Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bagaj Havuzu

Bagaj havuzu, hem araç bagajının zeminini korumak hem de eşyalarınızı güvenle taşımak için tasarlanan bir üründür. Bu tür ürünler ile bagajınızın orijinal döşemesini koruyabilirsiniz. Şık görünümleri ile aracınıza estetik bir dokunuş da kazandırabilirsiniz.

Bagaj Havuzu Faydaları

Araçların arka kısmında yer alan bagajlar, araç içine nazaran kirlenmeye daha eğilimlidir. Bagaj döşemesini çamur, sıvı, yağmur suyu ve diğer kirlerden korumak için bagaj havuzu modellerine göz atabilirsiniz. Kolay temizlenebilirlik, bagaj havuzu tavsiyelerinde üzerinde durulan bir konudur. Dilerseniz araç için tasarlanan süpürgeler ile detaylı temizlik yapabilir, dilerseniz de yalnızca nemli bir bez ile pratik bir şekilde bagaj yüzeyini silebilirsiniz. Ayrıca bu tür ürünler yapısı ve katmanlı yüzeyi gereği üzerine konulan eşyaları yolculuk sırasında kaydırmaz özelliğe de sahiptir.

İşlevsel ve Şık Bagaj Havuzu

Bagaj havuzları zemini tamamen kaplayacak bir tasarıma sahiptir. Bu tür ürünleri kaymayı önleyen bir kilit sistemi de mevcuttur. Yüksek bagaj havuzları sıvıların zemine kolay bir şekilde ulaşmasını önler. Ayrıca kesici ya da delici aletlerin orijinal döşemeye verebileceği hasarı da minimuma indirir. Bagaj havuzu marka tavsiyelerini inceleyerek bu tür ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kullanıcıların paylaştığı deneyimler üzerinden satın almak istediğiniz bagaj havuzuna karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Her Araç Modeline Uygun Bagaj Havuzu

Bagaj havuzu fiyatları, uygun olduğu araç modeli, kullanılan materyal, materyalin kalitesi, marka ve tasarım gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterir. Aracınız ile uyumlu bir model tercih ederek araç içi eşya taşıma işleminde güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Siz de ÇiçekSepeti üzerinden ihtiyacınıza ve araç modelinize uygun bagaj havuzu seçeneklerine göz atabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü indirimli fiyatlar ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.