İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Lavabo

ÇiçekSepeti, evinizin ihtiyacı olan tüm mobilya ve dekorasyon eşyalarına bütçenize uygun fiyat ve kaliteli markalarla ulaşmanızı sağlıyor. Banyoların olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan lavabolar, ellerinizi yıkama işlevinin yanı sıra dekorasyonunuza da katkı sağlıyor. Birbirinden şık ve kullanışlı lavaboları seçerek banyonuzu baştan dekore edebilir veya eskiyen ürünleri yenileriyle değiştirebilirsiniz. Hemen şimdi bütçenize ve dekorasyonunuza uygun banyo lavabo seçeneklerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla keşfedebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Banyo Lavabo Modelleri

Banyonuzda tadilat yaparken veya yeni bir konsept yaratırken, öncelikle almanız gereken ürünlerin başında lavabolar geliyor. Su birikintisi, damlatma veya benzeri sorunları yaşamamanız için banyonuzun yapısına uygun ürünler seçmeniz önemli. ÇiçekSepeti, zemin veya duvara uygun tesisat seçeneklerine göre çok farklı banyo lavabosu alternatifleri sunuyor. Pratik ve kompakt bir ürün arayışındaysanız, musluk bataryasıyla birlikte satılan lavabo modelleri tam size göre. En iyi musluk ve lavabo kombinasyonuna sahip seçenekler sayesinde tek bir seferde banyonuzun önemli bir kısmını dekore edebilirsiniz. Alttan montajlı lavabolar birleşik şekilde musluk gideriyle geldiği için en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Lüks ve şık tercihler sizin için önemliyse, sabun bölümü olan lavaboları da değerlendirebilirsiniz. Duvara monte edilebilen banyo lavaboları ise bir, iki veya üç delikli olabiliyor. Bu ürünler arasından seçim yaparken banyonuzun ölçülerini ve mobilya türlerini de göz önünde bulundurmalısınız. Bu nedenle banyo lavabosu satın almadan önce doğru ölçüler aldığınızdan emin olmalısınız.

En Çok Tercih Edilen Lavaboları Keşfedin

ÇiçekSepeti, her evin ihtiyacına uygun ürünler sunduğu için aradığınız banyo lavabosu modelini kolayca bulabilirsiniz. Banyonun dekorasyonuna göre çok farklı seçenekler arasından tercih yaparken favori modellerinizi de belirleyebilirsiniz. Ayaklı lavabo modelleri, ayak ve lavabo olarak iki temel bölümden oluşması nedeniyle en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle misafir banyolarında ve küçük alanlarda tercih edilen bu modeller, yer kaplamadığı için alana derinlik de katıyor. Kişisel ürünlerinizi yerleştirmek veya daha düz bir alana sahip olmak istediğinizde çanak lavabo alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Elinizi yıkarken su sıçratmaması ve tezgahınıza mükemmel bir şekilde koordine edilebilmesi bakımından faydalı olan bu modeller de banyolarda sıklıkla tercih edilen lavabolar arasında. İdeal işlevsellik kazandıran bu modelleri banyonuza kolayca kurarak, anında evinizin dekorasyonuna pratik ve yenilikçi bir katkı sağlayabilirsiniz. Bütçenize uygun tüm banyo lavabosu seçenekleri arasından arama kriterlerinize göre seçimlerinizi daraltabilirsiniz.

Her Banyo Tarzına Uygun Lavabo Seçenekleri

Banyo lavabosu satın alırken kişisel tercihleriniz kadar banyonuzun fiziksel koşullarını da göz önünde bulundurmalısınız. Tezgah üstü lavabo modelleri, her bütçeye uygun alternatiflerden oluşması ve kolayca entegre edilebilmesi bakımından favori seçenekler arasında yer alıyor. Tezgahınızın ölçülerine uygun olması için ürünleri satın almadan önce teknik şemalarda yer alan ölçüleri kontrol etmeniz de önemli. Pratik ve kompakt bir ürün arayışındaysanız, konsol banyo lavabosu modellerini de değerlendirebilirsiniz. Ayaklı lavabo ve monte duvar lavabosu modellerine benzer şekilde kurulan bu seçenekler, mobilyanın yer almadığı mekanlarda ekstra saklama alanı yaratıyor. Konsol şeklindeki lavabonuzun alt ve üst bölmelerine eşyalarınızı kolayca yerleştirebilirsiniz. Çoğu zaman küçük bir tezgahla birlikte sunulan bu modeller, küçük alanlarda yerden tasarruf etmenize de yardımcı oluyor. Duvara monte lavabolar ise zemini açık dar banyolar için mükemmel bir çözüm sunuyor. Temizlemesi kolay olan bu lavabolar için duvardan tesisat getirebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin birbirinden kaliteli ve işlevsel lavabo alternatifleri arasından bütçenize uygun modelleri ücretsiz teslimat seçenekleriyle satın alarak, banyonuzun dekorasyonunu kalite ve kullanım bakımından bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.