İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bahçe Çiçekleri

Bahçenizde canlı bir atmosfer oluşturmak için bahçe çiçekleri ile şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Mekanı göz alıcı bir hobi bahçesine dönüştüren bu bitkiler, geniş ürün yelpazesine sahip. Sadece bahçenizde değil, teras ve balkon gibi yaşam alanlarında da bahçe çiçeklerini tercih edebilirsiniz.

Hoş Bir Sunumla Hediye Edebilirsiniz

Bahçe çiçekleri şık vazo ve saksılarla tasarlanan ürün seçeneklerini de barındırır. Bu göz alıcı çiçek tasarımlarını sevdiklerinize hediye ederek unutulmaz anılar yaratabilirsiniz. Doğum günü, evlilik yıl dönümü ve mezuniyet gibi özel bir anlam taşıyan günleri bahçe bitkileri aranjmanlarıyla taçlandırabilirsiniz. Özel notlar ve figürler içeren tasarımlarla çiçek tasarımını kişiselleştirmeniz de mümkün. Premium saksı ve vazo modellerinden ilham alan bahçe çiçekleri, sevdiklerinize şık sürprizler yapmanıza yardımcı olur.

Bahçeniz Güzel Kokular Yaysın

Teras, balkon ya da bahçe dekorasyonunda yer vermek istediğiniz bahçe çiçekleri, sundukları görsel şölenin yanı sıra güzel kokularıyla da dikkat çeker. Lavanta, sardunya, karanfil, ortanca ve begonya gibi bitkilerle yaşam alanınızı hoş kokularla donatabilirsiniz. Bu tarz bahçe bitkileri zarif ve şık hediye seçenekleri olarak ön plana çıkar. Hediyelik bahçe bitkilerinin renkleriyle bütünleşen tül ve inci detayları, aranjmanlar için etkili bir tamamlayıcı. Bahçe bitkileri aranjmanınız göz alıcı dokunuşlarla harmanlanarak zarafetini vurgular.

Bahçenizi Baştan Yaratabilirsiniz

Bahçe oluşturmanız için basit ama etkili ipuçlarından oluşan setler mevcut. Bu setler içerisinde çeşitli tohumlar ve ihtiyacınız olan temel bahçe aksesuarları bulunur. Yaşam alanınızda keyifle vakit geçirebileceğiniz bir hobi alanı oluşturmak istiyorsanız bu bahçe setlerinden yararlanabilirsiniz. Bahçe işleriyle ilgilenmekten hoşlanan sevdikleriniz için hoş bir hediye seçeneğine de sahip olabilirsiniz. Bahçe oluştururken sizi pratik bir şekilde yönlendirebilecek el kitapları, işinizi kolaylaştırır. Doğru adımlarla şık bir bahçe oluşturmak için destekleyici ürünler sayesinde kullanışlı çözümler elde etmek mümkün.

İthal Bahçe Bitkilerine Kolaylıkla Ulaşın

Yaşam alanınızda sofistike dokunuşlar yapmak istiyorsanız egzotik bahçe çiçeklerine ulaşabilirsiniz. İthal bahçe bitkileri geniş ürün yelpazesi sayesinde beğeninize hitap eden ürünleri tercih etmenizi sağlar. Çeşitli kaktüs türleri, geniş yapraklı bahçe bitkileri ve minyatür ağaç çeşitlerini kullanarak göz alıcı bir bahçe dekorasyonuna imza atabilirsiniz. İç mekan dekorasyonu için de bu egzotik bitkilerden ilham alabilirsiniz. Uzak iklimlerin popüler bitkilerini yaşam alanınızla buluşturarak çarpıcı bir dekorasyon stili oluşturmanız mümkün. Farklı egzotik bitkilerin bir arada kombinlendiği saksı tasarımları yaşam alanınızı canlandıran hoş bir dekoratif seçenek. Bu göz alıcı tasarımlara masa üzeri ve raf gibi alanlarda yer verebilirsiniz.

Bitkilerinizin Sağlığını Doğru Yöntemlerle Koruyun

Her bahçe çiçeğinin toprak ve su ihtiyacı birbirinden farklıdır. Bitki türüne uygun sulama miktarı ve doğru toprak kullanımıyla bitkilerinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Gübre ve diğer destek ürünleriyle bitkilerin daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Toprak delici ürünler, bahçe toprağında gerekli drenaj sistemini sağlayarak su akışının köklere ulaşmasına yardımcı olur. Çim sınırlayıcı ürünlerden yararlanarak bitkilerin yetişeceği maksimum alanı belirleyebilirsiniz. Farklı boyutlardaki sınırlayıcı ürünler, mekanın kişiselleştirilmesini kolaylaştırır. Böylece kontrollü ve planlı bir bahçe tasarımı oluşturarak görsel açıdan etkileyici bir alana imza atmak kolaylaşır.

Yenilikçi ve Teknolojik Ürünlerle Bahçenizi Canlandırın

Bahçe çiçeklerinin farklı koşullara adapte olmasını sağlayan teknolojik ürünlerle pratik bir bahçe oluşturabilirsiniz. UV LED desteği sunan paneller, toprak kullanılmadan bahçe bitkileri yetiştirilmesini sağlar. Bu sayede toprak kullanamayacağınız mekanlarda bitki bakımını verimli bir şekilde yapmanız mümkün. ÇiçekSepeti ile beğenilerinize ve zevklerinize hitap eden bahçe bitkilerini sipariş vererek hemen satın alabilirsiniz. Bahçe bitkileri yetiştiriciliğinde ihtiyacınız olan yan ürünlere ÇiçekSepeti’nin uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.