Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bakım Çantası

Bebek sahibi her kadının olmazsa olmaz eşyalarından birisi olan bakım çantası, bebeğin ihtiyacı olan tüm bakım malzemelerinin bir arada taşınmasını sağlar. Bakım çantası hem annenin hem de bebeğin ev dışında kullanması gereken tüm eşyaları bir arada tutar. Bebek bezi, biberon, bebek maması, yedek çamaşırlar, emzik, battaniye, bebek yastığı, pişik kremi gibi bebeğe özel eşyalar bu çantada yerini alır. Özellikle misafirliğe gitmek veya seyahate çıkmak gibi durumlarda sıklıkla kullanılan bakım çantaları anne babaların kurtarıcısı haline gelir. Bakım çantaları bu amaç için özel olarak dizayn edilir ve oldukça işlevsel olmalarıyla dikkat çeker.

Ergonomik Tasarıma Sahip Bakım Çantaları

Bakım çantası birden fazla göze sahip olan bir çanta çeşididir. Bez değiştirme gözü, ısı yalıtımlı biberon gözleri ve açılabilir çocuk altı değiştirme gözü gibi her amaç için farklı çanta gözleri bulunur. Bakım çantasının sırt kısmı ergonomik ve annenin sırtını rahat ettirecek şekilde tasarlanır. Bakım çantalarının bazı modellerinde bebek arabası bağlama aparatı, anahtarlık aparatı, elle taşıma aparatı gibi işlevsel eklentiler mevcut. Son derece ustalıkla tasarlanan modeller bir çantadan daha fazla amaca hizmet eder. Bu çantalarda alt açma ve uyku alanı gibi kısımlar bulunur. Katlanabilir özellikteki bebek bakım çantalarını bir alt açma paneli ve rahat bir uyku alanı haline getirebilirsiniz. Yastık ve minder ile oluşturacağınız bu uyku alanı gün içerisinde işinizi oldukça kolaylaştırır.

Hijyenik Özelliklere Sahip Bakım Çantaları

Anne bebek sağlığı herkesin çok dikkat etmesi gereken bir konudur. Anneler, bebekleri için tercih ettiği her üründe olduğu gibi bu ürünlerin saklandığı anne bebek çantalarını da titizlikle seçer. Özellikle bakım ürünlerinin niteliği, kalitesi ve işlevi son derece önemlidir. Ebeveynler biberon, emzik, ıslak mendil, bebek bezi, mama gibi ürünleri seçerken nasıl dikkatli davranıyorsa bakım çantası seçerken de aynı oranda dikkat ederler. Özellikle uyku alanı veya alt değiştirme alanı olarak kullanılacak çantalar için bu durum daha da önemlidir. Bebeğin uyku sağlığı açısından düşünüldüğünde, ev dışındaki bir ortamda uyumak durumunda kalan bebek için bu alanın konforlu olması gözetilir. Bebek bakım çantaları sunduğu işlevsel özelliklerin yanı sıra hijyenik olmasıyla da öne çıkar. Çocuk sağlığına uygun, kanserojen madde içermeyen materyallerden üretilen bakım çantaları bu anlamda ebeveynlere güven verir. Dökülmez ve boya salmaz astara sahip bakım çantası, ıslak bezle temizlenebilen bir dış yüzeye sahiptir. Bebek bakım çantaları antibakteriyel ve su geçirmez kumaştan üretilir.

Seyahatlerdeki En Büyük Yardımcılarınızdan: Bakım Çantası

Seyahat esnasında bebeğinizin eşyalarını ayrı olarak taşımak isterseniz bakım çantaları tam size göre. Bakım çantasına koyduğunuz tüm ürünlere seyir esnasında araç içerisinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bebeğiniz yolda acıktığında onun mamasını hazırlayabilir, uykusu geldiğinde başka bir alana ihtiyaç duymadan dakikalar içinde bebeğinizi uyutabilirsiniz. Sadece yolda değil, tatil için gittiğiniz her yerde bakım çantası en büyük yardımcınız. Otel odasında, sahil kenarında veya bir restoranda yemek yerken, bebeğinizin ihtiyacı olan her şeyi yanınızda düzenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Hem elde hem de kola veya sırta asılarak taşınabilen bakım çantası rahatlığıyla da ne kadar pratik olduğunu kanıtlar. Tabanı son derece sağlam üretilen bakım çantaları uzun süreli kullanım olanağı sunar. Bir sonraki bebeğiniz için de bu çantalara güvenle başvurabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebileceğiniz bakım çantası çeşitleri, ÇiçekSepeti sayesinde sadece bir tık uzağınızda! Bebeğiniz için banyo bakım ürünlerinden işlevsel bakım çantalarına dek her modeli ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, dilediğiniz ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz!