Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Balık Hamuru

Balık tutmak birçok kişi için basit bir hobinin ötesinde vazgeçilmez bir aktivite olarak görülür. Balık avlarken kullandığınız olta ve iğne gibi ekipmanlar gibi yemler de büyük öneme sahiptir. Balık avı için yem olarak farklı özelliklerde üretilen balık hamuru çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Balık hamurları hem kullanım hem de başarılı avlanma açısından fayda sağlar. Farklı özelliklere sahip olan balık hamurlarına, ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz

Avlanırken Kolaylık Sağlayan Balık Hamuru Özellikleri

Doğayla başbaşa kalmanızı sağlayan balık avı, sabırlı ve kararlı olmayı gerektirir. Bazen oltanıza bir balığın yakalanması uzun zamanınızı alabilir ya da yemi oltanıza yerleştirirken çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel üretilen hazır balık hamuru çeşitleri bu sorunları ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Hamur kıvamından dolayı pratik bir şekilde oltanıza takabileceğiniz bu yemler, balık avını oldukça kolaylaştırır. Suda erimeden uzun süre bütünlüğünü koruyarak sürekli yem değiştirmenizi engeller. Ayrıca düşmeden olta iğnesine sıkıca tutunarak balıkları kolayca yakalamanızı sağlar.

Balık Hamuru Çeşitleri ile Her Türden Balığı Kolayca Avlayın

Balık tutarken farklı türlere uygun yemler kullanmanız gerekir. Bu sebeple balık hamuru çeşitleri balığın türüne ve boyuna göre çeşitli özellikler eklenerek hazırlanır. Sazan balık hamuru karides, sarımsak ve mısır aromalı tat seçenekleriyle sazanların ilgisini çeker. Aynı zamanda bu hamur çeşidini alabalık avlarken de kullanabilirsiniz. Balıkların oltaya gelmesini sağlamak için yemlerde kullanılan koku ve tat gibi özelliklerin yanı sıra yemlere balıklara cazip gelen şekiller de verilir. Balıklar çoğunlukla böcek larvaları ile beslendiği için kurtçuk şeklinde üretilen balık hamur yem çeşitlerini farklı türde birçok balığı avlamak için tercih edebilirsiniz. Yumurta şeklinde üretilen balık hamurları da avlanmak için ideal seçenektir. Daha etkili bir sonuç için somon yumurtası ve alabalık solucanının birleşiminden oluşan özel balık hamuru çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Balık Hamuru Fiyatları

Balık avlarken işinizi kolaylaştıran ve farklı türler için özel çeşitleri bulunan balık hamurları, fiyat bakımından da bütçenize uygun seçenekler sunar. Hesaplı balık hamuru fiyatları için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz. Avlamak istediğiniz balığın türüne göre ürünler arasından seçim yaparak kolayca sipariş verebilirsiniz.