İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Balıkçı Çantası

Balık tutmayı sevenler ya da avcılığa ilgi duyanların ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanan balıkçı çantası ve balıkçı kutuları ile siz de birçok işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kullanılan ekipmanlar için özel cepleri ve bölmeleri bulunan balıkçı çantası ve kutusu modelleri, çeşitli gereçlerin güvenle taşınmasını sağlar. Ergonomik kapak sistemi sayesinde içerisindeki ürünlere çok kısa sürede ulaşabileceğiniz en iyi balıkçı çantası ve kutularını ÇiçekSepeti ile hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

Kullanışlı ve Şık Balıkçı Çantaları

İşlevsel özellikleriyle kurtarıcı olan balıkçı çantaları geniş ürün çeşitliliği ile fayda sağlar. Dayanıklılıklarının yanında şık bir duruşa da sahip olan ürünler, başlangıç, orta düzey ve profesyonel olan balıkçılara özel olarak üretilir. Profesyonel olarak balıkçılıkla ilgileniyorsanız, olta, yem ve diğer ekipmanları bir arada taşımanıza yardımcı olan akordeonlu çantaları kullanabilirsiniz. Bu çantalar arasında yalıtımlı özelliği bulunan buzluklu çantalar da oldukça rağbet görür.

Dış kaplamaları ile aşınmalara ve yıpranmalara karşı dirençli olan çantalar, yağışlı havalarda su geçirmeyen özel kumaş yapısına da sahiptir. Konforlu bir deneyim yaşayacağınız bu çantalar ile içiniz rahat ve stressiz bir şekilde balık tutmaya devam edebilirsiniz. Tutamaçları sayesinde dikey olarak taşıyabileceğiniz balıkçı çantaları oldukça az yer kaplar. Böylece teknede ya da deniz kenarında balık avlarken çantanızı yanınıza yatay olarak yerleştirebilir ve ihtiyacınız olan ürüne anında erişim sağlayabilirsiniz.

Organize Balıkçı Kutuları ile Balık Tutmanın Keyfini Çıkarın

Balıkçı çantalarının dışında, farklı boyutlarda ve farklı saklama gözüne sahip olan balıkçı kutuları da bulunur Özellikle yem gibi küçük parçaların birbirine karışmasını önleyen bu kutular, yer kaplamayan ve düşük kalınlıklı yapılarıyla oldukça dikkat çeker. Farklı göz seçenekleri ve çeşitli malzeme alternatifleri bulunan kutularla ekipmanlarınızı derli toplu bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Balıkçı kutuları haricen satıldığı gibi çantaların içerisine entegre edilmiş olan çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

  • Küçük eşyaların muhafaza edilmesine yardımcı olan balıkçı kutuları, şeffaf plastik malzeme kullanılarak üretilir. Böylece avlamak istediğiniz balığa göre almak istediğini yemi, bölmelerin hepsini açmadan önce kolayca görebilirsiniz.
  • Birden fazla bölmelere sahip kutular sayesinde çeşitli balık türlerini aynı gün içerisinde yakalayabilirsiniz.
  • Çok katlı ve çok gözlü olan ürünlerin rapala gözleri, derin tasarımlı yapısı ile çok daha fazla yem yerleştirilmesine fırsat verir. Suni olan sahte yemler için oluşturulan havalandırma gözenekleri ise hem yemlerin bozulmasını hem de çantanızın yapısının bozulmasını engeller. Suni ya da doğal yemlerin boyutlara göre değişen bölmeleri kullanarak balık avlama sırasında ihtiyaç duyduğunuz yemleri düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Hava Sıcaklıklarına Karşı Dirençli Avcı Çantalar

  • Büyük yapılarıyla avcılıkla ilgilenenlerin yardımına koşan avcı çantalar, tüm ihtiyaç duyulan eşyaların bir arada toplanabilmesini sağlar.
  • İç kısımdaki ekstra ceplerin yanı sıra dış bölümde yer alan fileli cepler, farklı gereçler için uygun alanlar oluşturur.
  • Su geçirmez özellikte olan giyilebilir çantaları hem deniz üzerinde hem de karada kullanabilirsiniz.
  • Pratik şekilde taşınabilen avcı çantaları, tırtıklı tutma sapları dışında pedli askılıklarıyla omuzlarda da taşınabilir.
  • Sırt destekleri ise konforlu bir kullanım yaşamanızı sağlayarak av bölgesine rahatça ilerlemenizi sağlar.
  • Bu çantalara ekleyebileceğiniz ekstra olta takma aparatları sayesinde av için gerekli olan olta takımlarınızı da kolayca taşıyabilirsiniz.
  • Avcı çantaları avlanırken ihtiyaç duyduğunuz besinleri ve içecekleri bozulmadan saklayabilen termos özelliğiyle de oldukça kullanışlıdır. İdeal ısı düzeyini sağlayan termos çantalar ile sıcak havalarda soğuk, soğuk havalarda da sıcak içeceklerinizi yudumlamanıza yardımcı olur.

En kaliteli ve ucuz balıkçı çantalarını ÇiçekSepeti’nde bulabilir, farklı ödeme ve teslimat seçenekleri sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.