İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Banyo Kaydırmazları

Banyoda meydana gelebilecek kazalara karşı koruyucu önlemler sunan banyo aksesuarları kullanmanız gerekir. Banyo kaydırmazları, banyoda meydana gelebilecek kazalara karşı size ve sevdiklerinize koruma sağlamak için tasarlanır. Banyodaki paspasları güvende tutmak veya yıkanma alanının dışına sağlam bir şekilde adım atmak için farklı özelliklerde tasarlanan banyo kaydırmazlarını kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti, ucuz banyo kaydırmazı fiyatları ile birbirinden kaliteli ve şık modeller sunar. Siz de hemen şimdi kendiniz veya sevdiklerinize destek ve yardım için kaydırmaz çeşitlerini keşfedebilirsiniz.

Banyo Kaydırmazları Ne İçin Kullanılır?

Banyo kaydırmaz çeşitleri, ıslak ve kaygan zeminlere karşı destek ve güvenlik amaçlı kullanılır. Kaymaz pedler, fayans, parke ve beton dahil olmak üzere her türlü sert yüzey üzerinde kullanmak için idealdir. Bazı kaydırmazlar, küvet veya duşakabin içerisinde kaymayı önlemek için tasarlanır. Mat veya bant şeklinde yerleştirilen ürünler sayesinde sabun veya diğer temizleyicilerin kayganlaştırdığı yüzeye karşı önlem alabilirsiniz. Özellikle, yaşlı ve çocukların vakit geçirdiği banyolarda kaydırmaz kullanarak koruma sağlayabilirsiniz.

Kaydırmaz matlar, banyonun estetik görünümüne de katkı sunar. Banyonuza hoş bir ambiyans katmak için dekorasyon temanıza ve renklere uygun ürünleri seçebilirsiniz. Banyo halısının altına koyduğunuz matları, halınızla aynı tonlarda seçerek bütünlük de oluşturabilirsiniz. Banyo paspasları, temizlenmesi nispeten kolay ürünler olduğu için de kullanım kolaylığı sağlar. Malzemesine göre tüm banyo kaydırmaz seçeneklerini elde veya makinede güvenle temizleyebilirsiniz.

Banyo Kaydırmaz Çeşitleriyle Güvenlik ve Destek

Banyo kaydırmazları satın alırken göz önünde bulundurmanız gerekenlerin başında boyut ve özellikler gelir. Büyük küvetler, duşakabinler, jakuziler, tuvalet veya lavabo önleri için seçmeniz gereken kaydırmaz modelleri farklıdır. Bu nedenle banyonuzun boyutlarını net bir şekilde anlamanız ve ardından buna göre bir banyo kaydırmazı satın almanız gerekir. Küçük bir banyonuz varsa dikdörtgen ve 60 x 30 cm gibi boyutlardaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Daha büyük banyolarda veya küvetlerde kaplayacağınız alanın genişliğini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Banyo kaydırmazında kullanılan malzemenin de uzun ömürlü ve dayanıklı olması gerekir. Aksi halde, sürekli farklı ürünlerle yenilemek durumunda kalabilirsiniz. Herhangi bir montaj veya vidalama işlemine gerek kalmadan kullanılabilen ürünler, pratik olması yönünden rahatlık sunar. Silikon ve benzeri çevre dostu ve rahat malzemelerden oluşması, adım atarken daha konforlu hissettirebilir. Banyonuza şık ve sevimli bir katkıda bulunmak için şekilli kaydırmazları da satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Kaydırmaz Banyo Aksesuarları

Duş sırasında yüzeyin yanı sıra duvarlar da daha kaygan hale gelebilir. Banyo tutacakları, küvet, duşakabin veya tuvalette daha rahat adımlar atmak için destek olur. Vantuzlu tutacaklar, herhangi bir vidalama veya delme işlemi gerektirmeden saniyeler içerisinde her türlü düz yüzeye sabitlenir. Dikey veya yatay olarak konumlandıracağınız tutacaklar sayesinde düşme ve kaymalara karşı güvenlik önlemi alabilirsiniz. Banyo veya ıslak zeminler için geliştirilen kaydırmaz bantlar, yapışkanlı yapısıyla anında monte edilebilir. Kapı ya da tuvalet önünde, yıkanma alanı dışında veya içinde transparan bantları kullanabilirsiniz.

Banyo halısı veya matı için kaydırmaz seçiyorsanız, boyutlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Kaydırmaz pedler, halının veya matın altında ekstra bir katman yarattığı için daha konforlu adım atmanıza da yardımcı olur. Banyo matının daha yüksek ve hacimli olması için kalın yapıdaki kaydırmaz seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti, kendinize veya sevdiklerinize en iyi banyo kaydırmazı modelini bulabilmeniz için fiyat performans anlamında kullanıcıları tatmin eden ürünler sunar. Hemen şimdi, ev yaşam kategorisindeki birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı banyo kaydırmazlarını tek bir tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.