İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bahçe Balkon Mobilyaları

Bahçe, balkon ve teras gibi yaşam alanlarında açık hava koşullarına karşı dayanıklı mobilyalar tercih etmek gerekir. Hem modern hem de geleneksel dekorasyon stillerine hitap eden bahçe mobilyaları ile yaşam alanınızı kişiselleştirmeniz mümkün. ÇiçekSepeti’nin şık tasarımlar içeren bahçe mobilyaları göz alıcı mekanlar tasarlamanıza yardımcı olur.

Çiçeklerinizi Zarif Dokunuşlarla Sergileyin

Balkon ve bahçe gibi yaşam alanlarında çiçek bakımı popüler aktiviteler arasında. Çiçeklerinizi şık bir şekilde sergilemek için çok katlı raf seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Çiçeklik raf modelleri, yer tasarrufu yapmayı önemli ölçüde kolaylaştırır. Ahşap çiçeklik raf tasarımlarıyla mekandaki doğal atmosferi destekleyebilirsiniz. Metalik tasarımlardan ilham alarak balkon tasarımını modern ve minimal dokunuşlarla tamamlayabilirsiniz. Asılabilen raf seçenekleri balkonunuza daha fazla çiçek yerleştirmenize yardımcı olabilir. Aynı zamanda salaş bir görünüm sağlayarak huzurlu bir mekan oluşturur. İkili ya da üçlü saksılık setleriyle balkon bitkileriniz için oluşturduğunuz alanı kullanışlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Rengarenk Sandalyelerden İlham Alın

Balkon, bahçe ve teras dekorasyonunda plastik masa ve sandalyeler sıklıkla tercih edilir. Su tutmayan bu mobilyaları her mevsim konforla kullanabilirsiniz. Çeşitli renk ve tasarımlardan oluşan bahçe mobilyaları farklı dekorasyon stillerine göre uyarlanabilir. Yaşam alanınızda pop art dokunuşları yaratmak ve çarpıcı kontrastlar elde etmek için sandalye renklerini birbirinden farklı tonlarda tercih edebilirsiniz. Sade ve modern bir stil yakalamak için açık pastel tonlarına yönelebilirsiniz. Izgaralı sandalye ve masa seçenekleri son zamanların popüler tasarımları arasında. Aynı tarzda raf modellerini tercih ederek bahçe ve balkonda şık depolama alanlarına sahip olabilirsiniz.

Konforlu Minder Tasarımlarıyla İşlevsel Mekanlar

Oturma alanlarını daha konforlu hale getirmek için minder seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Plastik ve ahşap sandalyeler için özel olarak tasarlanmış bahçe minderleri tercih edebilirsiniz. Rahat ve sıcak bir ortam oluşturmak için zemin üzerinde geniş minderler kullanılabilir. Böylece oturma alanı genişletilebilir ve konfor artırılabilir. Çıkarılabilen kılıflara sahip minder sayesinde pratik temizlik avantajına sahip olabilirsiniz.

Hamak ve Salıncaklarla Konforu Artırın

Bahçe, teras ve balkonlarda rahat bir kullanım sağlayan hamaklar, salıncak versiyonlarıyla da oldukça popüler. Askı aparatı kullanmaya gerek duymadan birbirinden konforlu salıncak tasarımlarını bahçe ve balkonlarda kullanabilirsiniz. Konforu artırmak için salıncak modelleri minderle birlikte tercih edilebilir. Genellikle hasır detayları ile tasarlanan bahçe salıncaklarının metalik malzemelerle üretilmiş seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Tekli, ikili ya da üçlü salıncak modelleriyle yaşam alanınızın ihtiyaçlarına uygun şık bahçe mobilyaları ile buluşmanız mümkün.

Olumsuz Hava Koşullarından Etkilenmeyin

Çok sıcak ya da yağmurlu günlerde bahçe keyfinize gölge düşmesini istemiyorsanız şemsiye tasarımlarını kullanabilirsiniz. Hem oturma alanlarınızı hem de bahçe bitkilerinizi yağmur ve güneşten koruyan şemsiyeler, farklı boyutlarda tasarımlar içerir. Oturma alanı için kullanacağınız şemsiyeleri masa ve sandalye tasarımlarıyla uyumlu renk tonlarında tercih ederek bütünleşmiş bir mekan tasarımına imza atabilirsiniz. Ayarlanabilen ayak ve gövde kısmına sahip ürün seçenekleri, şemsiyenizi işlevsel özelliklerle kullanmanıza yardımcı olur.

Her Tarza Uygun Aydınlatma Seçenekleri

Balkon, teras ve bahçe dekorasyonunu tamamlarken ihtiyacınıza uygun aydınlatma modellerinden yararlanarak kullanışlı yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Sabit olarak konumlandırılan aplik gibi aydınlatmaların dışında portatif aydınlatma seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. LED aydınlatma sistemlerinden yararlanılarak teras ve bahçelerde göz alıcı yansımalar elde edebilirsiniz. Mantar, çiçek, bulut ve çeşitli karakterleri üç boyutlu olarak yansıtan bahçe lambaları ile yaşam alanınıza esprili bir hava kazandırabilirsiniz. Dekorasyonunuzda şık ve işlevsel ortamlar yaratan bahçe mobilyaları ÇiçekSepeti’nde. Beğendiğiniz bahçe mobilyası tasarımlarını ÇiçekSepeti’nin güvenli ödeme seçenekleriyle hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.