Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bahçe Masaları

Bahçeler ve balkonlar, yaz gelince çok daha keyifli olan alanlardan biridir. Keyifle çalışabileceğiniz, vakit geçirebileceğiniz, sevdiklerinizle bir araya gelebileceğiniz bahçeler için kullanabileceğiniz bazı ürünler vardır. Bu sayede, bahçede geçirdiğiniz vakti daha keyifli geçirebilirsiniz. Bahçe masası çeşitleri ve farklı aksesuarlar sayesinde bahçenizi değiştirebilirsiniz. Siesta, Violet, Doğrular gibi farklı markaların çok çeşitli ürünlerini ÇiçekSepeti’nde online olarak inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz! <

Bahçe Masası Nasıl Seçilir?

Bahçelerde kullanılan ürünlerin seçimine dikkat etmek gerekir. Yılın büyük bir kısmını dışarıda, farklı mevsim koşullarına maruz kalarak geçirecek olan bahçe masası çeşitleri, hem konforlu hem de uzun süre kullanılabilir olmalıdır. Plastik masalar, ahşap masalar, camlı masalar, demir masalar gibi farklı seçeneklerin yanı sıra katlanabilir, asılabilir modeller de mevcuttur. Hem bahçeler için hem de balkonlar için tercih edebileceğiniz masa çeşitleri arasından seçim yaparken şunlara dikkat edebilirsiniz:

  • Öncelikle masayı yerleştireceğiniz alan çok önemlidir. Örneğin balkon için bir masa tercih edecekseniz ve balkonunuz çok geniş değilse katlanabilir veya asılabilir masa modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece masayı kullanmadığınız zamanlarda katlayarak kaldırabilir, daha geniş bir alan oluşturabilirsiniz. Ayrıca bahçeler de büyüklüğü göz önünde  bulundurmanız gerekir. Çok büyük bir bahçede çok küçük bir masa veya çok küçük bir bahçede çok büyük bir masa, farklı sorunlar oluşturabilir. 
  • Bahçe masası seçiminde kişi sayısı da önemlidir. Masa seçimi yaparken ailenizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Kalabalık aileler için daha geniş masalar, daha küçük aileler için ufak masalar idealdir. 
  • Bahçe masasını takım olarak satın almak isteyenlerin bahçe sandalyesine de dikkat etmesi gerekir. Bahçede keyifle vakit geçirmek için tercih ettiğiniz masa sandalyenin rahat ve konforlu olması gerekir. Size uzun süre rahat bir oturma deneyimi sunacak modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun için ayrıca sandalye minderi gibi ürünleri de kullanabilirsiniz.
  • Dış mekanda kullanılan ürünlerin malzemesi en önemli noktalardan biridir. Bahçede ya da balkonda korumasız olarak kullanılan ürünlerin erkenden yıpranması söz konusu olabilir. Ürünün maruz kalacağı mevsimsel şartlar göz önünde bulundurularak seçim yapılması gerekir.
  • Evinizin dekorasyonu ve mobilya zevkiniz de seçim konusunda önemlidir. Kendi zevkinize uygun olarak sizi mutlu edecek bahçe masası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Farklı desenler, farklı şekiller ve renklerden oluşan çok çeşitli bahçe masası modellerini ÇiçekSepeti’nde kolayca inceleyip satın alabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Bahçe Masası Çeşitleri ile Evinizi Güzelleştirin!

Masalar, evin hemen her alanında kullanılan ürünler olduğu için oldukça farklı modeller bulunur. Çalışma masası, yemek masası, mutfak masası, bahçe masası… Liste oldukça uzundur. Dışarıda keyifli vakit geçirmek için kullanılan bahçe mobilyaları da kendi içinde oldukça çeşitlidir. Katlanabilir piknik masası, büyük ahşap masalar, küçük ya da büyük plastik masalar, kare ya da dikdörtgen masalar arasından kendiniz için en uygun olan ürünü seçmeniz gerekir. Evinizin balkonunda veya bahçesinde kullanabileceğiniz masalar, evin dekorasyonunda önemli bir yer kaplar. Bu masaları aynı zamanda farklı dekoratif ögeler ile de süsleyerek daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Örneğin şık bir vazoda bir buket çiçek, renkli kaseler ya da farklı objeler kullanarak masanızın görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Bahçe, balkon ya da zaman zaman mutfaklar için tercih edebileceğiniz bu masaları hem fonksiyonel olarak hem de dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Her bütçeye ve zevke uygun bahçe masası takımlarını çeşitli modeller ve kampanyalar ile keşfederek evinizi güzelleştirmek bir tık uzağınızda sizi bekliyor! Bahçe masalarının fiyatları ürünün modeline, büyüklüğüne, ürünün yapımında kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Alanında öncü markaların uygun fiyatlı bahçe masası modellerini ÇiçekSepeti’nde kolayca inceleyip satın alabilirsiniz.