İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Balıkçı Kovaları

Göllerde ve denizlerde yetişen balıkların avlanmasında kullanılan balıkçı kovası, balığın muhafaza edilmesi içindir. Küçük ve büyük olmak üzere çeşitlilik gösteren kovalardan kendiniz için uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle minik balıkların avlanmasında tercih edilen kova çeşitleri farklı malzemelerden üretilir. ÇiçekSepeti’nden balık kovalarına göz atabilirsiniz.

Balıkçı Kovası Çeşitleri

Balıkçı kovaları farklı boyutlarda ve farklı şekillerde üretilir. Palamut gibi büyük balıkları muhafaza etmek için büyük boyda olanları mevcuttur. Avlayacağınız türe göre uygun olanı tercih edebilirsiniz. Klasik tasarımların yanında katlanabilir modeller bulunur. Bunlar kamp ve pikniklerde yanınızda götürmek için oldukça uygun olan modellerdir.

  • İşlevsellik açısından kullanıcıların beğenisini kazanan katlanır balıkçı kovası çeşitleri su geçirmeyen kumaşlardan ortaya konulur. Dayanıklı bez malzemeden üretilmesi sayesinde dik bir duruşa sahiptir. Formunda herhangi bir bozulma olmadığından rahatlıkla kullanılabilir.
  • Plastikten üretilen modelleri yıllardır sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Kalın ve kaliteli plastiklerden yapılan kovalar ortalama olarak 6-12 litre aralığındadır. Üstelik derinliği 20-40 cm aralığında olduğundan birden çok balığı rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.
  • Süzgeçli balıkçı kovası çeşitleriyse arındırma işlemi gördüğünden odak noktasıdır. İçinde yer alan süzgeç sayesinde balıktaki fazlalıklar alt kısımda kalır. Bu sayede balıklar daha uzun süre tazeliğini koruyabilir.

Balık Kovası Fiyatları

Balık kovası fiyatları herkesin bütçesine uygun olanı bulabilmesi için uygun fiyatlarla kullanıcıya sunulur. Modelden modele ürünün nitelikleri ve fiyatları değişiklik gösterir. Farklı markalar tarafından birçok model ortaya konulur. Bu bağlamda bütçenize ve aradığınız özelliklere uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Siyah, mavi, mor ve şeffaf gibi farklı renk seçenekleri bulunur. Bu renk seçeneklerinden gözünüze hitap edeni tercih ederek balık tutarken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tuttuğunuz balıkları kapaklı kovanızda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Kapağı sayesinde çevreden toz kir toplamadığı gibi farklı hayvanların da ulaşması engellenebilir. Üstelik süzgeçli modeller sayesinde balıklarınızı daha hijyenik bir şekilde saklayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden plastik, süzgeçli ve katlanabilir balıkçı kovalarından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.