Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Balık Avı İçin Ürünleri

Balık tutmayı büyük ölçüde kolaylaştıran birçok ürün bulunuyor. Gelişen teknoloji, yem dünyasını her geçen gün ileri taşıyor. Sektörün birbiriyle yarışan büyük markaları kullanıcılar için yeni ürünler yaratıyor. ÇiçekSepeti, dünya balıkçılığında yaşanan yenilikleri keşfetmeniz için en iyi ürünleri en uygun fiyatlarla buluşturuyor. Bu fırsatlardan yararlanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Sürekli Gelişen Balıkçı Yem Ürünleri

Balıkçılığın çok farklı türleri ve teknikleri olduğu tüm balıkçılar tarafından bilinir. Yeni teknolojileri takip eden balıkçılar, piyasaya çıkan yeni ürünleri deneyerek işlerini kolaylaştıracak keşifler yapabilir. Tatlı su balıkçılığı için geliştirilen sünger topları özellikle sazan avcılığında çığır açıyor. Sünger dokusu yüzünden iğneyi yüzeyde tutarak fark edilme sürecini hızlandıran yem topları, balığın sevdiği aromalarda uzun süre bekletildiği için suda son derece cazip kokular yayıyor. Hem hareketi hem de kokusu sayesinde balıklar için çekici olan sünger toplarla balık avı oldukça kolay. Yine sazan avı için üretilen sazan rig takımı da bu alanda tercih edilen bir model. İp misina ile bağlı bedende 0/1 iğne tercih edebilir, mısır boncuk ve iğne gizleyici solucan ile 1,5 gramlık kurşun kullanabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından oldukça rağbet gören bu takımı ve tatlı su avları için üretilen diğer modelleri ÇiçekSepeti’nden hemen sipariş vererek ilk avınızda balık tutma şansınızı artırabilirsiniz.

Suni Yemler İle Şansınızı Artırın

Canlı yemlerin yanı sıra balık tutmak için genellikle kullanımı daha kolay olan suni yemleri de tercih edebilirsiniz. Suni yemler, sularda var olan balıklara benzetilen, onların hareketlerini ve renklerini çağrıştıran av malzemeleri arasında yer alır. İyi bir suni yem kullanarak verimli bir av yapmanız mümkün. Bu alanda dünyaca ünlü markaların ürettiği sayısız model bulunuyor. Sinarit, lagos, baraküda ve levrek gibi avcı türleri yakalamak için kullanılan sardalya taklidi silikon yemleri hem sırtı avında hem de at-çek tabir edilen avlarda kullanabilirsiniz. Bu yemlerle hem balıkların dikkatini çekebilir hem de dilediğiniz mesafeye yem gönderebilirsiniz. Gümüş, pembe, glow, siyah ve altın gibi birçok farklı rengi bulunan sahte sardalyalar, balık avınızın seyrini değiştirecek kadar etkili yemlerdir. Kofana, levrek, lüfer, lambuka gibi avlar için üretilen bir başka seçenek ise gümüş balığı baz alınarak yapılan çift iğneli suni yem. 14,5 gram ağırlığı ve parlak renkleri ile suya girdiği andan itibaren avcı balıkların dikkatini çeken bu yem türünü kullanıyorsanız iyi bir av yapmanız işten bile değil. Avcı balıklar için üretilen farklı boy, ağırlık ve renkteki suni yemleri ÇiçekSepeti’nde kolaylıkla bulabilir, yeni av maceralarını daha heyecanlı hale getirebilirsiniz.

İyi Balıkçı İyi Yem Seçmesini Bilir

Kalamar avcısı olan balıkları avlamak için üretilen kalamar sahteleri, yumuşak silikon yapıları ve fosforlu bedenleri ile kalamar avcılarının vazgeçemediği yemlerin başında gelir. Yumuşak silikon, kalamarın yüzüşünü çok gerçekçi bir biçimde taklit ederken suda ışıklar saçan fosforlu beden de yemin uzaktan fark edilmesini kolaylaştırır. Doğru şekilde uygulandığında kesin sonuçlar veren bu yemleri kullanması da son derece kolay. 10, 19, 37 ve 86 santimlik boylarıyla her türlü ava uygun yem arıyorsanız kalamar sahteleri tam size göre. Silikon yem konusunda iddialı olan bir başka model ise sahte karidesler. Silikon malzemeden 3D teknolojisi ile üretilen bedeniyle en nazlı balıkları bile kendisine çekmeyi başarıyor. Balıkçıların tercih ettiği yemler arasında ilk sıralarda geliyor. Balık avınız için ihtiyacınız olan doğru yemi ÇiçekSepeti’nde bulabilir, hemen sipariş verebilir ve en zorlu avların peşine düşebilirsiniz.