Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bahçe Hortumları

Bahçe hortumu ya da sulama hortumu ismiyle bildiğiniz bu ürün, bahçede en sık kullanacağınız ürünlerin başında gelir. Bir şeyler ekip biçmeyi seviyorsanız ya da bahçenizi her zaman yemyeşil görmek istiyorsanız bahçeye su taşımanız gerekir. Tabii ki sürekli evin içinden bahçeye su taşımanız oldukça yorucudur. Bunun yerine işinizi kolaylaştıracak, fonksiyonel ve zahmetsiz bahçe hortumu modellerini keşfedebilirsiniz! Bu hortumlardan birini bahçenize yerleştirerek hem bitkilerinizi sulayabilir hem de temizlik işlerini kolayca yapabilirsiniz!

Bahçeniz için En Doğru Hortumu Seçin!

Bahçenizde ya da evinizde yetiştirdiğiniz bitkileri sulamak, onları büyütmek her zaman çok keyiflidir. Ama zaman zaman bitkileri sulamak için klasik ürünlerden farklı ve büyük ürünler kullanmak gerekir. Bahçenizde işinizi kolaylaştıracak en uygun ürünlerden biri bahçe hortumlarıdır. Bahçe sulama hortumları ve bununla birlikte çeşitli aparatlar, bahçede sık sık kullanabileceğiniz ve pek çok işinize yarayacak ürünlerdir. Doğru seçilmiş bir hortum ile bahçenizde geçirdiğiniz vakti çok daha verimli kullanabilirsiniz. Bahçe hortumu alırken;

  • Hortumun incelik, kalınlık ve uzunluğuna dikkat edebilirsiniz. Hortumun boyutunu, sulama yapacağınız alanın boyutuna göre seçebilirsiniz. Çok kısa hortumların istediğiniz yere ulaşması çok kolay olmayacağı için sorun yaşayabilirsiniz. Daha kalın hortumlar ile daha kısa sürede sulama, daha ince hortumlar ile daha detaylı sulama yapabilirsiniz. Özellikle çok geniş bahçe ve alanlarda kalın hortumlar işinizi kolaylaştırır. 
  • Ürünün üretildiği materyale göre seçim yapabilirsiniz. Bazı hortumlar daha sert bir yapıya sahiptir. Sert hortumların hareket kabiliyeti esnek olanlara göre daha azdır. Bu yüzden sık sık hareket ettireceğiniz bir hortuma ihtiyacınız varsa daha yumuşak hortumlar arasından seçim yapabilirsiniz. Çok yumuşak hortumlar da sert ve sivri alanlarda daha hızlı deforme olabilir. Alacağınız ürünü kullanacağınız alana göre bir hortum seçimi yapmanız gerekir. 
  • Bahçe hortumuna ek olarak hortum makarası da kullanabilirsiniz. Böylece hortum ile işinizi tamamladığınızda makara ile hortumu sarabilirsiniz. Bu sayede de bahçeniz daha düzenli ve hoş görünür. 
  • Kendi zevkinize göre farklı renk ve desenlerdeki hortumları seçebilirsiniz.

Bahçe hortumlarının modelleri de birbirinden farklıdır. Plastik bahçe sulama hortumu, spiral bahçe hortumu, silikonlu hortum gibi farklı ürünler vardır. 

  • Plastik bahçe hortumu: Basit ve klasik bir tasarıma sahip olan plastik bahçe hortumları, günlük kullanıma son derece uygundur. Genellikle şeffaf görünüme sahip olan plastik hortumların yapısı çok sert değildir. GÜnlük olarak kullanabileceğiniz hortumun daha uzun ömürlü olması için kaliteli modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 
  • Spiral bahçe hortumu: Spiral bahçe hortumu da yine günlük olarak bahçedeki işlerinizi kolayca tamamlamanızı sağlayacak hortum modellerindendir. Spiralli yapısı sayesinde bu hortum oldukça esnektir. 
  • Silikon bahçe hortumu: Silikon hortumlar diğer hortumlara göre çok daha dayanıklıdır. Esnek yapısıyla zorlanmadan kullanabileceğiniz hortum, yıpranma ve bozulmalara karşı da son derece dayanıklıdır. 

Bu hortumlar haricinde çelik, bez gibi farklı materyallerden üretilen hortum çeşitleri de mevcuttur. Siz de evinizde, terasınızda ya da bahçenizde kullanabileceğiniz hortum modellerini online olarak inceleyebilirsiniz. Özelliklerini iyice inceleyerek kendiniz için en uygun hortumu satın alabilirsiniz! 

Geniş Kullanım Alanına Sahip Olan Uygun Fiyatlı Bahçe Hortumlarını Keşfedin!

Bahçe hortumlarının fiyatları üründen ürüne değişiklik gösterir. Hortumun uzunluğu, kalınlığı, malzemesi gibi unsurlar hortumun fiyatını etkiler. Ayrıca bahçe ürünleri kategorisinde hortum ile birlikte kullanabileceğiniz aparatları da keşfedebilirsiniz. Hortum tabancası, hortum makaraları, fıskıye gibi ürünleri online olarak kolayca satın alabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip, fonksiyonel ve uygun fiyatlı bahçe hortumları sizi bekliyor!