Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Badminton Malzemeleri

Badminton, her yaş grubuna hitap eden en zevkli spor aktivitelerinin başında gelir. Özellikle güneşli günlerde oynaması oldukça keyifli olan bu oyunu, profesyonel badminton ekipmanlarıyla yeni hobiniz haline getirmeniz oldukça kolay! Başlangıç seviyesi ekipmanlardan profesyonel kullanım için uygun ekipmanlara kadar tüm ürünleri badminton sayfasında bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Badminton ile Güzel Havaların Tadını Çıkarın

Hareket alanı geniş her alanda rahatlıkla oynayabileceğiniz badminton, temel olarak top ve raketlerle oynanır. Farklı materyaller tarafından üretilen badminton raketi ve topları, ürünlerin kalite ve dayanıklılık derecesini belirler.

  • Oyun oynayacağınız mekan ile profesyonellik derecenizi göz önünde bulundurarak raket ve top seçiminizi yapabilirsiniz.
  • Badminton topu kaz tüylü ve plastik etekli olarak değişik modellerde üretilir. Raketlerin ise farklı malzemeden üretilen sap ve tutma kısımlı versiyonları bulunur.
  • Badminton raketleri, dayanıklılıklarını uzun süre koruyan ve verimli bir şekilde oyun oynamanızı sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Rakibinizde gelen topun yüzeyine şiddetli şekilde vurmanıza fırsat tanıyan kaliteli raketler, topu çok hızlı uzak mesafeye gönderebilmenizi ve istediğiniz yüksekliğe kaldırabilmenize yardımcı olur.
  • Ekipmanlarınızı korumak için kullanabileceğiniz raket kılıfları, taşıma sırasında raketlerin korunmasını ve kullanılmadığı zamanlarda ideal bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.
  • Raketinizin ayarlarını yapabilmek için ise raket kordajlarını kullanabilir, düşük kuvvetli tepkime sayesinde topa daha özgüvenli vuruşlar yapmayı öğrenebilirsiniz.

Badminton sayfasında yer alan badminton raket ve top modellerini tekli olarak satın alabileceğiniz gibi set halinde de bulabilirsiniz.

Badminton Çantaları ile Tüm Ekipmanlarınızı Yanınızda Taşıyın

Badminton ekipmanlarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmeniz ve bütün eşyalarınızı bir arada taşıyabilmeniz için en iyi çözüm badminton çantası kullanmaktır. Raketlerin ve topların yanında badminton sahasının bile sığabileceği şekilde üretilen çantalı setler, dilediğiniz her yerde badminton oynayabilmenizi sağlar. Portatif sahaların kolayca kurulabilmesi için paket içerisinde ağ ve katlanabilir demirler bulunur. Ağlarda belirlenen kurallar doğrultusunda yükseklik ve gerginlik ayarlamasının yapılabilir. Düz ve pürüzsüz zemin üzerinde kurabileceğiniz saha sayesinde eğlenceli bir badminton deneyimi yaşayabilirsiniz.

Çantanın içerisinde yer alan top koyma fileleri, oyun esnasında kullanacağınız topların ezilmesini ya da zarar görmesini engeller. Fermuarlı olan bu fileler pratik bir şekilde açılıp kapanabilen bir yapıya sahiptir. Elde taşınan modellerin yanı sıra askılı çanta çeşitleriyle de badminton eşyalarınızı omzunuzda kolayca taşıyabilir, birden fazla raketi yanınıza alarak olası aksaklıklar karşısında çözüm üretebilirsiniz.

Performansınızı Artıran ve Ekipmanlarınızı Koruyan Ürünler

Badminton oynamak için seçtiğiniz doğru raket ve toplar hem performansınızın artmasını hem de oyundan maksimum derecede keyif almanızı sağlar.

  • Raketlerin çeşitli malzemelerden üretilen çerçeve gövde dizaynları dayanıklılığın yüksek olmasını sağlarken, hızla gelen topları karşılayan file ve çentik tasarımları güçlü bir yapı sunar.
  • Merkez ağırlık oranları ideal bir biçimde ayarlanan raketler hem temel seviye hem de ileri düzey oyuncuların kullanımına uygun olur. Böylece kontrolün elinizde olmasını sağlayarak raketi daha etkili ve hızlı biçimde kullanabilirsiniz.
  • Raketlerde olduğu gibi top çeşitleri içerisinde de kolay kontrol edilebilen modeller ön plandadır. Baş ve etek kısımları farklı malzemelerden üretilen toplar arasından ihtiyacınıza ve seviyenize uygun olanı satın almanız performansınızda belirleyici unsur olacaktır.
  • Badminton ekipmanlarınızın kullanım ömrünü uzatmak için tamir kitlerinden faydalanabilirsiniz. Kitlerin içerisinde bulunan pense ve ince tornavidalar, hasarlı olan ve açılmaya yüz tutmuş olan tellerin tekrar eski haline gelmesine yardımcı olur. Badminton toplarını ise iyileştirici malzemeler yardımıyla düzeltebilirsiniz.

Raketten topa, toptan yardımcı ürünlere kadar en iyi badminton ekipmanlarını Çiçeksepeti’nde bulabilir, uygun fiyat ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak sipariş edebilirsiniz.