İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

BaByliss ÇiçekSepeti'nde!

Parisli saç stilisti ve kuaför M. Lelievre tarafından 1960’lı yıllarda kurulan BaByliss markası aynı zamanda 1961 yılında dünyadaki ilk saç maşasını icat eden marka olma ünvanına sahip. BaByliss markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Günümüzde saç bakımı alanında referans markalar arasında yer alan BaByliss, saç bakımı ve erkek bakım ürünleri alanında en çok tercih edilen ürünlerin de yaratıcısı. Saç şekillendirici fırçalar, saç maşaları, saç düzleştiricileri ve saç kurutma makineleri geliştiren BaByliss markası; erkek bakım kitleri ve saç, sakal kesme ve şekillendirme makineleri de üretiyor. Siz de uygun fiyatlı BaByliss ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Bakım Konusunda Uzman BaByliss Ürünleri

İleri teknoloji kullanarak tasarladığı saç bakım ürünleri ile BaByliss markası, konfor alanınızda profesyonel bir saç bakımı yapmanızı sağlıyor. Saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendiren ve bunu yaparken yıpranmasını engelleyen teknolojisi ile BaByliss markası ile günlük hayatınızda veya özel anlarda kuaför ihtiyacınızı büyük oranda azaltıyor. İndirimli BaByliss ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! BaByliss marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı BaByliss ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Saç bakım ürünlerinin yanı sıra erkekler için bakım ürünleri de geliştiren BaByliss, günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin en çok sevdiği markalar arasında yerini koruyor. Siz de BaByliss ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, BaByliss ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.