İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Bala Çiçek Siparişi

Zengin bitki örtüsü ve koruma altındaki ormanlarıyla tanınan Ankara ilçesi Bala'nın tüm çiçek siparişleri ÇiçekSpeti'nden! Siz de Ankara/Bala çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatları ile alışveriş yapabilir ve çiçeklerinizi Bala'daki sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin güçlü dağıtım ağı ve geniş ulaşım imkanları sayesinde Abazlı, Göztepe, Hamidiye, Çiğdemli ve Kartaltepe gibi Bala'nın tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz ÇiçekSepeti ile Bala köylerine de kolaylıkla ulaşabilir, Aşıkoğlu, Bektaşlı, Çatalören, Derekışla ve Gülbağı başta olmak üzere ilçeye bağlı birçok köye de çiçeklerinizi ulaştırabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı, dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Bala çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ve en şık aranjmanlarına ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz.

Ankara-Bala Çiçekçileri

Bala ilçesi 1966 yılından bu yana koruma altına alınan Beynam Ormanları ile dikkat çekiyor. Beynam, doğa yürüyüşlerini sevenlerin uğrak adreslerinden biri oluyor. Bala ilçesinin en eski yerleşim alanlarından olan Aliasos Antik Kenti özellikle tarihi turizm meraklılarının ilgisini çekiyor. İlçenin en ünlü yapısı ise türkülere konu olan Kesikköprü. Selçuklular döneminden kalma olan köprü Kızılırmak üzerinde bulunuyor. Yine Kızılırmak üzerine inşa edilen Kesikköprü Barajı özellikle olta balıkçılığına meraklı olanların ilgisini çekiyor. Baraj etrafına yapılan belediye kamp alanı ise kamp ve piknik yapmak isteyenlere iyi bir alternatif sunuyor. Bölgeyi gezen turistleri karşılayan önemli güzellikler arasında Bala ilçesi çiçekçileri de bulunuyor. Sayısız çiçek çeşidi sunan Bala çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Bala merkezindeki tüm adreslere gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Bala'da!

Türkiye'nin en zengin çiçek çeşidine sahip ÇiçekSepeti güçlü dağıtım ağı ile tüm çiçek siparişlerine başarıyla yetişiyor. Bala ilçesi çiçekçileri ile iş birliği yaparak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Online siparişlerin hepsi Bala çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin ediliyor ve en zarif aranjmanlar ile sunuluyor. Ankara-Bala'ya çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir ve Bala'daki sevdiklerinizi tüm özel günlerinizde mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.