İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bahçe Eldivenleri

Bahçe ile ilgileniyorsanız, daha verimli ve etkili çalışmak için bir çift eldiven edinmeniz şart. Bahçecilik tarzınıza ve yetiştirmek istediğiniz her şeye uygun eldivenleri seçerek, daha işlevsel çalışabilirsiniz. ÇiçekSepeti; farklı fiyat, kalite ve stilden oluşan onlarca bahçe eldiveni kullanıcılar ile buluşturuyor. Sıcak yaz günlerinde nefes aldıran kumaşlardan dikenlerden koruyan uzun tasarımlara kadar aradığınız her şeyi ÇiçekSepeti’nin bahçe el aletleri kategorisinde bulabilirsiniz! Çiçek, bitki, sebze veya meyve yetiştirirken ellerinizi adeta bir sihir gibi kullanmak ve korumak için hemen şimdi ucuz bahçe eldiveni fiyat ve kampanya ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz!

Bahçe Eldivenleri ile Rahatça Çalışın

Diken, kıymık veya benzeri etkilerden ellerinizi korumak için bir çift bahçe eldiveni almanız gerekir. Özellikle gül, ısırgan otu veya benzeri dikenleri olan bitki veya sebzelerle ilgilenirken daha etkili çalışmak ve kolayca işinizi yapabilmek için bahçe eldivenleri oldukça yardımcı. Bu nedenle, bahçe eldiveni satın alırken yetiştirdiğiniz bitki türlerine göre dayanıklılık derecesini seçmeniz gerekir. Bunun yanı sıra, mevsim koşulları da eldiven seçimini en çok etkileyen faktörler arasında yer alır. Bahçe eldiveni, ellerinizi diken gibi sivri ve batma olasılığı yüksek bitkilerden korumasının yanı sıra ellerinizin nasır olmasını da engeller. Kesikleri ve sıyrıkları önleyerek, ellerinizin sağlığını her zaman koruyabilirsiniz. Böcek ısırıklarına veya sokmalarına karşı da eldivenler ile önlem alabilirsiniz. Böcek ilaçları, mantar öldürücüler ve benzeri kimyasallar da ellerinize zarar verebilir. Bu gibi durumlarda da eldiven kullanarak kimyasalların zararlı etkilerinden korunabilirsiniz.

Her İhtiyaca En İyi Bahçe Eldiveni Çeşitleri

Bahçe ile uğraşmaktan keyif alıyorsanız çeşitli bahçecilik ürünleriyle keyfinizi artırabilirsiniz. ÇiçekSepeti, bahçecilik görevine en uygun eldiven seçeneklerine ulaşmanızı, çeşitli bahçecilik ürünlerini keşfetmenizi sağlıyor.

  • Kumaş, deri, kauçuk ve nitril gibi kumaşlardan üretilen eldivenlerin her birinin farklı özellikleri mevcut.
  • Kumaş eldivenler, genellikle en yaygın seçenekler arasında yer alır. Genellikle jarse veya örme pamuktan üretilen kumaş bahçe eldivenleri, kolayca yıkanabilmesi bakımından ayrıcalık sağlar. Nefes aldıran kumaş eldivenler özellikle yaz aylarında tercih edilir.
  • Deri bahçe eldivenleri ise su geçirmez etkisi sayesinde biraz daha profesyonel amaçlarla kullanılır. Ellerinizi dikenlerden, kesik ve sıyrıklardan korumak için deri eldivenleri seçebilirsiniz.
  • Kauçuk eldivenler ise böcek ilaçları, mantar öldürücüler ve benzeri kimyasallar için koruyuculuk özelliği en yüksek seçenekler arasındadır. Terletmesi dolayısıyla özellikle sıcak aylarda kullanılması önerilmez.
  • Nitril bahçe eldivenleri de sentetik malzemelerden üretildiği için bu eldivenler ile maksimum koruma elde edebilirsiniz. Nefes aldıran yapısı dolayısıyla kauçuk malzeme yerine nitril eldivenleri tercih edebilirsiniz.

En Kaliteli Bahçe Eldivenlerini Keşfedin

ÇiçekSepeti, hobi amaçlı veya profesyonel olarak bahçe işleriyle ilgilenirken bütçenizi sarsmadan ihtiyaçlarınızı en ayrıcalıklı şekilde gidermenizi sağlıyor. Her bütçeye uygun olan ürünler, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlıyor. Çiçek ve bitki yetiştirmekle ilgilenen yakınlarınızı mutlu etmek için yerli ve yabancı markaların en kaliteli bahçe eldiveni seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kendiniz veya yakınlarınız için bahçe eldiveni satın alırken bedeninin doğru olmasına da dikkat etmelisiniz. Markaya göre çeşitli beden seçeneklerinden oluşan bahçe eldivenlerini seçebilirsiniz.

Toprak kazarken ekstra bir alete ihtiyaç duymamak için korumalı bahçe eldivenlerini de tercih edebilirsiniz. Toprak kazma ekme çapalama için bahçe eldiveni seçenekleri, delinmeye karşı koruma sağlayarak güvenle kullanmanız için tasarlanıyor. Bahçe eldivenlerini, 10 veya 12’li paketlerde satın alarak ihtiyacınız olduğu zamanlar için yedekleyebilirsiniz. Dilerseniz, sağlam ve dayanıklı bir adet bahçe eldiveni de satın alabilirsiniz. Hemen şimdi keyifle ve verimli şekilde çalışabilmek için birbirinden kaliteli bahçe eldivenlerini ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı kampanya ve uygun fiyat seçenekleriyle sepetinize ekleyebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.