Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Baget Set

Kadınlar, gerek günlük hayatta gerekse özel günlerde kullandıkları aksesuarlar ile her zaman parıldamak ister. Baget setler, işte bu anlar için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Özel bir kesime sahip olan bu setler, her an kadınlara eşlik ediyor. Erkekler tarafından da kadınlara hediye etmek için tercih edilen baget setler; Sevgililer Günü, doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde oldukça kurtarıcı oluyor. 8 ya da 14 ayar altından üretilen baget setler olduğu gibi, gümüş ya da altın kaplama olarak hazırlanan setler de bulunuyor. Bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza göre sizin için en uygun baget set modelleri şimdi Çiçeksepeti’nde! Siz de Çiçeksepeti’ni ziyaret ederek beğendiğiniz baget seti sepetinize ekleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

Baget Kesim Nedir?

Baget kesim; prenses kesim, markiz kesim, damla kesim ya da oval kesim gibi diğer pırlanta kesim modellerine göre oldukça özel bir tasarıma sahiptir. Baget kesim, 14 farklı açıdan kesilen ve genelde dikdörtgen ya da kare forma sahip olan bir pırlanta kesim şeklidir. Kesimlerinden dolayı daha keskin hatlara sahip olurlar ve bu nedenle farklı şekillerde kesilen pırlanta modellerine göre daha da parlarlar. Çünkü yüzeylerinde onlarca düz çizgi bulunduğu için, ışık altında prizmatik bir yansıma oluştururlar. Pırlanta modelleri arasında belki de en şık ve en modern tasarıma sahip olan baget kesim ürünler, her daim şık olmak isteyen kadınların tercihi oluyor. Siz de özel tasarıma sahip baget set sahibi olmak istiyorsanız, Çiçeksepeti’ndeki modelleri inceleyebilirsiniz.

Baget Set Modelleri Nelerdir?

Baget setler; üretildikleri malzemeye ve setin içinde yer alan ürünlere göre farklılık gösterir. Setler genellikle 8 ayar ya da 14 ayar altından hazırlanır. Gerçek altın kullanılarak hazırlanan bu setleri, gerçek gümüş kullanılarak hazırlanan setler takip eder. Bu tür setlerde gerçek maden kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü bu durum hem ürünün değerini artırır hem de kararma gibi olumsuz durumların da önüne geçer. Bunlara ek olarak altın kaplama, rodyum güçlendirme gibi ek özelliklere sahip baget setler de oldukça beğeniliyor. Siz de farklı madenler ile hazırlanan ve bütçenize en uygun baget set modelleri için Çiçeksepeti’ni ziyaret edebilirsiniz!

Baget setler, genellikle 3’lü ya da 4’lü setler halinde karşımıza çıkıyor. En çok tercih edilen baget setler; kolye, yüzük ve küpeden oluşan 3’lü setler oluyor. Bazı setlerin içinde buna ek olarak bileklik de bulunuyor ve setin değeri de artıyor. Baget set seçerken hangisini alacağınız, tamamen ihtiyacınıza göre şekilleniyor. Genelde setin içindeki tüm ürünler birlikte kullanıldığı için, bileklik ya da kolye konusunda farklı modellerle ilerlemeniz tavsiye edilmiyor. Pırlanta ya da zirkon taş ile süslenen baget set modelleri, şimdi Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor!

Birbirinden Şık Baget Set Modelleri Çiçeksepeti’nde!

İsterseniz kendiniz için, isterseniz sevdiklerinize hediye etmek için baget set modellerini tercih edebilirsiniz. Bu özel kesim seti hem günlük hayatta hem de özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parlaklığı ile tüm dikkatleri üzerinize çeken altın baget setler, içinde bulunan tüm ürünler birlikte kullanıldığı zaman daha da şık bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Ancak yine de setlerin içinde yer alan kolyeyi, yüzüğü, küpeyi ya da bilekliği ayrı ayrı da kullanabilir ve kombinleyebilirsiniz. Sarı altın, beyaz altın ya da gümüş baget set gibi birçok farklı modeli Çiçeksepeti’nde bulabilir ve birkaç dakika içinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.