İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bahçe Oyuncakları

Çocukların evin içinde geçirdikleri zaman kadar dış mekanda güzel vakit geçirmeleri de anne babalar için son derece önemlidir. Özellikle bahçeli evler, çocukların keyifli vakit geçirmesi için oldukça ideal alanlara sahiptir. İster geniş ister ufak bir alan olsun; bahçe, ailedeki herkesin her zaman keyifli vakit geçirmesini sağlar. Ele avuca sığmayan ve oyun oynamayı çok seven çocuklar için bahçede geçirdikleri zaman çok değerlidir. Bahçe oyuncakları çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için üretilir ve dışarıda geçirdikleri vakti oldukça verimli hale getirir. Bahçe oyuncakları denince akla çok farklı oyuncak çeşidi gelir! Oyun alanı çitlerinden salıncağa, tekerlekli sallanan attan havuza kadar çok çeşitli ürünleri ÇiçekSepeti bahçe oyuncakları kategorisinde bulabilirsiniz!

En Sevilen Bahçe Oyuncakları

Bahçe oyuncaklarını çocuğunuzun yaşına, zevkine, ilgi alanlarına göre seçebilirsiniz. Bahçenin büyüklüğü ve niteliği de bu kararı vermenizde etkili olabilir. Bahçede kullanılabilecek oyuncakların başında top havuzları gelir. Katlanabilir top havuzu çocuğunuzun içine girip rengarenk toplar arasında oynayabilmesi için idealdir. Çocuk havuzu sağlık açısından herhangi bir sakınca taşımaz ve son derece güvenlidir. Havuzun içine doldurulan havuz topları sağlam, hafif ve esnek materyalden üretilir ve kanserojen madde içermez. Böylece rengarenk topların arasında oynayan çocuklar keyifli vakit geçirir. Top havuzlarını kaldırmak isterseniz ürünü katlayıp dilediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz. Kolayca katlanabilen bu ürünler fazla yer kaplamadıkları için de kullanışlıdır. Top havuzları kadar ilgi gören bir başka havuz türü ise şişme havuzlardır. Bunlar da çocukların kullanımına uygun ve içine su doldurulan havuzlardır. Özellikle sıcak yaz günlerinde çocuklar şişme havuz çeşitleri sayesinde hem serinler hem de arkadaşlarıyla doyasıya eğlenir!

Bahçe Çiti ve Oyun Çadırları Çok Popüler

Bahçe oyuncakları denilince akla gelen oyuncak çeşitlerinden bir diğeri ise oyun çiti çeşitleridir. Özellikle küçük yaş grubundaki çocuklara hitap eden oyun çitleri, çocukların hassas bedenlerine zarar vermeyecek şekilde üretilir. Oldukça geniş bir alan yaratmanızı sağlayan oyun çitleri aynı zamanda oldukça güvenlidir. Çocukların, çitin içinden sizin yardımınız olmadan çıkmasını engelleyen tasarım güvenli bir oyun alanı yaratır. Farklı renklerdeki oyun çitleri kolay kurulur ve içine oyuncaklar da eklenince oyun alanları farklı ve işlevsel bir alan haline gelir. Oyun çadırı ise bahçede kapalı bir oyun alanı kurmak isteyen anne babaların tercihi olacaktır. Bu oyun çadırları çocukların, içinde güzel oyunlar oynamaları için ideal boyutlarda tasarlanır. Çocukların sevdiği çizgi film karakterlerinin temalarının basılı olduğu bu çadırlar ev sıcaklığını bahçede yaşamak isteyen çocukları çok mutlu eder. Şık ve ergonomik tasarıma sahip olan bu oyun evleri çocukların uzun saatler boyunca keyifle oynamasını sağlar.

Birbirinden Eğlenceli Bahçe Oyuncağı Çeşitleri

Bahçede oyun oynamak her çocuk için oldukça keyifli ve eğlencelidir. Bahçedeki oyun saatlerine uyum sağlayacak olan birbirinden farklı oyuncaklar vardır. Çocuğunuz için bahçede bir oyun parkı atmosferi yaratmak istiyorsanız salıncak ve kaydırak çeşitleri tam size göre! Farklı malzemelerden üretilen salıncak ve kaydırakların yanı sıra sallanan at gibi çeşitli oyuncaklar da çocukların ilgisini çeker. Çocuğunuz spora yatkınsa veya onu spora yönlendirmek istiyorsanız bahçeye kuracağınız bir basket potası ile onu mutlu edebilir, bir spor dalına yönlendirebilirsiniz. Aynı şekilde bowling seti de çocukların koordinasyon yeteneğinin gelişmesi için önemlidir. Yine koordinasyon yeteneğinin gelişmesi için tercih edilebilecek bir diğer oyuncak ok ve yay seti, özellikle erkek çocukları için son derece ilgi çekicidir. Daha küçük yaş grupları için olan bebek oyuncakları da sevdikleriniz için hediye olarak veya çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak için kusursuz bir seçenek olacaktır. Bu grupta yer alan kova takımı, minik çocuğunuzun kendi yeteneğiyle ortaya bir ürün çıkarması bakımından önemlidir. Tüm bahçe oyuncaklarını incelemek, sipariş vermek ve güvenle satın almak isterseniz ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.