İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Balık Bulucular

Balıkçılıkla ilgilenenlerin en büyük yardımcılarından biri olan balık bulucularla, teknolojinin sunduğu nimetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Denizin derinliklerini ses dalgaları ile tarayan ve balıkların yoğun olduğu bölgeleri gösteren cihazlar, isabetli olta atışlarının yapılmasını sağlar. Teknik olarak gelişmiş birçok fonksiyona ve özel tasarımlara sahip olan bu ürünler, amatör balıkçılardan ticari balıkçılık yapan kişilere kadar herkese hitap eder. ÇiçekSepeti’nin farklı bütçelere uygun seçenekleri ile ihtiyacınız olan balık bulucu modelini kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Zamandan Kazandıran Balık Tutucu Modelleri

4.3, 6 ya da 7 inçlik LCD ekranlara sahip olan balık bulucu modelleri, Türkçe destekli menü özelliği ile rahat bir kullanım deneyimi yaşatır. Gece ve gündüz olmak üzere farklı ışık yoğunluklarına karşı duyarlı olan cihazlar, harflerin kolayca okunabilmesini sağlar. Bu sayede balıkların yoğun olduğu bölgeyi belirleyebilir, daha az yakıt harcayarak çok sayıda balık yakalayabilirsiniz. Ergonomik tasarıma ve ek aparatlara sahip balık bulucuları, kaptan köşkü gibi noktalara kolayca sabitlemeniz mümkün. Balık bulucuların büyük tuşları, tekneyi kullanırken ayarlamalar yapmanızı da çok daha kolay hale getirir. Ürünlerdeki hafıza özelliği, balıkların yoğun olduğu bölgelerin ayarlarının kaydedilmesine de fırsat verir. Böylece ertesi gün ava çıktığınızda tekrar aynı ayarlamaları yapmak zorunda kalmazsınız. Farklı sonar frekanslarına sahip olan balık bulucular ara noktaların tespiti için Wi-Fi desteği de sunar.

Yeni nesil modellerde sesli alarm, derinlik çizgisi ve suyun ısısını ölçen teknik özellikler yer alır. Profesyonel balık bulucu çeşitlerinde ise tüm dünyayı kapsayan bir harita bulunur. Bu tip ürünleri her yerde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Form olarak cep telefonunu anımsatan balık bulucuların yanı sıra tekne dışına atılarak kullanılan ürünleri de satın almanız mümkün. Diğer modellerden farklı olan bu cihazları, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden görüntüleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Balık Bulucular İle Anlık Takip Yapın

Teknolojik gelişmelerden nasibini alan yeni nesil balık bulucular sayesinde derinlik bilgisini takip edebilirsiniz. Tekne güvenliğini sağlamaya ve ekipmanlara uygun mesafedeki balıklara ulaşmaya yardımcı olan bu özellik oldukça dikkat çeker. Derinlik bilgisine ek olarak dijital ekran üzerinden sıcaklık verisine de ulaşmanız mümkün. Suyun sıcaklık derecesini öğrenerek balıkların hareketlerini inceleyebilir, yakalamak istediğiniz balık türünün ne kadar derinlikte olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz. Balıkçılara kolaylık sunan iki önemli veri de her kullanıcının anlayabileceği bir şekilde ekrana yansır. Aynı zamanda otomatik menzil kontrolü de yapabilen balık radarı, rotaya uygun balık avlanmasına yardımcı olur. Bu ürünlerin yanında soğuk sular için özel olarak tasarlanan ürün çeşitleri de mevcut. Buzlu sularda dahi sorunsuz çalışan ürünler, yüksek performans sergiler.

Dayanıklı Yapıdaki Ucuz Balık Bulucu Modelleri

Sert malzeme ile kaplanan ve su geçirmez özelliği bulunan balık bulucu modelleri, denizde yaşanabilecek durumlara karşı cihazınızın korunmasını sağlar. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım sunar. Teknede istediğiniz yere monte edebileceğiniz ürünlerin yön ayarlama özelliği de bulunur. Balıkların yerini tespit edebilen balık bulucular, yüzlerce metreye ulaşan derinlik kapasiteleri ile oldukça dikkat çeker. Daha önce hiç balık bulucu kullanmadıysanız avlanmak istediğiniz bölgenin derinliğini dikkate alabilirsiniz. Modern teknoloji ile donatılan modeller, balıkları göstermenin yanı sıra balık sürüsünün hangi derinlikte olduğunu da iletir. Böylece çok derinlerde veya ekipmanlarınızla ulaşamayacağınız balıklar için boşa zaman harcamazsınız. Görsel grafikleri ve geniş ekranıyla son derece hafif olan balık bulucular taşıma konusunda da büyük kolaylık sağlar. Balık bulucu fiyatları; cihazların ekran boyutuna, fonksiyonel özelliklerine ve görsel grafiklerine göre değişkenlik gösterir. Markaya ve modele göre birbirinden farklı özelliklerle donatılan en iyi balık bulucu modellerini ÇiçekSepeti üzerinde hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.