Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Baget Çanta

İster günlük kombinlerde olsun ister şık kombinlerde, çantalar en güzel tamamlayıcılardan biridir. Giydiğiniz kıyafetleri tamamlar, tarzınızı bir üst seviyeye taşır, ihtiyaçlarınızı kolayca taşımanıza yardımcı olur. Hem görsellik açısından hem de işlevsellik açısından baget çantalar, son dönemin moda ürünleri arasında yer alır. Siz de birbirinden şık baget çanta modellerini Çiçeksepeti’nde online olarak keşfedebilirsiniz!

Her Tarza Uyum Sağlayacak Baget Çanta Modelleri

Kol çantası ya da çapraz çantalar, kullanım açısından avantaj sağlayan, rahata çantalardandır. Yanınızda taşımanız gereken belli başlı eşyaları çantalarınıza koyarak ihtiyaçlarınızı kolayca taşıyabilirsiniz. Özellikle büyük omuz çantası kullanmayı çok sevmeyenler için küçük çantalar vardır. Baget çanta modelleri de bunlardan biridir. Şık bir gece tarzı ya da cool bir gündüz tarzı oluşturmak isterseniz bu çantalara bir şans verebilirsiniz!

  • Baget çanta modellerini günlük olarak spor kombinler oluşturmak istediğinizde kullanabilirsiniz. Baget çantalar çok büyük çantalar olmasalar da içlerine temel ihtiyaçlarınızı koyabilirsiniz. Telefon, cüzdan, kartlık, birkaç küçük makyaj malzemesi, selpak gibi ürünleri baget çantada muhafaza edebilirsiniz. Böylece eşyalarınız, dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz kadar yakınınızda olur.
  • Baget çantalar şık bir tarzın olmazsa olmazlarındandır. Blazer takımlar ile, şık elbiseler ile, gece şıklığı yaratmak istediğinizde baget çanta modellerine öncelik verebilirsiniz.
  • Hemen her renkte, her desende baget çanta modelleri bulunur. Farklı tarzlar ve renkler arasında kendiniz için en uygun baget çanta modelini keşfedebilirsiniz. Her bir baget çantayı farklı farklı tarzlar ile birleştirerek kullanabilirsiniz.
  • Klasik renklerin yanı sıra göz alıcı, çarpıcı renklerde baget çanta modelleri de vardır. Tarzınızı tamamlak, öne çıkacak kombinler hazırlamak için bu tarz çanta modellerine bir şans verebilirsiniz.

Baget çantayı seçerken de bazı noktalara dikkat ederek en iyi çantaya ulaşabilirsiniz;

  • Baget çantaların boyutları genellikle küçük olsa da farklı boylarda baget çanta modellerini keşfetmeniz de mümkündür. Çantanın içine koymak istediğiniz eşyaların miktarını düşünerek hangi baget çantanın boyunun sizin için uygun olup olmadığına karar berebilirsiniz.
  • Baget çantalar daha çok omuzda taşınan çantalardır. Bu yüzden gereksiz ağırlık yapmazlar. Omzunuza taktığınız bir baget çanta ile rahat rahat gezip dolaşabilirsiniz.
  • Farklı kumaş ve materyallerden oluşan baget çanta modelleri de vardır. Deri, rugan, hasır, kumaş gibi farklı kumaşlar ile ortaya çıkarılmış baget çanta modellerini online olarak keşfedip satın alabilirsiniz.
  • Ayrıca baget çantalar tarz olarak da birbirinden ayrılır. Klasik tarz, spor tarz, günlük tarz… Her tarza uygun olan farklı bir baget çanta seçeneği ile karşılaşırsınız.
  • Seçeceğiniz baget çantanın, dolabınızdaki kıyafetler ile uyumlu olması da önemli noktalardan biridir. Çantanız, eşyalarınızla uyumlu olursa onu çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ama çantanızı sadece bir gece kullanmak için, bir kıyafet ile uyumlu şekilde seçiyorsanız çantayı her zaman kullanamazsınız.

Günlük stillerinizi tamamlayacak, gece şıklığınızı arttıracak, dünyaca ünlü markaların baget çanta modellerini Çiçeksepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Her Bütçeye Uygun Baget Çantaları Keşfedin!

Baget çantaların her birinin fiyatı tabii ki de aynı değildir. Birbirinden farklı markalar, farklı fiyatlarda çantalar üretir. Bu farklılıkta; .çantanın yapıldığı malzeme, çantanın büyüklüğü, çantanın yapımında kullanılan ekstra bir malzeme olup olmaması, çantanın rengi gibi detaylar etkili olabilir. Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde her tarza ve her bütçeye uygun bir baget çanta modelini keşfedebilirsiniz. Uygun fiyatlar, farklı ödeme seçenekleri ve teslimat imkanları sayesinde istediğiniz o çantaya dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz!