İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Banyo Paspasları

Banyolarda şık ve modern bir görünüm oluşmasına katkı sağlayan banyo paspası modelleri ile dekorasyonda bütünlük sağlayabilirsiniz. Ayrıca banyo zemininde nemi emen paspaslar ile küf ve bakteri oluşumunu da engelleyebilirsiniz. Pamuklu kumaşlar ve güzel tasarımlar ile hazırlanan banyo paspas modelleri ile banyonuzun dekoratif unsurlarını ön plana çıkarabilirsiniz.

Banyo Paspası Modellerinin Özellikleri

Yaşam alanlarınızın konforlu ve güvenli olması için iyi bir şekilde dekore edilmesi gerekir. Banyo gibi ıslak zeminlerde, kaymayı önleyen paspas modelleri beklenmedik ev kazalarını önlemenize yardımcı olur. Butterfly, Taç, Chilai Home gibi markaların modern tasarıma sahip ikili ve üçlü set halinde sunulan banyo paspas çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Banyo paspası modelleri;

  • Ekstra emici özelliği ile suyu içine hapseder.
  • Pamuklu, mikrofiber özelliğe sahip kumaş yapısı ile çabuk kurur.
  • Makinede yıkanabilen kumaşı sayesinde pratik bir kullanım sunar.
  • Kaymaz ve kauçuk destek tabanlı alt yüzeyleri ile yerinden oynamasını engeller.
  • Klozet takımı içeren seçenekleri sayesinde soğuk banyo zeminine basmanıza engel olur.

Ayrıca dijital baskılı banyo paspasları ile banyonuzu renklendirebilirsiniz! Kaliteli dokusu ve canlı renkleri ile bu tarz paspasları da uzun süre kullanabilirsiniz.

Dantelli Modeller ile Zarif Banyo Setleri

Yeni evlenen ve evini yenileyenlerin en çok tercih ettiği dantelli banyo setleri, banyonuzun şık görünmesine destek olur. Kirli sepeti, çöp kutusu ve banyo paspası ile oluşturulan bu banyo setleri günlük veya çeyizlik kullanıma uygundur. Kirli sepetinin dış yüzeyi kadife kumaş kaplamasından üretildiği için silinebilir. Dayanıklı ayak kısımları, dantel kenarları, sunta kapak altları ile uzun ömürlü olan bu banyo setleri, yaşam alanlarınızın dekorasyonuna anında uyum sağlar.

Yuvarlak, dikdörtgen, oval gibi şekillerde hazırlanan paspaslar peluş yüzeye sahip olduğu için yumuşak bir dokunuşa sahiptir. Banyonuzun çekiciliğini arttıran banyo paspası modelleri ile banyonuzda şık bir stil yakalayabilirsiniz!

Banyo Paspası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyo paspası seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar, güvenliğiniz için önem taşır. Banyo paspasının yapıldığı kumaş, paspasın büyüklüğü ve yapısı, kullanım anında rahat etmenizi etkileyen faktörlerdir.

Banyo paspası seçerken;

  • Banyonuza uygun ölçülerde olmasına,
  • Islak zeminlerde yaşanan kazaları önlemek için kaydırmaz alt tabanı bulunmasına,
  • Bakteri oluşumuna zemin hazırlamaması için çabuk kuruyan kumaştan üretilmesine,
  • Kolayca yıkanabilir olmasına dikkat etmek gerekir.

Banyo paspası çeşitlerinde iki üç parçalı olanları sadece banyoda kullanılırken tek parça halı şeklinde olanları ise balkon ve hol gibi farklı yaşam alanlarında değerlendirilebilir. Banyo paspasları kirlendiğinde hassas programda veya 30 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Yıkama işleminden sonra paspasları sıktırma işlemi yapmamanız, ipe asarak kurutmanız daha uygun olur. Farklı hav yüksekliğine sahip bu paspaslar her kullanım alışkanlığına hitap eder. Hav yüksekliği fazla olan modellerde ayağınızı yumuşak bir zemine basmanın konforunu yaşayabilirsiniz. Tüylü seçeneklerden hoşlanmayan, alerjenlere karşı duyarlı olan hassas kişiler ise hav yüksekliğinin az olduğu modelleri tercih edebilir. Geniş renk ve desen seçeneği bulunan banyo paspasları ile banyonuzun atmosferini değiştirebilirsiniz. Aydınlık ve ferah banyo isteyenler daha açık renk modelleri tercih edebilir. Okyanus, balık, beyaz çiçekler gibi rahatlatıcı desenler ile banyonuzu dekore edebilmeniz mümkün. Daha klasik ve modern bir görünüm isteyenler için asimetrik çizgiler, koyu renkli geometrik şekiller ile tasarlanan banyo paspası modelleri yer alır.

Siz de yaşam alanlarınızın dekorasyonunu tamamlamak, ileri yaştaki bireyler ve çocukar gibi daha hassas olan kişilerin yaşadığı ev kazalarının önüne geçmek ve banyoları daha konforlu hale getirmek için bu paspas modellerini değerlendirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin erişilebilir fiyat seçeneği ile sunduğu banyo paspası modelleri geniş ürün çeşitliliği ile her zevke hitap eder. Siz de tarzınıza ve banyonuza en uygun olan seçeneği sepetinize ekleyebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.