Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Banyo

Banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarınızı daha şık ve pratik hale getirmeye aday tüm ürün çeşitleri uygun fiyatları ve çarpıcı tasarımlarıyla ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Banyo için farklı fonksiyonlara sahip duş takımları, tuvaletlere renk katacak klozet kapakları, mutfak lavabolarında yıkama işlerini kolaylaştıran 360 derece döner başlıklı bataryalar ve çok daha fazla ürün tek tıkla kapınıza kadar geliyor. 

Banyoda Su Tasarrufu Sağlayan Ekonomik Duş Üniteleri 

Son yıllarda banyo duş bataryaları ve başlıkları için farklı kullanım özellikleri sunan tasarımlar öne çıkıyor. ÇiçekSepeti sayesinde su tasarrufu sağlayan, akış esnasında kendi içinde doğal arıtma yapan ya da LED ışıklarıyla dikkat çeken teknolojik duş başlıklarına tek tıkla ulaşmanız mümkün. Duş alırken suyun seviyesini ayarlamanızı kolaylaştıran ve duş başlığını kolay bir şekilde alçaltıp yükseltmenize olanak tanıyan pratik ürünleri de ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Bu üstün özellikli duş ünitelerine ve başlıklarına uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz. Banyoda su tasarrufu yapmak ve LED ışıkların şıklığını yaşamak istiyorsanız Relax Stream LED Işıklı %50 Su Tasarruflu Arıtmalı Duş Başlığı tam da size göre! Hareketli ve sabit olmak üzere iki ayrı duş başlığına ihtiyacınız varsa Tema Banyo Rain Quadro Tepe Duş Takımı tüm isteklerinize cevap verir. Ankastre ya da klasik duş üniteleri ve geometrik desenler ile sunulan özel tasarım duş başlıklarına ÇiçekSepeti'nin hızlı dağıtım ağı sayesinde en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Şık ve İşlevsel Klozet Kapak Modelleri

Her gün sık sık kullanılan ev ve ofis tuvaletlerini küçük bir dokunuşla daha şık, renkli ve neşeli hale getirmek ister misiniz? Sadece klozet takımını ya da klozet kapağını değiştirmek bile şık bir etki için yeterli olabilir. Yavaş kapandığı için gürültü yapmayan, kolay takılıp çıkarılan ve bu sayede pratik bir temizlik imkanı sunan, oturma alanındaki yumuşak süngeriyle ekstra konfor sağlayan işlevsel klozet kapak seçenekleri de ÇiçekSepeti'ndeki yer alıyor. Sevimli hayvanlarla, deniz kabuklarıyla ya da çiçek motifleriyle süslenmiş dekoratif klozet kapakları sayesinde tuvaletlere renk katan dokunuşlar yapmak çok kolay. Çocukların güvenliği ve konforu için tasarlanan özel klozet kapaklarını da inceleyebilirsiniz. ÇiçekSepeti, klozet ünitesini baştan aşağı yenilemek isteyenler için de uygun modeller sunuyor. Askı usulüyle monte edilen ya da duvara sıfır olarak yerleştirilen farklı klozet üniteleri de seçenekler arasında. ÇiçekSepeti'nden bulunan klozet ürünlerini inceleyerek kendiniz için en şık tasarımı ya da en işlevsel modeli kolaylıkla bulabilir ve hemen sipariş vererek güçlü dağıtım ağının ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.  

Mutfak Lavabolarını Pratik Hale Getiren Bataryalar

Mutfaklar evlerde suyun en çok kullanıldığı alanlar arasında ilk sırada. Yemek yaparken ya da bulaşık yıkarken sık sık açıp kapattığınız mutfak muslukları bir gün içinde bile tonlarca su harcanmanıza neden oluyor. Bu yüzden, su tasarrufu yapmak isteyenler uygulamaya mutfak lavabolarından başlamalı. Standart aç kapa musluklar yerine farklı su püskürtme kademeleri olan, oynar başlıklı ürünleri tercih ederek ciddi bir su tasarrufu sağlamanız mümkün. ÇiçekSepeti mutfak musluğu çeşitleri arasında yağmurlu, basınçlı ya da damlamalı gibi farklı püskürtme fonksiyonları sunan işlevsel ürünler yer alıyor. Başlığı 360 derece dönen akrobat gövdeli musluklarla da tüm yıkama işlerinizi çok daha pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Banyo, tuvalet ve mutfaklarda ihtiyaç duyulan tüm ürün ve aksesuarlar ÇiçekSepeti ile hemen kapınızda! Taharet musluklarından rezervuar aksesuarlarına, gider tıkaçlarından banyo lavabolarına kadar tüm ekipman parçalarına ÇiçekSepeti'nin uygun fiyatlarıyla sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.