Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Banyo Askısı

Banyoda kullanılan eşyalara pratik ve modern depolama alanı yaratan banyo askılıkları ile konforlu bir kullanım keyfi yaşayabilirsiniz. Havlu ve bornoz başta olmak üzere diğer birçok kişisel bakım eşyası için akıllı saklama çözümleri sunan tasarımlar, banyonuzu daha işlevsel hale getirir. Vidalı, vakumlu ve yapıştırmalı en iyi banyo askısı modellerine ÇiçekSepeti’nin avantajlı dünyası ile kolayca ulaşabilirsiniz!

Banyo Askısı Modelleri Özellikleri

  • Banyo duvarlarına monte edilerek kullanabileceğiniz banyo askısı modelleri, çoklu asma bölmeleri ile ihtiyacınız olan ürüne kolayca ulaşmanıza yardımcı olur.
  • Askılar ikili ya da çoklu kancalara sahip olduğu gibi tek kancalı olarak da üretilir.
  • Genellikle paslanmaz çelik malzemenin kullanıldığı askılıklar, neme ve suya karşı dayanıklı olma özellikleriyle uzun süreli bir kullanım sunar.
  • Duşakabinlerin iç kısımlarında kullanılmak için tasarlanan köşeli ve çok katlı banyo askılıkları birçok kişisel bakım ürünün elinizin altında olmasını sağlar.
  • Hem paslanmaz çelik olan modellerin bulunduğu hem de plastik malzemelerin kullanıldığı askılık modelleri kullanım kolaylığı sunar.
  • Satın aldığınız ürünün çok sayıda eşya taşımasını istiyorsanız paslanmaz çelikten üretilen metal ürünleri, hafif yapılı bir ürün istiyorsanız da kaliteli plastikten üretilmiş olan askılık modellerini seçebilirsiniz. Model çeşitliliği arasında yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval gibi şekillerde tasarlanan askılıklar da bulunur.

İşlevsel Vakumlu Banyo Askılıkları

Genellikle vidalı olarak tasarlanan askılıkların yanı sıra vantuzlu olan versiyonlar da bulunur. Vakumlu ve vantuzlu olan banyo askıları, banyo fayanslarını delmek istemeyen birçok kişi tarafından tercih edilir. Duvar yüzeyine doğru şekilde monte edildiğinde düşme yapmayan ürünler, düz zemin üzerine de uygulanabilir. Vakumlu askılık satın alırken kullanım amacına göre ürünün boyutunun yanında en fazla kaç kilogram taşımaya uygun olduğuna da dikkat etmeniz gerekir. Farklı taşıma kapasitelerine sahip olan vakumlu modeller güvenli bir kullanım sunar. Vakumlu askılık modelleri, istenildiğinde farklı bir alana taşınabilir olmasıyla da dikkat çeker.

Vantuzlu modeller içerisinde yaşlıların ve çocukların güvenli bir şekilde banyo yapmalarını sağlayacak olan banyo tutacakları da üretilir. Duşakabinin içine yerleştireceğiniz bu ürün ile sevdiklerinizin rahat hareket etmelerini ve güvenli olmalarını sağlayabilirsiniz. Vakumlu ve vantuzlu modellere alternatif olarak üretilen yapıştırmalı banyo askılıkları da vidalama gerektirmeyen ürünler arasında yer alır. İhtiyaç halinde kolayca sökülebilen bu ürünler, farklı renk seçenekleriyle mutfaklarda da kullanabilirsiniz. Tekli havlularınızı koymak için uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız yapıştırma yöntemiyle uygulanan askılık modelleri ihtiyaçlarınızı kolayca karşılar. Yüksek taşıma gücüne sahip olan vakumlu saç kurutma makinesi askılıkları ise özel krom kaplaması ile dikkat çeker. Tek bölmeli modellerin dışında iki bölmeye sahip olan askılıkları tercih ederseniz saç kurutma makinenizle birlikte saç fırçanızı da askılığa yerleştirebilirsiniz.

İşlevsel Kullanıma Sahip Olan Banyo Askılarını Keşfedin

Banyo askılık modelleri arasında vida ile takılan ürünlerin yanında S şeklinde olan askılık modelleri de bulunur. Çelik materyalli ve kancası olan askılıkları banyo kapısının arkasında herhangi bir monteleme işlemi yapmadan kolayca takabilirsiniz. Tekli olan kancalı modellerin yeterli gelmediği durumlarda dörtlü ya da beşli olan askılık çeşitlerine de yer verilir.

Çok amaçlı kullanım olanağı sunan banyo askılıklarını sadece banyonuzda değil aynı zamanda yatak odalarınızda ya da mutfaklarınızda da kullanabilirsiniz. Şık tasarımlı ve çoklu bölmeleri olan modeller ise balkon ve teraslarda birçok objenizi sergileyebilmenizi sağlar.

İhtiyacınız olan tüm yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz ve kolay monte edebileceğiniz ucuz fiyatlı banyo askısı modellerini ÇiçekSepeti’nin ücretsiz kargo ve güvenli alışveriş fırsatlarından yararlanarak hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.