İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Balıkçı Olta Tamir Makası

Hasar gören veya bozulan balıkçı malzemelerini onarmak için bazı yardımcı materyallerden kullanmanız gerekir. Olta tamiri için kullanabileceğiniz makas seçenekleri, size pratik çözümler sunar. Bu sayede oltanızı pratik bir şekilde onararak balıkçılık faaliyetlerine ara vermeden devam edebilirsiniz. Olta tamir pensesi olarak da bilinen bu makas tasarımları geniş bir ürün yelpazesi ile ÇiçekSepeti balıkçı olta tamir makası sayfasında sizi bekliyor.

Portatif Olta Tamir Makası Modelleri ve Set Olta Tamir Makasları

Olta tamir makasları, çeşitli boyut seçenekleri sayesinde her ihtiyaca hitap edecek pratik ürünler içerir. Modeler arasından ihtiyacını olan ürünleri tercih ederek oltalarınızı ilk günkü haline getirebilirsiniz.

  • Portatif modeller, çantanızda ya da balıkçılık aksesuarları arasında kolaylıkla taşınır. İhtiyaç duyduğunuz anlarda çok fazla yer kaplamadan pratik bir şekilde kullanabilmek için çantalı ya da kılıflı ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Olta tamir makasları, 6 ve 7 inç gibi ürün boyutlarına sahiptir. Plastik ya da metal materyallerden üretilmiş ürün seçenekleri ile kaliteli olta tamir makaslarına ulaşabilirsiniz.
  • Çantalı setler içerisinde balıkçı pensesinin yanı sıra olta için kullanabileceğiniz iğne ve kanca gibi aksesuarlar da yer alır. Pratik çantalı set seçeneklerini tercih ederek ihtiyacınız olan birçok ürünü bir arada bulabilir, olta tamiri için gereken temel ürünlere portatif setler ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Balıkçı oltalarını kolaylıkla onarmayı sağlayan tamir makasları, tekli olarak ya da set halinde satışa sunulur. Farklı markaların olta tamir makaslarına ulaşabilmeniz geniş bir ürün yelpazesine göz atmanıza yardımcı olur. Bu sayede çoklu setler içeren kullanışlı balıkçı malzemelerini tercih edebilirsiniz.
  • Çok fonksiyonlu bıçak setleri içerisinde olta tamir makası olarak kullanabileceğiniz tasarımlar da mevcuttur. Basit kesme işlemlerini bu bıçaklarla tamamlarken aynı zamanda oltanızı da pratik bir şekilde onarabilirsiniz.
  • Kılıf ya da çantayla satışa sunulan makas tasarımlarını çantanızda taşıyarak gerekli durumlarda portatif bir kullanım elde edebilirsiniz.
  • İşlevsel bıçak modellerini çeşitli boyut seçenekleriyle tercih etmeniz mümkündür. Çok amaçlı balıkçı makasları, tek ürünle birçok işi bir arada yapmanıza olanak tanır. Bu sayede daha az balıkçı malzemesi taşıyarak yer tasarrufu elde edebilir ve günlük kullanımda pratik bir deneyimle buluşabilirsiniz.

Güvenli Kullanım İçin Kullanışlı Olta Makasları

Olta tamir makaslarının güvenli bir şekilde taşınması ve kullanılması için işlevsel tasarımlar bulunur. Bu makas modelleri, bıçağın ucunun gizlenmesini kolaylaştıran bir sisteme sahiptir. Böylece batma ve yaralanma gibi problemler de en aza iner. Olta tamir makasını kullanmadığınız zamanlarda gövde içerisine çekerek kesici ve sivri kısımları gizleyebilirsiniz. Bu sayede güvenli bir kullanım elde etmiş olursunuz. Ayrıca canlı renk seçenekleri sunan gövde tasarımları, fark edilebilirliği kolaylaştırır.

Kişisel beğenilerinize hitap eden renk seçenekleri ile şık bir balıkçı aksesuarına sahip olmak ÇiçekSepeti fırsatlarıyla oldukça kolay! Çeşitli boyut seçeneklerine yönelerek işlevsel olta tamir makası modellerinin geniş ürün yelpazesi arasından aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Minimal Olta Makasları

Olta tamir makası seçeneklerinin oldukça küçük boyutlu minimal tasarımları, her an yanınızda taşıyabileceğiniz seçenekler içerir. Anahtarlık gibi eşyalarınıza takarak kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu ürünler, güvenli bir kilit sistemine sahiptir. Bu sayede cebinizde ya da çantanızda batma gibi sorunlar yaşamadan olta tamir makasınızı her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz. Çanta ve kılıfla birlikte kullanabileceğiniz minimal olta tamir makasları, kilitli gövde ile pratik bir kullanım sunar. Küçük ve işlevsel boyutları sayesinde günlük aktivitelerde de kullanılabilen bu ürünler, çok yönlü bir deneyim için idealdir.

Ucuz balıkçı olta tamir makası modellerini ÇiçekSepeti balıkçı olta tamir makası sayfası üzerinden inceleyebilir, set halindeki yardımcı balıkçı malzemelerine göz atarak ihtiyacınıza uygun balıkçı ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.