Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bahçe Bitkileri

Bahçe, balkon ve teraslarda doğanın güzelliklerini seyretmek için ÇiçekSepeti’nin sunduğu bahçe ürünlerini tercih edebilirsiniz. Çiçek açan saksı bitkileri, her mevsim yeşil kalan ağaç fideleri ile yaşam alanlarınızı huzurlu bir ortama dönüştürebilirsiniz. Limon ağacı, renkli begonvil çiçek fideleri, dağ palmiyesi gibi dış mekan bitkileri ile evinizi doğayla buluşturabilirsiniz.

Modern Saksılıklar İle Yemyeşil Bitkiler

Yaz günlerinde açık havanın tadını çıkarırken çiçeklerinizi modern görünümlü saksılıklarda sergileyebilirsiniz. Ahşap raflardan oluşan saksılık modelleri ile doğal bir atmosfer yaratabilmeniz mümkün. Porselen, cam ve beton saksılarda yeşeren bitkilerinizi çok katlı saksılık modelleri ile güneşe çıkarabilirsiniz. Bahçe, balkon ve teraslarda yer alan oturma takımlarınızın yanına konumlandıracağınız saksılıklar ile güzel bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Düğün, nişan ve söz gibi özel günlerinizde, kutlama yaptığınız zamanlarda dekoratif saksılıkları kullanabilirsiniz. Altın ve gümüş renklerde hazırlanan şık görünümlü çiçeklikleri doğal ya da yapay çiçekler ile süsleyebilmeniz mümkün. Özel organizasyonlarınızda konsepte uygun şekilde çiçeklik modellerini tercih edebilirsiniz.

Kusursuz Görünen Bahçeler

ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıkları ile size sunulan bahçe malzemeleri, kusursuz görünen bahçelere sahip olmanıza yardımcı olur. Birbirinden güzel görünen ağaç fideleri, verimli gübreler, bahçe sulama hortumları, böcek kovucu aparatlar, ışıklandırma ürünleri ve ağaç kesme makineleri ile bahçenizin tüm sorunlarına çözüm bulabilirsiniz.

Bakımlı bahçenizin ve balkonunuzun tadını çıkarmak için sandalye takımlarını yaşam alanlarınıza ekleyebilirsiniz. Kolay kırılmayan, gevşemeyen ve sallanmayan sandalye takımları ile sevdiklerinizle birlikte yaz akşamlarının keyfini sürebilirsiniz. Dış mekan kullanımına uygun sandalye setleri katlanabilir özellikte olduğu için saklama alanlarında yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Yağmur gibi nedenlerden dolayı ıslandığında kurulamanıza gerek olmayan bu sandalye setleri uzun süre dayanıklıdır. Ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda destek almanızı sağlayan garanti süresi ile bu bahçe setleri, sıcak günlerin tadını çıkarmanızı sağlar. Farklı renklerdeki ahşap bahçe çitleri ile bahçenizi ayrı bölümlere ayırabilirsiniz.

Keyif Zamanları İçin Konfor Sunan Tasarımlar

Balkon, teras ve bahçe gibi açık alan mekanlarınızın tadını çıkarmak için armut koltuk, salıncak ve puf gibi konfor sağlayan ürünlerden destek alabilirsiniz. Keyif yaptığınız anların etkisini arttıran bu bahçe ürünleri ile dinlenmenin iyileştirici etkisini hissedebilirsiniz. Rahat tasarımı olan bu koltuk çeşitleri ile evinizde, plajda, kumsalda konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Solma ve çökme yapmayan bahçe ürünleri, dış mekanların şartlarına uygun olarak üretilir. Plastik ayakları ile ıslak zeminlerde güvenle kullanabilirsiniz. Su geçirmeyen ve kolay temizlenen bahçe koltukları ile her mevsim açık havanın huzurunu yaşayabilirsiniz.

Çocuklar için eğlenceli olan hamak modelleri ile ailece keyifli vakit geçirebilmeniz mümkün. Dış mekanlara veya çocuk odalarına kurulan hamak modelleri, çocuğunuzun dinlenirken eğlenmesini sağlar. Uyku sorunu yaşayan minikler için beşik olarak kullanılabilen hamak modelleri, sallanmanın konforunu çocuklarınıza sunar. Yıkanabilir kumaşı, dayanıklı halatları ve çelik yayları ile uzun süre kullanılan bu hamak çeşitleri arabanızda çok fazla yer kaplamaz. Piknik yaparken kolayca yanınızda götürebileceğiniz salıncak modelleri ve piknik seti ile hafta sonu etkinliklerinizi şenlendirebilirsiniz. Emniyet kemeri bulunan salıncak modelleri çocuğunuzun güvende olmasını sağlar.

Bahçe ürünleri içinde yer alan koruyucu örtüler ile dış mekanlarınızda duran eşyalarınızı kullanmadığınız zaman koruyabilirsiniz. Mangal ve barbekü setleri ile arkadaşlarınızla, dostlarınızla ve ailenizle birlikte eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Özel günlerinizi bahçe partileri şeklinde kutlayabilir veya yaz akşamlarında sevdiklerinizle mangalın başında bir araya gelebilirsiniz.

Siz de yaşadığınız ortamın standartlarını yükseltmek, hayatınızı daha konforlu hale getirmek ve doğanın mucizevi güzellikleri ile bir arada yaşamak için ÇiçekSepeti’nin bahçe ürünlerini inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.