Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bahçe Aydınlatma

Evinize ait bahçe ya da balkonları etkileyici şekilde aydınlatmak ve doğru ürünleri dekoratif bir parça olarak kullanmak son derece önemli. Bahçelerin boyutlarına, içerisindeki eşyalara ve bitkilere göre kullanılabilecek birçok aydınlatma ürünü bulabilirsiniz. Led projeksiyon aydınlatmaları, yerden aydınlatmalar ve klasik özelliklere sahip ürünler en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bahçe aydınlatma ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Enerji tasarrufu yapabilmenizi sağlayan, etkili bir aydınlatma ürünü için ÇiçekSepeti’nde yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Dış ortam koşullarına uyum sağlayabilecek birbirinden farklı ürünler sizleri bekliyor. Aydınlatma ürünleri içerisinde duvara monte edebileceğiniz ya da tavana ve yere yerleştirebileceğiniz seçenekler bulunuyor. Güneş panelli aydınlatma ürünleri büyük yapılı bahçelerde ana aydınlatma unsuru olarak öne çıkıyor.

Ağaçlı ya da geniş yapıya sahip bir bahçeye sahipseniz sarkıt aydınlatma ürünlerini kullanabilirsiniz. Sarkıt bahçe aydınlatma ürünleri tek başına büyük alanları aydınlatmak için yeterli olmasa da bahçenizin atmosferini değiştirme konusunda sizlere yardımcı oluyor.

Sarkıt aydınlatmalar farklı ve özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ağaç feneri adı verilen bu ürünler basit yapıları ve etkili bir ışıklandırma yapabilme özellikleri ile ön plana çıkıyor. Basit tasarımlı ürünler ve ışıklandırma yöntemleri yerine alternatif arıyorsanız, bahçenizin genel dekorasyon stiline uyum sağlayacak detaylı sarkıt aydınlatmaları tercih edebilirsiniz.

Etkileyici Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Ahşaptan metale kadar geniş bir yapı seçeneği sunan bahçe aydınlatma ürünleri arasında hasır iplik, zincir ve tel gibi materyallerden tasarlanan seçenekler bulabilirsiniz. Birbirinden farklı bahçe dekorasyonlarına uyum sağlayabilecek alternatif ürünler estetik görünümleriyle dikkat çekiyor.

Saplamalı aydınlatma ürünleri yeni nesil tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bu ürünler kendi etrafını en iyi şekilde aydınlatıyor. Etkili aydınlatmaların yanı sıra bahçeniz için eşsiz bir görüntü oluşturmak istiyorsanız saplamalı aydınlatmaları inceleyebilirsiniz. Çim, toprak, taş ya da tahtadan yol elemanları kullanılan alanlarda özel saplamalı aydınlatmalar sıkça kullanılıyor.

Bahçe aydınlatma çeşitleri arasında dış etkenlere karşı dayanıklı seçenekler bulunuyor. İşlevsel özelliklere sahip aydınlatma ürünleri çalışma prensiplerine göre elektrikli ve led olarak birbirinden ayrılıyor. Elektrikli ürünleri, elektrik kaynağına bağlayarak pratik bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Aydınlatmanız için elektriğe ulaşma imkanınız bulunmuyorsa şarjlı aydınlatma ürünlerini veya solar aydınlatma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Güneş enerjisinden daha az yararlanılabilen kış ayları dışında, solar lambalar son derece kullanışlı oluyor. Hiçbir enerji kaynağına ihtiyaç duymayan çalışan fosforlu aydınlatma ürünleriyle, gecelerinizi hoş bir şekilde aydınlatabilirsiniz.

Dekoratif ve İşlevsel Bahçe Aydınlatma Ürünleri

Bahçe girişi için aynı iç mekanlardaki aplikler gibi duvara monte edebileceğiniz aydınlatma apliklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca tavana monte edilen aydınlatma lambaları ile bahçe girişlerinde estetik bir görünüm elde etmek de mümkün. Yürüme yollarını aydınlatmak istiyorsanız, yolun iki yanına bahçe aydınlatma direkleri koyabilirsiniz.

Kullandığınız alanda ürünü asabileceğiniz bir tavan varsa avize tipi, yoksa kancaya entegre edebileceğiniz fener tipi ya da ipe dizili aydınlatma ürünlerini kullanabilirsiniz. Geniş alanları aydınlatmak isteyenler ise yönlendirilebilir çeşitleri olan spot aydınlatmaları tercih ediyor.

Bahçeleriniz geniş yapıdaysa, etkili bir aydınlatma için tek bir aydınlatma ürünü yeterli olmuyor. Genel aydınlatma ihtiyacınızı led projektör özelliklerine sahip ürünlerle karşılarken, çevresel aydınlatma için saplamalı ürünleri tercih edebilirsiniz.

Tek ve sınırlı bir noktayı aydınlatabilecek ürünleri küçük alana sahip bahçelerde kullanabilirsiniz. Ağaç fenerleri ve sarkıt aydınlatma seçeneklerini geniş bahçelerde tercih edebilirsiniz. Böylelikle bahçe daha iyi ışıklandırılırken, aynı zamanda şık bir görünüm elde edilmesi mümkün oluyor. Siz de bahçenizi en iyi şekilde aydınlatabileceğiniz tüm ürünleri ÇiçekSepeti sayesinde sipariş verebilirsiniz.