İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bahçe Kovucular

Açık havada, özellikle yaz aylarında bahçenizin keyfini çıkarırken sinek ve haşerelere karşı korunabileceğiniz bahçe kovucu ürünlerine ÇiçekSepeti aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Sinek gibi uçan haşereler çıkardıkları sesler ve müdahalelerle keyfinizi kaçırmanın yanı sıra sizi ısırabilir ve cildinizde kaşıntı, yanma, kabarıklık gibi istenmeyen sonuçlara neden olabilir. ÇiçekSepeti’nde yer alan bahçe kovucu ürün koleksiyonunda sineklikler, sinek kovucular, haşere kovucular, fare kovucular ve büyük hayvan kovucular yer alır. ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla sipariş verebileceğiniz indirimli bahçe kovucu ürünleri sayesinde hem açık havada hem kapalı mekanda konforunuzu bozmadan dinlenebilir ve eğlenebilir, aynı zamanda da sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bahçe kovucu fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterir.

Hastalıklardan Koruyan Bahçe Kovucu Markaları ÇiçekSepeti’nde

Sineklerin ve böceklerin vücudunuzda bırakabileceği ısırık ve bunların sonucunda oluşabilecek hastalıklardan korunmanızı sağlayan bahçe kovucu ürünleri çevreye, insanlara ve evcil hayvanlara zarar vermez. Taşınabilir olan ve uçan böceklerde de etkili sonuçlar veren bahçe kovucuların yanı sıra kokusuz jellerle de istenmeyen haşerelerden ve sineklerden kurtulabilirsiniz. Şık tasarıma sahip, dayanıklı bahçe kovucu ürünler neon lambalarıyla dekorasyonunuza da uyum sağlar. Kapalı alanlarda da kullanılabilen ışıklı bahçe kovucuların yanı sıra güneş enerjili bahçe kovucu ürünleri de ÇiçekSepeti’nde yer alır.

Hem İç Hem Dış Mekan İçin İdeal

Sadece açık alanlarda değil, kapalı alanlarda da kullanılabilen bahçe kovucu ürünler; kafeterya, fabrika, et deposu, şarküteri, hastane, kantin ve ev gibi birçok mekan için en ideal çözümü sunar. Yüksek voltajda elektrikle yüklü olan ızgaralı modeller, korunaklı bir yapıya sahiptir. Bu tarz bahçe kovucular, sahip oldukları floresan tüpleri sayesinde insanlara ve evcil hayvanlara zarar vermeyecek şekilde ultraviyole ışık yayarak sinekleri ve her çeşit haşereyi kovar. Herhangi bir kimyasal madde içermeyen, koku ya da benzeri bir olumsuzluk oluşturmadan fonksiyonlarını yerine getiren ve kirliliğe neden olmayan bahçe kovucular sayesinde bulunduğunuz ortamda huzurla ve keyifle vakit geçirebilirsiniz. Düşük elektrik tüketimi özellikleriyle tasarruf etmenizi sağlayan bahçe kovucu ürünleri arasında ayaklıklı modellerin yanında fener biçimli tasarıma sahip, asılabilen bahçe kovucular da bulunur. Çardaklarda, bahçenizde, evinizde ve iş yerinizde dekorasyonunuza uyumlu şekilde kullanabileceğiniz bahçe kovucu ürünleri sayesinde sinek ve haşereleri kovarken ışık da elde edebilirsiniz. Siz de dilediğiniz uygun fiyatlı bahçe kovucu ürününü hemen seçebilir, ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla sipariş verebilirsiniz.

İstenmeyen Canlıları Uzak Tutun

Sinek ve sivrisineklerin dışında hamam böcekleri ve karınca gibi diğer istenmeyen misafirlere karşı da oldukça etkili çözümler sunan bahçe kovucu ürünler, böcek ve haşereleri üreyebilecekleri alanlarda yok eder. Jeller sayesinde görülmesi zor, nemli ve sıcak yerlerde üreyebilen böceklerin sizi rahatsız etmesini engelleyebilirsiniz. Düzenli olarak kullanabileceğiniz jeller sayesinde bulunduğunuz ortamı uzun süreli şekilde koruyabilirsiniz. Bahçe kovucular arasında yer alan sprey ürünlerle çatlaklara ve yarıklara saklanan böcek ve haşerelere karşı temiz bir ortam yaratabilirsiniz. Bahçe kovucu ürünler arasında köstebek, yılan, fare kovucuların yanı sıra kedi ve köpeklerin uzak durmasını sağlayan çeşitler de yer alır. Özellikle bahçesinde ürün yetiştiren kişiler için en ideal çözümü sunan bahçe kovucu çeşitleri sayesinde ürünlerinizi ve evcil hayvanlarınızı istenmeyen canlılardan uzak tutabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin bahçe kovucu ürün koleksiyonunda yer alan dünyaca ünlü markalara ait çok sayıda sivrisinek kovucu, böcek kovucu ve haşere kovucu ürün arasından dilediğinizi seçerek kendinizi, yakınlarınızı, sevdiklerinizi, misafirlerinizi ve bahçenizdeki ürünleri kolaylıkla koruyabilirsiniz. Siz de indirimli bahçe kovucu ürünleri sayesinde keyifli ve konforlu vakit geçirmek istiyorsanız ihtiyacınıza göre sipariş verebilir, ÇiçekSepeti avantajıyla istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.