İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Bağcılar ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

Çiçek Sepeti'ndeki yüzlerce ürün arasından dilediğinizi seçip siparişinizi verin, hızlı çiçekçiniz Ciceksepeti.com Bağcılar ve çevresine siparişinizi aynı ya da dilediğiniz gün, tazehaliyle teslim etsin.
Bağcılar ve çevresine çiçek siparişinizi ister internet sitesinden, isterseniz de 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak kolayca verebilirsiniz. Bayram ve tatil günleri de Çiçek Sepeti siparişlerinizi teslim etmek, sevdiklerinizi sevindirmek için yanınızda. Yılın 365 günü, 24 saat dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Bağcılar ve çevresine göndermek istediğiniz çiçeğinizi dilerseniz oyuncak, balon veya boncuk gibi yan ürünlerle süsleyebilir, çiçeğinizin üstüne Çiçek Sepeti'nin sizin için tasarladığı şık not kağıtlarına duygularınızı yazıp ekleyebilirsiniz.

Sevginizi, aşkınızı ya da tutkunuzu sevdiklerinize nasıl anlatacağınızı uzun uzun düşünmenize gerek yok. Çünkü onlara karşı olan tüm duygularınızı çiçeklerin yardımıyla anlatabilirsiniz. Hem de birbirinden farklı renk ve aranjman seçenekleriyle…

Çiçek Sepeti, Bağcılar’da çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve tüm duygularınıza tercüman olacak aranjmanlara en kısa sürede ulaşmanıza olanak sağlar.

İstanbul - Bağcılar Çiçekçi

Sancaktepe Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Güneşli Mahallesi ya da Göztepe Mahallesi farketmez… Eğer Bağcılar’da ikamet ediyorsanız, Bağcılar çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti farkıyla size sadece bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Bağcılar'a çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek ya da ciceksepeti.com üzerinden üyelik şartı olmadan online sipariş verebilirsiniz.

Bağcılar Çiçek Sepeti

Eski tarihlerde Rum köylerinin oluşturduğu bölge, o zamanlar Cıfıtburgaz adıyla anılmaktadır. Mübadele sonrası Selanik’ten getirilen Türklerin yerleştirildiği bölge adını bölgedeki üzüm bağlarından dolayı Bağcılar’a bırakmıştır. 1992’de Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur.

Nüfus yoğunluğu en yüksek ilçe olan Bağcılar’da gezilecek yerlerden bazıları şunlardır: Kaşıkçı Hanı Çeşmesi, Tavukçu Köprüsü, Su Kemerleri, Çifte Gelinler Çeşmesi, Tarihi İpek Yolu.

Son dönemlerde hızla gelişen Bağcılar ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Bağcılar ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti’ne girip Bağcılar’da yaşayan sevdiklerinize dakikalar içinde çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de tüm duygularınıza tercüman olacak aranjmanları bulmak için hemen Çiçek Sepeti’ne gelebilir, indirim ve kampanlayalardan faydalanarak sevdiklerinize en uygun çiçeği gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.