Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Bahçe

Müstakil yazlık ve kışlık evlerde bulunan bahçeler, ev sahiplerine nefes alma alanı sunar. Ağırlıklı olarak güzel havalarda kullanılan bu kısımlar yaz akşamları tek başınıza, ailenizle veya arkadaşlarınızla keyif yapabilmeniz için oldukça ideal. Bahçenizi daha güzel bir hale getirebilmek için ihtiyaç duyduğunuz birçok ürünü Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. 

Bahçenizi Zenginleştirebilirsiniz

Çiçekler, hem balkonların hem de bahçelerin güzellikleri. Renkleriyle bulundukları ortama farklı bir ambiyans getiren çiçekler olmazsa bahçeniz eksik kalır. Çiçeksepeti’nde kaktüs, guzmanya, kauçuk ve daha fazlasının saksı çiçekleri yer alır. Birbirinden farklı bu çiçekler sayesinde bahçenizi zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca saksılarınızın düzenli bir şekilde durmasını istiyorsanız, farklı boyutlardaki saksı stantlarını tercih edebilirsiniz. Eğer çiçek yetiştirme hevesiniz varsa petunya, şebboy, menekşe gibi güzel çiçeklerin tohumlarını da bulabilmeniz mümkün. Bu tohumları ekip, bakımlarını da düzenli olarak yaparak bahçenizi güzelleştirebilirsiniz.

En sağlıklısının kendi yetiştirdiğiniz olduğunu düşünüyorsanız, Çiçeksepeti’nde bulunan sebze ve tohumları ile mahsulünüzü üretmeye ne dersiniz? Hem fasulye, bamya, patlıcan gibi sebzelerin hem de kavun, karpuz gibi meyvelerin tohumlarını alıp ekerek kendi yetiştirdiğiniz mahsulleri yemenin zevkine erişebilir, organik bir yaşamın kapısını aralayabilirsiniz. Aynı zamanda armut, erik gibi sevilen meyvelerin fidanlarını da bulabilmeniz mümkünken çim tohumları yardımıyla da bahçenizi yemyeşil bir hale getirmeniz çok kolay. 

Keyfinizi Güzelleştirmek Sizin Elinizde

Günün yorgunluğunu atmak ve elinizde içeceğinizle keyif yapmak için ilk tercih edeceğiniz yer bahçeniz olur. Hem dinlenmenizi hem de sohbetlerinizi rahat bir ortamda gerçekleştirmenizi sağlayacak birçok alternatif sizi bekliyor.  Eğer ailenizle veya arkadaşlarınızla buluşacağınız kahvaltılar ve akşam yemekleriniz için bir masa arıyorsanız, Çiçeksepeti’nde yer alan masa takımı alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Çoğu insan, hem ayaklı hem de ayaksız seçeneği bulunan tek kişilik bahçe salıncaklarını son dönemlerde sıklıkla tercih ediyor. Üzerinde kitap okuyabileceğiniz, film izleyebileceğiniz kısacası favori aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu minderli hamakların farklı renkleri bulunur. 

Bahçenizde havuz varsa, güneşlenebileceğiniz bir şezlong alarak havuz keyfinizi ikiye katlamak sizin elinizde. Ek olarak, Çiçeksepeti’nde bahçeniz için ahşap bank alternatifleri de bulunur. Dekorasyona eşlik edecek bir bank, bahçenin havasını değiştirir. 

Eğer çocuğunuz varsa, onun güzel vakit geçirmesini sağlayacak salıncaklara şans verebilirsiniz. Portatif, bir yere asılarak kullanılabilen salıncakların dışında yere sabitlenen, mama sandalyesi ve güneşliği bulunan modeller de seçenekler arasında mevcut. İstediğiniz yere taşıyabileceğiniz salıncakları çocuğunuz çok sevecek!

Su Olmazsa Olmaz

Çimenler ya da ektiğiniz çiçek, meyve ve sebzeler düzenli olarak suya ihtiyaç duyar. Sulama için çeşitli seçenekler var. Eğer klasik yöntemden şaşmayanlardansanız, ektiklerinizle kendiniz ilgilenmek istiyorsanız sulama bidonlarını veya tabancalarını tercih edebilirsiniz. Bidonların hem plastik hem de metal çeşitleri mevcut. Hortumun ucuna takarak kullanabileceğiniz sulama tabancaları yardımıyla ise bahçenizi sulamanız çok rahat bir hale gelir. 

Siz diğer işlerinizi hallederken veya dinlenirken bahçenizi sulamak istiyorsanız, fıskiyeler de iyi bir seçenek. Çeşitli alternatifleri bulunan döner başlıklı fıskiyeler, sizi hiç uğraştırmadan bahçenizi sular. Aynı zamanda, ÇiçekSepeti’nde pet şişeyi sulama sistemine dönüştüren aparat da mevcut. 

Akşamlarınıza Aydınlık Katın

Yaz akşamlarının olmazsa olmazı bahçe keyfi! Bu akşamlarda tercih edeceğiniz hafif aydınlatmalar sayesinde, ortama loş bir hava katıp gözünüzün yorulmasını engellemeniz çok kolay. Güneş enerjili bahçe aydınlatmaları, sık kullanılan bir alternatif. Sokak lambası görünümlü bu aydınlatmalar, bahçenizi aydınlatmakla kalmayıp güzel bir görünüm elde etmenizi de sağlar. Ayrıca güneş enerjisiyle çalıştıkları için, elektrik tasarrufu yapmanıza da yardımcı olur. Bahçeniz için aradığınız birbirinden farklı ürünleri Çiçeksepeti'nde bulabilirsiniz!