İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Balçova Çiçek Siparişi

Özel bir günü kutlamak, sevdiklerini mutlu etmek, bazen özür dilemek bazense sadece ufak bir gülümsemeye sebep olmak için en zarif yol çiçek göndermekten geçiyor. Gönderilen bu çiçekler kimi zaman mesafeleri kısaltarak özlem giderirken kimi zaman da kalpleri yumuşatıyor. Hislerinize aracı olan ÇiçekSepeti, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Balçova’da da sevdiklerinizi ve sizi mutlu etmek için yola çıkıyor. Balçova çiçek siparişi isteklerinizi güvenilir ve profesyonel tedarikçileri sayesinde aynı gün teslim olanağı ile karşılıyor. Balçova çiçekçileri ve ÇiçekSepeti’nin hizmet anlayışının birleşimi kusursuz jestler ve güvenilir alışverişi bir araya getiriyor. Seçeceğiniz ürünlerin zarar görmeden ve aynı gün içinde iletilme imkanı ile özel günleri daha anlamlı kılıyor. Çetin Emeç, İnciraltı, Onur ve Teleferik Mahallesi gibi Balçova'nın tüm yerleşim alanlarına hızlı ve özenli çiçek gönderim imkanı sağlanıyor.

İzmir-Balçova Çiçekçileri

Balçova termal suları ve zengin toprak yapısı ile yüzyıllardır çiçek yetiştiriciliğinin önemli noktaları arasında bulunuyor. Truva romantizminin Ege Kıyılarının eşsiz doğal güzellikleriyle birleştiği Balçova, özenli ve profesyonel çiçekçileri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde. Binbir çeşit çiçeğe sanatsal dokunuşlarla hayat veren Balçova çiçekçileri, ÇiçekSepeti ile mutluluk dağıtmanın en estetik formunu sunuyor. Modern tasarımlar, sanat eseri niteliği taşıyan özel kompozisyonlar ve taptaze çiçek buketlerinden tercihler yapmak için ÇiçekSepeti’nden sizin için derlenmiş İzmir-Balçova İlçesi adresine gönderim yapan tedarikçilerin ürünlerine göz atabilirsiniz. Kutu, vazo, saksı ya da buket çiçek gibi seçeneklerin yanı sıra solmayan çiçekler, size özel tasarımlar, bonnyfood, yenilebilir çiçek gibi farklı hediye tasarımlarına bir tıkla ulaşmanız mümkün. Özür dilemek, teşekkür etmek, özel bir günü kutlamak ve en önemlisi sevdiklerinizin sıcacık gülümsemesini sağlayan zarif jestler için ÇiçekSepeti yanınızda!

ÇiçekSepeti Balçova’da

İzmir/Balçova çiçek siparişi aynı gün teslim ve sorunsuz teslimat imkanı ile çiçek göndermenin en kolay olduğu bölgeler arasında yer alıyor. Balçova'da yaşayan yakınlarınız için ince jestler yapmak adına İzmir/Balçova'ya çiçek gönder seçeneklerini araştırmanıza gerek kalmadan ÇiçekSepeti'ne girmeniz yeterli oluyor. Siz de online sipariş kolaylığı ile tek hamlede değer verdiğiniz insanları özel seçimlerle mutlu etmek için ÇiçekSepeti'nden sipariş oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.