Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bahçe Dekorasyon

Bahçe dekorasyon mobilya ve aksesuarlarını ÇiçekSepeti evinize kadar getiriyor. Farklı konseptlere uygun tasarımlar sayesinde balkon, teras, çardak ve bahçe alanlarını daha konforlu ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bahçe oturma mobilyalarının, tamamlayıcı ekipman ve aksesuarların boyutları, kapasiteleri, hacimleri, yükseklikleri ve bağlantı aksamları modelden modele değişkenlik gösterdiğinden geniş ya da minimal alanlara uygun ürün bulmanız artık çok kolay.

Konforu Artıran Bahçe Dekorasyon Ürünleri

Bahçe dekorasyonu için imal edilen ürünler ilkbahar ve yaz ayları başta olmak üzere her mevsim konforu artırıyor. Yetişkin hamakları, bebek hamağı modelleri, sehpalar, saksılıklar, masa ve sandalyeler, armut koltuklar, yer minderleri, özel depolama üniteleri, masa takımları, plaj şemsiyeleri, piknik masaları, salıncaklar ve daha nicesi sizlerle buluşuyor. Açık alanda kullanıma elverişli dekorasyon ürünleri sezonluk veya dört mevsimlik olabildiğinden dayanıklılık tercihini iklimsel faktörleri göz önüne alarak belirlemeniz önemli. Her bir ürün grubu farklı özelliklere sahip modelleri ile çeşitlilik arz ediyor. Örneğin oturma ürünü satın alacaksanız plastik sandalye, katlanır sandalye, ahşap sandalye ve ahşap-metal sandalye çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Kullanılan materyallerin niteliği ve mobilya mekanizmasının türü de kendi içerisinde çeşitleniyor. Farklı boyut ve kalıplarda armut modelleri, kol destek alanına sahip dış mekan koltukları, yerden yüksekliği değişkenlik gösteren ayak uzatma pufları arasından seçiminizi yaparak istediğiniz ambiyansı elde edebilirsiniz.

Farklı kişi kapasitelerine sahip masa sandalye takımlarında sandalye sayısı masanın boyutları üzerinde etkili oluyor. Örneğin 6 kişilik masa takımı olarak satışa sunulan 6 sandalyeli serilerin masa yüzeyleri 2 kişilik masa takımlarına kıyasla daha büyük. Oturma mobilyası iskeletlerinin üzeri için üretilen farklı sertlik derecelerine sahip minderler sayesinde konfor beklentinize uygun modelleri de kolayca bulabilirsiniz. Bu ürünlerin iç dolgu malzemeleri, ana kumaş türleri, temizlenme yöntemleri, dikişlenme biçimleri, ısıya ve suya dayanıklıkları farklılık gösterdiğinden, nitelikleri inceleyerek satın alım yapmaya özen gösterin. Bahçe ve balkonlarınızı saksı çiçekleri ile süslemek isteyenlerdenseniz stantlı çiçeklik çeşitlerini düşünebilirsiniz. Farklı sayı ve büyüklükte saksı yerleştirme alanına sahip modelleri kapalı alanlarda da kullanabilirsiniz.

Farklı Zevklere ve İhtiyaçlara Uygun Tasarımlar

Mobilya türü, kullanım alanı, ham madde, renk, kalıp gibi özelliklere göre çeşitlilik artıyor. Plastik, ahşap, metal, halat gibi malzemelerin özel olarak işlenmesi ve usta işçilikle harmanlanması neticesinde ortaya farklı kreasyonlar çıkıyor. Izgara şeritli ahşap masa ve sandalyeler, cam yüzeyli masalar, metal ayaklı masa takımları, yumuşak köşeli çiçeklikler, uzun ayaklı stantlar, sert plastik masa sandalye setleri ve tabureler, kol destekli armut koltuklar, halka örgülü hamaklar, katlanır tasarımlar satın alabileceklerinizden yalnızca birkaçı. Modern, klasik, eskitme, popüler, yenilikçi, trend vb. stillere sahip ürünleri diğer mobilyalarınızla bir arada kullanabilir, renk ve tema uyumu yakalayabilirsiniz. Tekil mobilyalar ve takımlar tek bir renkten oluşabildiği gibi, farklı renklerin bir aradalığına da yer verebiliyor. Örneğin metal ayakları ile oturma ve sırt destek alanları farklı renkten oluşan sandalyeler de bütünü tek bir malzemeden ve renkten imal edilenler de bulunabiliyor.

Eğlenceyi önceleyenlerin tercihi hamak ve salıncakların tek kişilik ve çift kişilik modelleri mevcut. Hamak ayağı dahil seriler ve harici hamak ayakları hayli rağbet görürken, hamak setleri dahilindeki parçaların uyumlu ekipmanlar ile birlikte kullanımı işlevselliği artırıyor. Satın alımda halkadan halkaya ve kancadan kancaya boyutları göz önünde bulundurmayı unutmayın. Kullanım talimatlarına uyarak, eşyalara kapasitesi üzerinde yük bindirmeyerek, mobilyaları amacı dışında kullanmayarak ürünleri uzun süre boyunca eskimeden muhafaza edebilirsiniz. Bahçe ve balkonununuz için aradığınız her şeyi ÇiçekSepeti sizlere sunuyor. Katalogta yer alan ürünleri inceleyebilir, ilginizi çekenleri sepete ekleyerek güvenli biçimde hemen satın alabilirsiniz.

İlişkili Diğer Kategoriler;