İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bagmori ÇiçekSepeti'nde!

Modayı yakından takip edenler Bagmori çantaları ile stillerini tamamlıyor ve tarzlarını güçlendiriyor. Günümüzün en popüler çanta üreticilerinden olan Bagmori markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bagmori markası, farklı model ve renk seçenekleri ile herkese uygun bir modeli bünyesinde barındırıyor. Kaliteli malzemeden üretilen Bagmori çantalar, uzun ömürlü kullanımları ile size eşlik ediyor. Siz de uygun fiyatlı Bagmori ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Modaya Uygun Bagmori Ürünleri

Günlük, şık, klasik ya da modern… Bagmori markasında her tarza yönelik bir çanta var. Omuz çantasından sırt çantasına, bel çantasından anne bebek çantasına varana kadar birçok çeşidi bulan Bagmori markası; hem stilinizi tamamlıyor hem de günlük hayatta eşyalarınızı kolayca taşımanızı sağlıyor. Modern tasarımları ve trendlere uygun geliştirdikleri ürünleri ile Bagmori markasına ait çantalar, birçok kadının dolabında yerini alıyor. İndirimli Bagmori ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Bagmori marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Bagmori ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Sade, şık, spor ya da günlük… Bagmori çanta çeşitleri ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Siz de avantajlı Bagmori fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.