Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bahçe Mobilya Takımı

Bahçe mobilyaları, iç mekan mobilyalarına nazaran suya ve zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır. İki kişilikten altı kişiliğe birçok kişi sayısına yönelik tasarlanan bahçe mobilya takımı seçenekleri geniş bir kitleye hitap eder. Zevkleriniz doğrultusunda bahçeniz için en uygun mobilya takımı bulmak ise çok kolaydır.

Bahçe mobilya çeşitlerinin sehpalı, katlanabilir sandalyeli, köşe koltuklu, minderli ve masalı gibi birçok içeriğe sahip modelleri bulunur. Kamelya, bir diğer adı ile çardak modelleri ahşap malzemelerden üretilen, genelde 4-6 kişilik ve çatısı bulunan bir tasarıma sahiptir. Bahçe masa sandalye takımları ile bahçenizi güzelleştirebilirsiniz.

Sevdiklerinizle Hoş Vakit Geçirmek İçin Bahçe Mobilya Takımı

Birçok kişi evlerinin bahçelerinde keyifli vakit geçirmek için ilk olarak bahçe mobilyası çeşitlerine dair araştırma yapar. Bahçeniz için bir mobilya seçerken, bahçenizin boyutlarını göz önünde bulundurmanız gerekir.

Oldukça büyük bir bahçeye sahipseniz ya da site içerisinde oturuyorsanız kamelya olarak adlandırılan mobilya modellerine göz atabilirsiniz. Küçük bahçelerde katlanabilir masa ve sandalyeli takımları kullanarak alandan tasarruf edebilirsiniz.

Bahçe Mobilya Takımı İle Huzurlu Bir Alan Yaratın

Bahçe için tasarlanan mobilyaların iskelet ve varsa kumaş materyalleri suya dayanıklıdır. Böylelikle yağmurlu ya da karlı günlerde mobilyayı sudan korumak için önlem almanıza gerek kalmaz.

Bahçe takımı modelleri farklı tasarım, renk, desen ve adet seçenekleri ile herkesin bahçesinde kendi zevklerine yönelik bir dekorasyon oluşturmalarına yardımcı olur. Salıncaklı sandalyeler ile kendinizi ılık esintinin kollarına bırakabilir, köşe koltukları ile vakit geçirmek için zaman kollayacağınız bir alan yaratabilirsiniz. Bahçe mobilya takımlarında bahçe masa sandalye bulunmaktadır. 

Her Bahçeye Uygun Bahçe Mobilya Takımı

Bahçe mobilya fiyatlarını belirleyen birçok kriter bulunur. Bu kriterler içerisinde başlıca tasarım, boyut, kullanılan materyaller, mobilya adedi ve marka yer alır. Bahçenizin genişliğine uygun farklı tasarımlara tek tıkla göz atabilirsiniz.

Çiçeksepeti’nde inceleyebileceğiniz ucuz bahçe mobilyası seçenekleri ile siz de hayalinizdeki bahçeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Oturma takımından kamelyaya birçok bahçeye uygun mobilyaları hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.