İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bahçe El Aletleri

İşlevsel bahçe el aletlerini kullanarak bahçenizi pratik bir şekilde hayal ettiğiniz görünüme sokabilirsiniz. Birçok farklı özelliğe sahip ürünlerden yardım alarak bahçe düzenlemesi konusunda kendinize pratik çözümler üretebilirsiniz. Bahçe bakımı aletleri sayesinde bitkilerinizin periyodik bakımlarını da kolaylıkla yapabilirsiniz. Birbirinden özgün tasarımlı bahçe aletleri sizleri ÇiçekSepeti’nde bekliyor.

Bahçe Bakımını Kolaylaştıran El Aletleri Çeşitleri

Bahçe düzenlemesi için tercih edilen her aletin kullanıldığı alana göre farklı özellikleri bulunuyor. Bahçe makasları sayesinde bahçenizdeki bitkileri kolayca budayabilirsiniz. Böylelikle bitkilerinizin daha sağlıklı ve bakımlı görünmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Bahçeler için özel olarak dizayn edilen çizmeler, bahçede toprak ile uğraşırken günlük ayakkabıların veya çizmelerin yıpranmasını önlüyor. Bahçe bakımı yaparken ellerinizi korumak istiyorsanız bahçe eldivenlerini kullanabilirsiniz. Bu ürünler bitkilerin dikenlerine ve kirlenmeye karşı ekstra dayanıklı olarak tasarlanıyor.

Çapa aletleri sayesinde hem toprağınızı çapa yaparak havalandırabilir hem de yabani otları pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bahçe el aletleri arasındaki kürekler toprağı küremek veya taşımak için son derece yararlı oluyor.

Bahçelerde kullanabileceğiniz küreklerin işlevlerine ve boyutlarına göre farklı çeşitleri yer alıyor. Kazılmış toprağı düzenlemek istiyorsanız tırmık kullanabilirsiniz. Toprak içindeki yabancı maddeler, bahçe aletleri çeşitleri arasındaki tırmık sayesinde çekiliyor ve topraktan uzaklaşıyor.

İşlevsel ve Dayanıklı Bahçe El Aletleri

Sonbahar aylarında ağaç yaprakları çok fazla döküldüğü için bahçelerde istenmeyen bir görünüm oluşuyor. Dökülen yaprakları tek tek toplamak ise bir hayli zor oluyor. Yaprak toplayabileceğiniz ürünler sayesinde siz de sonbahar aylarında bahçenizin düzenini koruyabilirsiniz.

Bahçe el aletleri arasında birçok farklı tasarıma sahip ürünleri bulabilirsiniz. Her bir ürün farklı bir ihtiyaca çözüm olacak şekilde tasarlanıyor. Bahçe el aletleri çeşitlerini incelerken ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Böylelikle daha doğru seçimler yapabilirsiniz. Örneğin, bahçenizdeki ağaçların dallarının uzadığını fark ettiyseniz ihtiyaç duyacağınız ürünler bahçe eldiveni ve budama makası oluyor. Kürek, kazma, tırmık veya yaprak toplayıcı tercihinizi yaparken sap kısmının boyunuzla orantılı olmasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde kullanım esnasında sorun yaşayabilirsiniz.

Bahçe düzenlemesi için ihtiyaç duyabileceğiniz en önemli el aletleri arasında budama makasları yer alıyor. Alüminyum, kauçuk ve ağaç kaplı tasarımlarıyla dikkat çeken bu ürünler sayesinde rahat ve konforlu bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan ürünler aynı zamanda hassas ve kuvvetli kesim performansıyla öne çıkıyor. Bitkilerin sağlıklı bir şekilde gelişmesi için yaşlı, kuru ve ölü parçalardan arındırılması gerekiyor. Bu sebeple, her bitki türünü belirli mevsimlerde budamalısınız. Bunun için tek elle kullanılabilen, kolayca kavrayabileceğiniz ufak boyutlu budama makaslarını tercih edebilirsiniz.

Düzenli ve Bakımlı Bahçeler için Özel Ürünler

Bahçenize çiçek, fide ve tohum ekmek istiyorsanız, yemyeşil ve rengarenk bir bahçe için doğru malzemeleri kullanmanız büyük bir önem taşıyor. Çiçek ekme aparatları ve özel ürünleri sayesinde bahçenize dilediğiniz tüm bitkileri dikebilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Set olarak sizlere sunulan ürün seçenekleriyle birden fazla bahçe aletine sahip olabilir ve bahçenizi en iyi şekilde dekore etmeye başlayabilirsiniz. Bahçe düzeni oluşturmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında ahşap, metal ve plastik gibi farklı materyaller ile dizayn edilen tırmıklar yer alıyor.

Yeni nesil teknolojilerden yararlanılarak dizayn edilen plastik saplı bahçe el aletlerini tercih ederseniz, plastik üzerindeki kauçuk kısımlar sayesinde pratik ve rahat bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Bahçe el aletleri sayesinde bahçelerinizi her zamankinden daha bakımlı bir hale getirebilir ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Bunun için ÇiçekSepeti’nde yer alan ürünleri inceleyerek ve siparişinizi verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.