İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Banyo ve Ev Dekorasyonu

Bir yeri yeniden dekore etmek ya da sıfırdan düzenlemek her ne kadar zor gibi görünse de aslında oldukça kolay ve keyifli bir etkinliktir. Evindeki dekorasyonu değiştirmek isteyenler için işlerini kolaylaştıracak birkaç ipucumuz var:

  • Evinizin içini dekore etmeden önce tarzınızı belirlemelisiniz. Modern mi, klasik mi yoksa daha geleneksel mi? Buna karar verdikten sonra eviniz için seçtiğiniz ürünlere karar vermek çok daha kolay olacaktır.
  • Evinizde modern ve geleneksel tarzı bir araya getirerek farklı ve geçişli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bir tarafta modern dekorasyon ürünleriyle yaşayacağınız şıklık ve diğer tarafta geleneksel ürünlerin evinize taşıdığı havanın uyumu sayesinde mutlu olacaksınız.
  • Evinizde modern bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız daha çok toprak tonları, bej ve çizgili ürünler gibi evinize ağırlık katmayıp ve yumuşak bir geçiş sağlayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Modern tarzı biraz daha çağdaş bir tarza dönüştürmek istiyorsanız biraz daha minimalist bir felsefeyi benimseyip daha az parça ile çok farklı şık görüntüler oluşturmayı deneyebilirsiniz. Çağdaş bir dizayn yapmak istediğinizde siyah-beyaz ve ahşap yerine cam ve metaller kullanarak evinizde çeşitli vurgular yapabilirsiniz.
  • Evinizi dekore ederken planınızı oda oda yapmak işinizi kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır. Hangi odanın sizin için öncelikli olduğuna karar vererek dekorasyona oradan başlayabilir, zamanla diğer odaları da birbirine uygun şekilde dekore edebilirsiniz. Örneğin ilk olarak banyoyu dekore edecekseniz banyo dekorasyonu için banyo aksesuarları, banyo takımı, banyo seti modelleri konulara karar vererek başlamanız gerekir.
  • Ve son olarak evinizi dekore ederken bir uzmandan yardım alabilirsiniz. İlk denemede doğru seçimleri yapmanızı sağlayacak olan uzmanlar sayesinde evinizi hayallerinizdeki hale getirebilirsiniz.

Banyo Takımı ve Banyo Seti Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sabunluklar, diş fırçalıkları, deterjanlıklar… Banyo aksesuarları çeşitleri saymakla bitmez! Banyo aksesuarları ve banyo takımı setleri banyoların derli toplu ve şık görünmelerini sağlayan ürünlerdir. Banyo seti modelleri genellikle diş fırçalık, sıvı sabunluk, katı sabunluk, klozet fırçası ve banyo çöp kovası ürünlerinin bir araya gelmesiyle oluşur. Zaman zaman setlere eklenen ya da setlerden çıkarılan birkaç ürün olabilir.

  • Banyo seti halinde satılan banyo aksesuarları haricinde setlere dahil olmayan, tek tek satılan ürünler de bulunur. Banyo havluluk çeşitleri, tuvalet kağıtlığı, hasır sepetler, modern ve dekoratif aynalar bunların birkaç örneği olarak sayılabilir. Banyonuzu dekore ederken istediğiniz ürünleri set halinde değil tek tek de satın alabilirsiniz. Farklı renk ve modellerdeki ürünleri birbiriyle uyum sağlayacak şekilde seçip banyonuzda değişik dizaynlar oluşturabilirsiniz. Banyo seti, sabunluk seti gibi banyo aksesuarları seramik, metal ve plastik gibi çeşitli yapılardaki malzemelerden oluşturulabilirler. Banyonuzun dekorasyonuna göre istediğiniz seti seçip dekorasyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz.
  • Kocaman bir banyoda küçücük kalan bir banyo seti ya da küçük bir banyoda kocaman banyo aksesuarları olmasını kimse istemez değil mi?  Bu yüzden banyo takımı gibi banyo aksesuarları seçimi yaparken ilk olarak dikkat etmeniz gereken şey ürünlerin boyutları ve banyonuza uygun olup olmadığıdır.
  • Kirli sepetleri, hasır sepetler gibi ürünleri de özellikle daha büyük banyolar için hem dekorasyon ürünü hem de etrafta dağınıklık oluşturmayacak bir ürün olarak kullanabilirsiniz. Tüm bu ürünleri kullanarak banyonuzda hem temizliği hem de şıklığı bir arada sağlayabilirsiniz.

Her bütçeye uygun banyo seti fiyatları sayesinde istediğiniz banyo seti modelleri ile banyonuza şıklık katabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin farklı ödeme seçenekleri ile dilediğiniz gibi alışveriş yapmanın keyfini çıkarın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.