İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Balta

Kış aylarında odun yakanlar, doğada kamp yapmayı sevenler, avcılar, marangozlar, bağ bahçe işiyle uğraşanların her zaman iyi bir baltaya ihtiyaç duyduğu yadsınamaz bir gerçektir. Eğer sizin de bir baltaya ihtiyacınız varsa; ÇiçekSepeti’nin balta kategorisinde yer alan, farklı kullanımlar için özel olarak tasarlanan, uzman markaların etiketlerini taşıyan ve her bütçeye uygun olan modern balta çeşitlerini inceleyebilirsiniz! .

Büyük İşler Yapan Küçük Balta ile Tanışın

İzeltaş markası tarafından yerli üretim olarak sunulan 380 milimetrelik nacak, özel alaşımlı çelik ağzıyla son derece sert ve keskin bir yapıya sahip. 1065 gram ağırlığı taşıyan ergonomik ahşap sap, maksimum denge ve kesicilik sağlıyor. Aynı kategoride sergilenen Troy markalı nacak, kesici ağız muhafazasıyla birlikte geliyor ve sapında kullanılan budaksız sert ağaç ile dikkat çekiyor. Sap kısmını kaymaz tercih eden kullanıcılar için, Hyundai markasının 58110 serili nacak çeşidi bulunuyor. Daha özel bir tasarım arayanlar içinse el yapımı ürünler bulunuyor. El yapımı baltalar dövme çelik ağızlara ve ekstra dengeli ahşap saplara sahip. Özel işlemeli deri kılıflarında gönderilen el yapımı baltalar adeta birer sanat eserine benziyor. Baltasını en çok kamp alanlarında kullananlar için FreeCamp markasının 6G adıyla piyasaya sürdüğü kamp baltası da iyi bir seçenek. Parlak metal ağzı ve plastik sapı ile kamp aktiviteleri için tasarlanan ürünün ekonomik olması da sık tercih edilmesi için iyi bir neden yaratıyor. Siz de ihtiyacınız ve kullanım amacınıza uygun çeşitli nacak modellerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, kendiniz için en uygununu seçerek hemen sipariş edebilirsiniz!

Nacak Deyip Geçmeyin İyinin de İyisi Var

Küçük balta ya da nacak dünyasının en tepesinde yer alan markalardan birisi de İsveç menşeli Karesuando. Sert iklim koşullarındaki avlarda kullanılan bu eşsiz balta, öncelikle büyük av hayvanlarını parçalamak için tasarlanır. Bu yüzden kısa, hafif ve gerektiğinde bir bıçak gibi kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bu özellikler baltaya yalnızca avla sınırlı kalmayan geniş bir kullanım alanı da sağlıyor. Baş kısmındaki paslanmaz sandvik çeliği sayesinde eşi benzeri görülmemiş bir keskinlik ve sertlik sunuyor. Sap bölümü dünyanın en sert ağaçlarından biri olan huş ağacından yapılarak özellikle dalgalı doğal rengiyle bırakılıyor. Sapın üstünde yer alan kakma alanı ile dip topuzu, ren geyiği boynuz amblemiyle ve geyik kemiğiyle süsleniyor. Unna Aksu adını taşıyan bu model, içine ren geyiği kürkü serilen özel hediye kutusu, belde taşınması için sığır derisinden yapılan deri kılıfı ve elmas bileyicisi ile birlikte Çiçeksepeti’nde sizleri bekliyor. Sıradan bir nacak yerine, bakmaya doyamayacağınız, belki kullanmaya bile kıyamayacağınız bir tasarım edinmek isterseniz bunu hemen şimdi ÇiçekSepeti ile yapabilirsiniz.

ÇiçekSpeti’nin Kamplara Özel Hayat Kurtaran Setleriyle Tanışın

Kamp alanlarında hafif, pratik ve işlevsel malzemeler tercih edilmesi tavsiye edilir. Böylelikle diğer gereksinimleriniz için yer kazanır, yükünüzü hafifleterek daha güçlü kalırsınız. Bu altın kurala uyan markaların tasarımlarının her birini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Square portatif kürek seti, tek sap üzerine eklemlenebilen kürek, balta, bıçak ve testere ile size sınırsız hareket imkânı sunar. Bıçak ve testere başları sapın içine gizlenebilir ve taşınması daha da kolaylaşır. Başka bir seçenek olan ve tamamı çanta içine sığabilen fener, balta, çok amaçlı çakı ve testereden oluşan hafif seti, kamp ya da bağ bahçe işlerinde kullanmak üzere sipariş verebilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz! Farklı marka ve modellerdeki balta çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden online olarak satın alarak kolay ve uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.