İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Banyo Çöp Kovası

Banyolarda günlük atıkların hijyenik bir şekilde depolanmasında rol oynayan çöp kovaları, estetik görünümleriyle banyonuzun göz alıcı görünmesini sağlarken tasarım özellikleriyle de pratik bir kullanım sunarlar. Hijyenik bir ortamın oluşmasını sağlayan banyo çöp kovaları, klozetlerin içine boş yere çöp atılmasının da önüne geçer. Yüksek dayanıklılıkları sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilen banyo çöp kovaları, ÇiçekSepeti aracılığıyla tek tıkla kapınıza gelir!

Fark Yaratan Banyo Çöp Kovası Modelleri

Banyonun hijyeninin sağlanmasında olmazsa olmaz parçalardan biri olan çöp kovaları, farklı materyalleri ile oldukça işinize yarar. Paslanmaz çelik veya alüminyum gibi materyallerden üretilen klasik kovalar, kaliteli ve uzun ömürlü bir yapı sunar. Parlak dış yüzeyleri ile banyonuza ferah bir görünüm kazandıran ürünler, çizilme ya da kırılma gibi dış etkenlere karşı da dayanıklıdır. Bu ürünlerin metal dış bölümlerinin yanında iç kısımlarında bulunan plastik kovaları ile rahat bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca tek bir hamlede kolaylıkla çıkarıp takabileceğiniz iç kovalar, çöpünüzü daha kısa sürede boşaltmanıza da yardımcı olur.

Çöp kovalarının materyal çeşidi çelik ya da alüminyum malzeme ile sınırlı kalmaz. Daha basit atıklar için tercih edilebilecek olan plastik banyo kovaları, 4 litreye kadar çıkabilen hacimleri ile her kullanıcının ihtiyacına cevap verir. Plastik olan ürünlerin iç kısmında yer alan çöp asma noktaları ile çöp kovasını son derece kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Seramik çöp kovaları ise sanatsal tasarım anlayışının yansıtıldığı dış cepheleriyle banyonuzda benzersiz bir görünüm sergiler.

Şık ve Kullanışlı Banyo Çöp Kovası Setleri

Banyonuzun dekorasyonunda bütünlük oluşturmak istiyorsanız çöp kovası setlerini tercih edebilirsiniz. Farklı içeriklerdeki setlerden ihtiyacınıza uygun olanı ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi arasından bulabilirsiniz. Banyoların görünümünü baştan aşağı değiştiren setler, tüm düzenleyici ihtiyacına tek seferde yanıt verir. Bu setlerin en geniş kapsamlısı; çöp kovası, klozet fırçası, diş fırçalık ve sabunluktan oluşur. Daha az ürüne ihtiyaç duyanlar 2’li ya da 3’lü olan mini setlere ulaşabilir. Ayrıca çöp kovası ve klozet fırçası ile oluşan hijyen setinin yanında banyonuzda eksik olduğunu düşündüğünüz malzemeleri de kolayca satın alabilirsiniz. Tekli çöp kovalarının dışında daha fazla çöp kovasının bulunduğu setler de seçenekler arasındadır. Bu setler sayesinde kağıt, plastik, cam ve pil gibi ayrıştırılması gereken dönüştürülebilir atıklarınızı birbirinden ayırabilirsiniz. İşlevsellikleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayan setler, birbiriyle uyumlu renk ya da aynı desenli tasarımları ile banyonuzun havasını değiştirir.

Farklı Fonksiyonel Özelliklere Sahip Banyo Çöp Kovaları

Banyolar için üretilen çöp kovaları kapaklı ve kapaksız olmak üzere iki farklı seçeneği vardır. Kapaksız olarak tasarlanan kovalar; kağıt, cam ve plastik gibi daha basit atıklar için idealdir. Kapaklı olan modellerde ise isterseniz elle açılanları, isterseniz de pedallı olanlarını tercih edebilirsiniz. Pedallı çöp kovaları sayesinde el değdirmeden pratik ve hijyenik bir kullanım elde edebilirsiniz. Kapaklı olan ürünler, çöpün içerisine atılan atıkların kötü görüntüsünü engeller ve rahatsız edici kokuların etrafa yayılma ihtimalini de ortadan kaldırır. Çöp kovaları arasında yerde kullanılan klasik modellerin dışında dolap içine monte edilerek ya da asılarak tezgah altında kullanılabilen pratik ve kullanışlı çöp kovaları da yer alır. Bu tarz çöp kovalarını banyonuzda kullanabileceğiniz gibi mutfaklarınızda da tercih edebilirsiniz.

Banyonuzu daha temiz ve kullanışlı hale getirmek için ÇiçekSepeti her zaman yanınızda! Bütçenize ve banyonuza uygun banyo çöp kova modellerini tek bir tıkla kolaylıkla sipariş edebilir, sıcacık evinizde güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.