İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bakım Sabunu

Sabun, herkesin kişisel bakımında en çok kullandığı ürünlerin başında gelir. Birbirinden farklı amaçları bulunan sabunlar, günlük hayatın her anında hijyen sağlaması açısından sıklıkla tercih edilir. El sabunu, banyo sabunu, sıvı sabun, bitkisel ve doğal içerikli sabunlar, antibakteriyel sabunlar, bebek sabunları, yüz temizleme sabunları, güzellik sabunları gibi birçok bakım sabunu çeşidi, farklı özellikleri ile öne çıkar. Sabun seçimi yaparken ürünün niteliği, özellikleri, içeriği gibi konulara dikkat etmeniz gerekir. Kişisel bakımınız ve hijyeniniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri ÇiçekSepeti bakım sabunu sayfasında bulabilirsiniz.

Günlük Hijyen İçin Olmazsa Olmaz Bir Ürün

Sabun, günün her anında kullanılan ve hayati öneme sahip bir ürün. Farklı özellikleri ve kullanım alanları olan sabunları doğru şekilde kullanarak en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

  • Katı ve sıvı el sabunları her lavaboda mutlaka yerini alması ve el hijyeni için en işlevsel özelliklere sahip olmasıyla bilinir. El sabunlarının birçoğu nemdircili özelliğe sahiptir. Bu sayede sık sık yıkanan eller kurumaz ve gün içerisinde nemlenmiş olur.
  • Elleri temizlerken aynı zamanda bakımını yapan bu sabunların,, sıvı olanları ise kullanım kolaylığı sunması bakımından ilgi görür.
  • Sıvı sabunların antibakteriyel olan çeşitleri, virüs ve bakteri yok edici özel içerikleriyle hassas bir temizlik deneyimi sunar.
  • Banyoda kullanılan banyo ve duş sabunları, cildin ph derecesine uygunluk gösterir. Banyo sabunları cildi kirden arındırırken içeriğinde bulunan gliserinle cildi korur ve besler. Bolca köpürmesi ile öne çıkan banyo sabunları bu sayede kişiye temizlik ve arınma hissini yaşatır.
  • Duş jeli ise son zamanlarda herkesin bolca kullandığı ürünler arasındadır. Pratik bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlayan duş jelleri, çeşit çeşit koku ve aromasıyla hem cildinizi hem ruhunuzu besler.

Cilt Bakımı İçin Klasik ve Etkili Bir Ürün: Bakım Sabunu

Günlük temizlik rutinine ek olarak kullanılan özel bakım sabunları, kişisel bakımına özen gösteren herkesin ilk tercih ettiği ürünler arasındadır. Pürüzsüz ve bakımlı bir cilt için özel bakım sabunlarını tercih edebilirsiniz.

  • Kozmetik sektöründeki yerini sağlam bir şekilde oluşturan ve cilt temizliğinde son derece etkili bir görevi olan bakım sabunlarını cilt tipinize ve kişisel zevkinize göre seçebilirsiniz.
  • Organik keçi sütü sabunu, karbon sabunu, bıttım sabunu gibi sabunların her biri farklı bir amaca hizmet eder.
  • Doğal ve kimyasal içerik barındırmayan bu sabunların genelde hiçbir yan etkisi yoktur. Örneğin; bıttım sabunu deri rahatsızlıklarına karşı destekleyicidir. Keçi sütü sabunu ise lekelere karşı etkilidir. Bu tip özel amaçlı sabunlar sizi hem bazı sorunlardan kurtarır hem de bakım ihtiyacınızı karşılar.

En iyi bakım sabunu çeşitlerini kategori sayfası üzerinden inceleyebilir ve kendiniz için en uygun olanı gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Bakım Sabunlarının Geniş Kullanım Alanları

Sabun; evde, ofiste, restoran ve kafelerde, okullarda, devlet dairelerinde, iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde ve akla gelebilecek her yerde mutlaka bulunan bir temizlik ürünüdür. Bakım sabunları ise kozmetik sektörünün olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır.Her cilt tipi için farklı özellikte ve içerik olarak farklı hazırlanan bakım sabunlarından tam verim almak için cilt tipinize uygun seçim yapmanız gerekir. Cilt tipinizi belirledikten sonra ihtiyacınız olan ürünü seçmeniz gerekir. Yüz yıkama sabunları derinlemesine temizlik sağlarken vücut bakımı için de kullanılabilir. Peeling için tercih edeceğiniz sabunlar ise cildi derinlemesine temizler ve sivilce oluşumunun öne geçer. Tüm bu sabunları tek tek alabileceğiniz gibi özel olarak hazırlanan sabun setleri şeklinde alarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

En faydalı ve ucuz sabun çeşitlerini incelemek için ÇiçekSepeti bakım sabunu sayfasını ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünleri evinizin rahatlığında sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.