Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bank

Bahçe ve ev mobilyalarında yıllardır kullanılan oturma gruplarının yerini yeni nesil ürünler alıyor. Banklar da, bu yeni ürünler arasında en popüler olanlarından yalnızca biri. Daha kullanışlı, daha az yer kaplayan ve daha modern bir görünüm sunan bank modelleri, hep evinizin hem de bahçenizin havasını bir anda değiştiriyor. Genel olarak ahşap malzeme ile hazırlanan bu banklar; metal, sert plastik gibi diğer malzemelerle de üretiliyor. Farklı genişlikteki ve boyutlardaki bank modellerini tek başına kullanabileceğiniz gibi, set halinde de tercih edebilir ve yaşam alanlarınızın dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz. Siz de ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek bank seçeneklerini inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Online sipariş yolu ile alışverişinizi tamamlayabilir ve hayalinizdeki bank modeline sahip olabilirsiniz.

Bahçeniz İçin Bank Modelleri

Bank modelleri daha çok bahçeler için tercih ediliyor. Bahçeniz için tercih edebileceğiniz bank modelleri arasında ahşap modeller yer alıyor. Ahşap malzeme ile üretildiği için bu banklar bahçe ve balkon dekorasyonuna doğallık katıyor. Bench şeklinde üretilen banklar, duvar önünde ya da masa altında konumlandırılıyor. Özellikle yer kaplamıyor olması, bu ürünlerin tercih edilmelerini de kolaylaştırıyor. İşiniz bittikten sonra masa altına yerleştirilen bu banklar, üzerine minder veya sünger eklenerek daha da konforlu bir hale getirilebiliyor. Siz de bahçenizi süsleyecek ve size alan açacak bank modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Bank modelleri arasında bahçede en çok kullanılan modeller arasında bir diğeri ise kolçaklı, sandalye tipi banklar yer alıyor. Sırt desteği bulunan ve kolçakları ile ergonomik kullanım sunan bu banklar, tamamen ahşap malzemeden üretildikleri gibi üst kısmı ahşap ve ayak kısımları metal olacak şekilde de üretiliyor. Birçok hava koşuluna uyum sağlayan ve bank modelleri; yağmur, kar, rüzgar gibi hava şartlarında da hızlı kuruması nedeniyle büyük beğeni topluyor. İsterseniz tekli olarak isterseniz bir set halinde satın alabileceğiniz bank modelleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Eviniz İçin Bank ve Bench Modelleri

Banklar, sadece bahçe ve balkonlarda değil, salon ve oturma odalarında da sıklıkla tercih ediliyor. Buradaki kullanım şekli ise genelde tekli bir şekilde oluyor. Yemek masasında ya da dresuar altında kullanılan bankları eviniz için tercih edebilirsiniz. Bu banklar sadece ahşap olarak değil, metal ve plastik malzemeyle de üretiliyor ve tasarlanıyor. Üzerine minder, pelüş, sünger gibi yumuşak dokulu oturma kısımları da eklenebilen bu banklar, konforlu hale getiriliyor ve sıklıkla kullanılıyor. Özellikle yemek masalarında sandalyeler ile birlikte kombinlenen bu banklar, daha sonra yemek masasının altına kolayca sığdırılabildiği için yer de kaplamıyor. Gold, gümüş, beyaz ya da şeffaf renklerde hazırlanan banklar arasından salon takımınıza, dresuar modelinize ya da evinizin genel dekorasyonuna uygun olan modelleri seçmenizde fayda var. ÇiçekSepeti’nde evinizin dekorasyonuna zenginlik bank modellerini bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bank Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Banklar, gerek görünümleri gerekse kullanım kolaylıkları ile herkes tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kolayca taşınabilen, çok amaçlı kullanılabilen bank modellerinden birini seçerken, aynı zamanda kalitesine ve sağlamlığına da dikkat etmeniz gerekiyor. Tek kişilik ya da birden fazla kişinin oturabileceği bu bankların hem gövdesinin hem de ayaklarının sağlam olması gerekiyor. Aksi halde bu bankların kullanım ömürleri azalıyor ve istediğiniz performansı sergilemiyor. Siz de ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek istediğiniz bank modelini sepetinize ekleyerek ve online alışveriş yoluyla siparişinizi tamamlayabilirsiniz.