İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Bakırköy ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

Bakırköy ve çevresine çiçek göndermek istiyorsanız doğru adrestesiniz!
Çiçek Sepeti'ndeki yüzlerce üründen dilediğinizi seçin, siparişiniz bu yoğun İstanbul trafiğinde Bakırköy'e aynı gün içerisinde, aynı tazeliğinde teslim edilsin. Size gelecek teslimat SMS'iyle siz de bu yoğunlukta sevdiğinizi kolayca ve uygun fiyata sevindirmenin tadını çıkarın.
Bakırköy ve çevresine göndermek istediğiniz çiçek çeşitlerini dilerseniz oyuncak, balon veya boncuk gibi yan ürünlerle süsleyebilir, çiçeğinizin üstüne Çiçek Sepeti'nin sizin için tasarladığı şık not kağıtlarına duygularınızı yazıp ekleyebilirsiniz.

Bakırköy ve çevresine çiçek siparişinizi ister internet sitesinden, isterseniz de 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak kolayca verebilirsiniz. Bayram ve tatil günleri de Çiçek Sepeti siparişlerinizi teslim etmek, sevdiklerinizi sevindirmek için yanınızda. Yılın 365 günü, 24 saat dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Bakırköy Çiçek Siparişi

Sevdiklerinize aldığınız her hediyenin ayrı bir önemi olabilir, fakat çiçekler sevdikleriniz için her zaman ayrı bir önem taşır. Çiçekler kimi zaman aşk, kimi zaman özlem, kimi zamanda mutluluğu simgeler. Aldığınız kişiye göre farklı sembolleri içinde barındırır. Çiçeklerden oluşan binlerce çeşit aranjman olması, size sevdiklerinize yapacağınız çiçek seçimlerinde de kolaylık sağlar. Aynı kolaylığı çiçek siparişi verirken Çiçek Sepeti de sizin için sağlar. Sadece bir tık ile ulaşabileceğiniz Çiçek Sepeti, binlerce farklı aranjman seçeneği ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her yerinde en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Bakırköy’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve istediğiniz aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Bakırköy Çiçekçileri

Ataköy Mahallesi, Cevizlik Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi ya da Sakızağacı Mahallesi farketmez… Eğer Bakırköy’de ikamet ediyorsanız, Bakırköy çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti farkı ile size bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Bakırköy’e çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulamasıyla ya da web sitemiz üzerinden saniyeler içinde birbirinden farklı aranjmanları online olarak sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyeliklik şartına gerek duymadan…

Bakırköy Çiçek Sepeti

Tarih boyunca Hebdomon, Jeptimun, Makrohori ve Makriköy olarak anılan Bakırköy ilçesinin tarihi M.S. 384 yılına dayanmaktadır. Konstantin tarafından bir eğlence ve sayfiye yeri olarak kurulan ilçe, Cumhuriyet’in ilanından sonra 1925’te de Bakırköy adını almıştır.

İstanbul Avrupa yakasının en popüler ilçelerden biri olan Bakırköy’de, tarihin izlerine rastlamanız kaçınılmazdır. Ulaşımı da popülerliği gibi muhteşem şekilde tasarlanmış ilçe de gezip görülecek birçok yer de bulunmaktadır. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Fildamı Sarnıcı, Florya Atatürk Deniz Köşkü, Hava Kuvvetleri Müzesi, İstanbul Akvaryum, Florya Sosyal Tesisler, Florya Atatürk Ormanı, Yeşilköy Sahil Parkı, Zuhurat Baba Türbesi, Bakırköy Çarşı Camii, Ermeni Kilisesi.

Her bir köşesinde tarihin izlerine rastlayacağınız Bakırköy ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Bakırköy ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Bakırköy’de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinize olan duygularınızı çiçekler ifade etmek isterseniz hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, birbirinden farklı binlerce aranjman arasından en güzel çiçeği seçebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.