İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Balık Sepeti

Türkiye’de birçok insan iş veya hobi olarak balıkçılıkla ilgilenir. Bu noktada balık tutmaya yardımcı ürünler kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanır. Balık sepeti bu ürünler arasında sıklıkla tercih edilenlerdendir. Modellerin hepsinin huni şekilde bir uç kısmı bulunur. Bu kısım sepete giren balığın çıkmamasını sağlar. Çiçeksepetin’nden farklı markaların modellerine göz atabilirsiniz.

Balık Sepeti Çeşitleri

Balık sepet çeşitleri genel itibarla aynı yapıya sahiptir. İşlevselliğiyle ön plana çıkan sepet çeşitleri farklı boyutlarda ve tasarımlarda satışa sunulur. Tutacağınız balık miktarına göre büyük veya küçük boylardan tercih edebilirsiniz. Balıkçılar için genellikle büyük boylar tavsiye edilirken hobi olarak ilgilenenler küçük olanlara yönelir. Bunlara göz atarak kendinize uygun olanı bulabilirsiniz.

  • Sepetin ağız kısmında yer alan huni ortaya kadar ilerler. Bu sayede yemi yemek için içeri giren balık sepetin geniş haznesinde kalır. Üstelik özel olarak tasarlanan ucu sayesinde sepete giren balık çıkamadığından avınızı zorlanmadan yakalayabilirsiniz.
  • Katlanır balık sepeti işlevselliği ve kullanım kolaylığı sayesinde sevenlerini cezbeder. Piknik veya kamp gibi aktivitelerde elinizde ve arabanızda rahatlıkla götürebilrisiniz. Katlanabilir özelliği sayesinde yer kaplamaz ve taşıma sırasında zorluk yaşatmadığından rahatlıkla kullanılabilir.
  • Balık sepeti modelleri ince ve kaliteli ağlardan üretilir. Modellerin hepsinde sık bir ağ yapısı bulunur. Bu sayede küçük yapıda olan balık türleri ağın arasından çıkamaz ve kolaylıkla avlanabilir.

Her Bütçeye Uygun Balık Sepeti Fiyatları

Balık sepeti fiyatları herkesin rahatlıkla edinebileceği düzeyde belirlenir. Farklı markaların birçok ürün çeşidi bulunur. Bunlar çeşitli malzemelerden farklı renklerde tasarlanır. Ürünün kalitesine veya boyutuna göre fiyatlarda değişiklik olabilir.

Şemsiye balık sepeti kullanışlılık açısından kolaylık sağlayan bir model çeşididir. Klasik sepet modellerinden farklı olarak geniş bir hacme sahiptir ve birden çok haznesi bulunur. Bu hazneler sayesinde normalden fazla balık tutabilirsiniz. Üstelik katlanabilir yapısı sayesinde yer kaplamadan rahatlıkla taşınabilir. ÇiçekSepeti’nden bu gibi farklı markaların çeşitli modellerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.