Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bam Hediyelik ÇiçekSepeti’nde!

2011 yılında Bircan Oral ve Aziz Oral tarafından İstanbul Toptancılar Çarşısı(İSTOÇ) 'ta 9. Adadaki binasında ticaret hayatına başlayan marka, kurulduğu yıldan sonra her sene büyümesine büyük bir ivme ile devam etmektedir. Bam Hediyelik, sektöre getirdiği farklı bakış açısı ve kendine ait ürün çeşidiyle sektörün önde gelen markalarından olmuştur. Sattığı tüm ürünler kendi İthalatı ya da imalatı olmasından dolayı en iyi fiyat garantisini kendisine amaç edinmiştir.

Özel günlerinizi güzelleştirecek, sıradan günleri özelleştirecek hediye seçenekleriyle Bam Hediyelik ÇiçekSepeti’nde! Hediye söz konusu olduğunda akla ilk gelen adres olan ÇiçekSepeti üzerinden dilediğiniz Bam Hediyelik ürününü inceleyebilir, birkaç tıkla kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Günler Bam Hediyelik’le Daha Özel

Geniş ürün gamında tasarım kumbaralar, kupa ve termoslar, kar küreleri, ışıklı led ürünle, tasarım kırtasiye ürünleri gibi ikonik ürünleri bulunduran Bam Hediyelik, aynı zamanda eğlenceyi seven kişiler için i·lginç hediyelik ürünler,kutular ve dekoratif ışıklı aksesuarlar da sunuyor. Klasik hediyelerin dışına çıkarak sürprizlerinizi ikiye katlamak istediğinizde tercih edebileceğiniz yüzlerce alternatif sunan Bam Hediyelik, özel fırsatlar ve online alışverişe özel indirimlerle ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

ÇiçekSepeti mobil uygulaması ya da ciceksepeti.com üzerinden satın alabileceğiniz kampanyalı Bam Hediyelik ürünleri, özel günlerinizde size kolaylık sağlayacak. Evinizin konforunu terk etmeden hediyenizi seçebilir, sevdiklerinizi sevindirmek için alışverişinize hemen başlayabilirsiniz!