Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bahçe Sulama

Masallardaki gibi renkli ve düzenli bir bahçeye sahip olmanın yolu doğru sulama uygulaması yapmaktan geçer. Türlü türlü çiçekler yetiştirmek, domatesi biberi dalından koparıp yemek istiyorsanız sulama ekipmanına da önem vermeli ve tohum ya da fide seçerken gösterdiğiniz özeni göstermelisiniz. Hangi amaç için olursa olsun bahçenizde kullanabileceğiniz tüm sulama ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve uygun fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Bahçe Sulama Ürünleri

Üstünde çalıştığınız bahçenin ihtiyacı olan otomatik sulama sistemini kurmak ya da tamamen manuel sulama yapmak için farklı malzemelere sahip olmalısınız. Büyük bahçeler için damla sulama, spreyleme gibi farklı yöntemler gerekirken, daha küçük olanlar için basit bir bahçe hortumu bile yeterli olabilir. Eksiksiz bir bahçe hortum setine sahip olmak isterseniz bahçe sulama setlerini inceleyebilirsiniz. 15 adet hortum destek aparatı, 2 adet bağlayıcı, 5 adet kıskaç, 1 bsp adaptörü, 1 akış kontrol vanası, 10 boru mandalı, 1 filtre yıkayıcı, 15 T connecter ve 1 adet 15 metrelik vinil boru içeren setler bulmanız mümkün. Sulayacağınız alanın büyüklüğüne göre geliştirebileceğiniz bu sistem, bahçenizin eşit miktarda sulanması için tasarlanıyor. Suyu elle kontrol edebilir ya da zamanlayıcılar ve vanalar kullanarak tamamen otomatik bir damla sulama sistemi de edinebilirsiniz. Evinizden bir süre uzak kalacak ve bitkilerinizi yalnız bırakacaksanız, zaman ayarlı fidan ve çiçek sulama aparatı ile bakım işlerinizi ihmal etmeden sürdürebilirsiniz. Basit plastik bir şişenin ağzına takılan bu parça, bitkilerin susuz kalmasını önler. Zaman ayar sistemi sayesinde siz olmasanız da bitkileriniz sulanır ve sağlıklı kalır. Farklı seçenekler sunan sulama sistemlerine göz atarak ihtiyacınıza en uygun olan çeşitleri kolayca bulabilirsiniz.

Pratik ve Ekonomik Sulama Çözümleri

Elle sulama yapanlar için Xolo markasının hortum sulama tabancası oldukça iyi bir seçenek. 7 ayrı fonksiyonu olan bu ürün, narin çiçekleri ve henüz tam gelişmemiş kırılgan fideleri sulamak için uygun. Farklı ayarları sayesinde araba yıkayacak kadar tazyik de yaratabilen tabanca, pratik ve ekonomik bir sulama sağlar. Elle yapılan sulamalarda kullanılan bir diğer seçenek ise 3/4 hortumlarla musluğu birbirine bağlayan aparat. Tak çıkar özelliğine ve su durdurma fonksiyonuna sahip bu ürünle, suyu her seferinde musluktan açıp kapamak zorunda kalmazsınız. Paket içeriğine eklenen, klasik ince musluklara uyumlu parça sayesinde ürün hemen hemen tüm musluklarda kullanılabilir.Spiral sulama hortumu ve ayarlanabilir sulama seti de elle sulama yapmak için kullanabileceğiniz başka bir paket. En uygun sulama ekipmanını ÇiçekSepeti’yle seçerek hemen sipariş verebilir ve daha sağlıklı bahçelere kavuşabilirsiniz.

Her Bahçenin Bir Sulama Hortumuna ihtiyacı Var

Çeşitli renk ve kalınlıklara sahip, silikonlu ya da düz farklı bahçe hortumları bulunuyor. Süper ekstra örgülü kalın bahçe hortumları, hava şartlarına dayanıklı yapısıyla bir adım öne çıkıyor. Örgü ip sistemiyle üretilen hortum, 1/2 kalınlıkta ve her türlü sulama işini yapabilecek sağlamlıkta tasarlanıyor. Xhose markasının uzayan hortumu ise, görüntü kirliliğini önlemek ve yerden tasarruf etmek isteyenler için ideal. Bu esnek hortum, kendi ölçüsünün 3 katına kadar uzayabilir. İşiniz bittiği anda kolayca toplayıp bahçenizin düzenini koruyabilirsiniz. Sayım markasının birleştirme aparatı ise hortumlara ek yapmanızı kolaylaştırır. Sızdırmaz yapısı sayesinde her türlü su kaybını engelleyen aparat, ihtiyaca göre değişen uzunluklar da içeriyor. En basit parçalardan çok daha karmaşık sulama sistemlerine kadar ihtiyacınız olan her ürünü ÇiçekSepeti’nde bulabilir, kampanya fırsatlarından ve hızlı teslimat hizmetinden yararlanarak hemen sipariş verebilirsiniz.