Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bahçe Koltuğu

Kullanışlı ve dekoratif parçalardan oluşan bahçe mobilyası ürünleri arasında yer alan bahçe koltuğu, günlük rutine ayak uyduran işlevsel özellikleriyle öne çıkar. Bahçeli bir eve sahipseniz evinizin içi kadar bahçenizin görünümü de sizin için önemli hale gelir. Özellikle sıcak havalarda vaktinizin büyük bir kısmını geçirdiğiniz bahçe, ferah ortamı ile tüm ailenizin en sevdiği mekanlardan biri olur. Bahçenizin bakımı ve güzelliği kadar dekorasyon ürünleri de genel görünümde fark yaratan unsurlar arasındadır. Farklı markaların özel ürünlerini bir araya getiren ÇiçekSepeti, enerjik bir bahçe koltuğu koleksiyonunu kullanıcılar ile buluşturarak bahçe düzenlenemizde dikkat çekici bir etki yaratmanızı sağlar.

Bahçe Dekorasyonu İçin İdeal Bir Ürün: Bahçe Koltuğu

Bahçe dekorasyonuna özel çözümler getiren bahçe mobilyaları, bahçenizde yepyeni bir ortam oluşmasını sağlamak için ihtiyacınız olan her türlü objeyi içerir. İklim şartlarına adapte olabilen bahçe koltukları, evinizin genel dekorasyonuna uyum sağlayan tarzda bulabileceğiniz yüzlerce seçenek sayesinde işinizi oldukça kolaylaştırır. İster klasik, ister bohem, ister vintage, ister modern tarzda bir eviniz olsun; ona eşlik edebilecek en iyi bahçe koltuğu modellerine ÇiçekSepeti’nde keşfedebilirsiniz. Zevkinize göre kişiselleştirebileceğiniz bahçe koltuklarında hasır, ahşap, plastik gibi farklı endüstriyel malzemeler başrol oynar. Dış mekan koltuğu seçerken görünüm ve estetik duruş kadar ürünün rahatlığını da göz önünde bulundurursunuz. Bahçe koltuklarının kendilerine has yumuşak ve konforlu minderleri bulunur. Bu minderlerin çoğunu çıkarabilir ve makinede yıkayabilirsiniz. Bu sayede temizlik aşamasını da kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz!

  • Su geçirmez kumaş özelliği bulunan palet minderler en kullanışlı ve maliyetsiz bahçe koltuğu seçeneklerinden biridir.
  • İstediğiniz sayıda ahşap paleti üst üste koyarak koltuğunuzun yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.
  • Paletin genişliğine göre hazırlanmış türlü renkteki minderleri kullanarak aradığınız konfor koltuğuna ulaşabilirsiniz.
  • Güneşte solma ve ağarma yapmayan bu minderler, fermuarlı bir yapıya sahip olduğundan makinede yıkayıp tekrar tekrar kullanabilirsiniz.
  • Özellikle çocukların çok ilgisini çeken salıncak şeklindeki bahçe koltukları ise bahçesine farklı bir dokunuş yapmak isteyenlerin gönlünü fetheder.
  • Bahçenizde vereceğiniz bir barbekü partisinde misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamak için bahçe koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz.
  • Tekli ve ikili koltuklardan oluşan hasır koltuk takımlarında, koltuklarla uyumlu orta sehpa da yer alır.
  • Bahçe masasının etrafına yerleştireceğiniz uygun sayıdaki sandalyeler ile ailece bir araya geleceğiniz keyifli kahvaltıların ve akşam yemeklerinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz!

Bahçe Koltuğu Seçerken Dikkat Edilecekler

Hem karakterli hem de işlevsel bahçe koltuklarını seçerken genel tarzınıza uyum sağlaması önemlidir. Kendinizi rahat hissedeceğiniz, konforlu ve kaliteli materyallerin hayat verdiği ürünleri kullanmak gün içerisinde sizi mutlu eder. Bahçe koltuğu seçiminde öncelik rahatlığa verilirse bahçede geçirilen vakit verimli hale gelir. Koltuğun sağlam malzemelerle desteklenmesi ve uzun ömürlü kullanım olanağı vermesi ise bir diğer önemli nokta. Bahçe mobilyası seçerken bahçenizin büyüklüğü ve genişliğiniz de göz önünde bulundurursanız seçiminizi en doğru şekilde yapmış olursunuz. Çocuk sahibiyseniz, çocuğunuzun güvenliğini sağlamak adına onların da faydalanabileceği türden ürünlere göz atabilirsiniz. Bahçe içerisinde çocuğunuz için ayrı bir bölme oluşturmak da iyi bir seçenektir. Onlar için oluşturacağınız bu özel bölüm, çocuklara özel olarak üretilen renkli ve oyun oynamalarına fırsat veren ürünlerden oluşabilir. Eğer yeni bir eve taşınan tanıdıklarınız ve arkadaşlarınız varsa, bahçe koltuğunu onlara verebileceğiniz güzel bir hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyatlı bahçe koltuğu modellerine evinizin rahatlığında ulaşmak, detaylı bir şekilde incelemek ve sipariş verip güvenle satın almak için ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!