Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Banyo Rafı

Banyolarda düzen sağlamak ve banyolara şık bir görünüm kazandırmak için kullanılan banyo rafları her banyonun olmazsa olmazları arasında yer alır. Demirbaş aksesuarlardan biri olan köşe raflar, özellikle küçük olan banyolara ekstra bir alan yaratır. ÇiçekSepeti’nde yer alan en iyi banyo raflarını inceleyerek banyonuza ve bütçenize uygun olan ürünü hemen sipariş verebilir, banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz!

Kullanım Alışkanlıklarına Göre En İdeal Banyo Köşe Rafı Modelleri

Banyodaki en temel ihtiyaçların arasında kuşkusuz raflar ve askılıklar gelir. Duşakabin modellerine uygun olarak tasarlanan köşe banyo rafları, zengin tasarımları sayesinde bu ihtiyacı karşılar. Banyo rafları, banyoya getirdiği düzenli görüntünün yanı sıra banyoların güzelleşmesini de sağlar.

 • Köşe raf modelleri, sabun, krem, sünger ve duş jeli gibi birçok ürüne kolay bir şekilde ulaşabilmenize yardımcı olur.
 • Farklı özelliklerle donatılan raflar ile duş keyfinizi konforlu bir hale getirebilirsiniz.
 • Duvara monte edilen köşe raf modeller, karmaşıklığın önüne geçer ve duşakabinin içerisinde az yer kaplar.
 • Modeller arasında tek katlı, 2 katlı ve 3 katlı olmak üzere birbirinden farklı tasarımlar bulunur. Kalabalık ve geniş bir aileye sahipseniz 3 katlı banyo raflarını tercih edebilirsiniz.
 • Köşe raf modelleri arasında vakumlu olan ve duvara kolayca yapışabilen ürün çeşitleri de mevcuttur.
 • Malzeme çeşitliliği arasında krom ve metal ürünlerin dışında plastik malzemeden üretilen köşe rafları da bulunur. Zarif tasarımı ve beyaz rengi ile ferahlık veren bu ürünler ile banyonuza hoş bir dokunuş yapabilirsiniz.
 • Sade bir görüntüsü olan plastik rafların yanı sıra çiçekli olan duş rafları, banyoda şık ve estetik bir görünümü tercih edenlere hitap eder.

Ergonomik Tasarımları ile Dikkat Çeken Köşe Rafları

Tek parça halinde tasarlanan köşe askılık modellerinin plastik korumalı olanları akıllı çözümler sunar. Bu askılıklara duş malzemeleri, lif ve havlu gibi birçok ürünü asabilirsiniz. Metal askılıkların üzerinde bulunan plastik koruma başlığ; kese, lif ve havlu gibi ürünlerin herhangi bir yere takılmasını, yıpranmasını ya da yırtılmasını önler. Suya dayanıklı krom kaplama ile tasarlanan köşe banyo raflarını uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

 • Geniş aileler için üretilen XL raflar, çok sayıdaki kişisel bakım ürünlerine ve büyük boy şampuan şişelerine geniş bir yer açar. Delikli olacak şekilde tasarlanan raflar suyu biriktirmeden akıtır.
 • Sudan etkilenmeyen alüminyum gövdesinde ise paslanma gibi sorunlar meydana gelmez.
 • Duş esnasında ihtiyaç duyduğunuz ürüne ulaşım kolaylığı sunan bu raflar, koruyucu yan parçaları sayesinde üzerinde bulunan malzemelerin kayıp düşmesini engeller.
 • Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken vidasız askılı raflarını duşakabinin içerisinde istediğiniz konuma alabilirsiniz. Banyo duvarında ya da duşakabinde delik açma zorunluluğunu ortadan kaldıran bu rafların kurulumu da oldukça kolay. Vidalama ve delme gerektirmeyen köşe banyo rafları; lif, kese, toka, ponza taşı ve tarak gibi hafif olan kişisel eşyalarınızın temiz ve düzenli durmasını sağlar.

 

Çok Sayıda Fonksiyonu Bir Arada Sunan Köşe Banyo Rafları

Köşe banyo rafları kullanım kolaylığı sunan çok sayıda özelliğe sahip olur. Bu özellikler arasında ilk sırada rafların şekilleri yer alır. Oval, kare, üçgen, dikdörtgen gibi farklı şekilde tasarlanan banyo rafları, her banyonun mimarisine ve duşakabinine uyum sağlar. Genellikte tek parça olan rafları son derece kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Montaj gerektiren modellerin içerisinde yer alan vida ve dübel parçaları ürünü sağlam bir yapıya kavuşturur.

Dileyen kullanıcılar için kapaklı olarak tasarlanan banyo rafları, banyo sırasında rafın üzerinde bulunan ürünlerin ıslanmasını engeller. Detaylı tasarımları ile banyo düzenine yardımcı olan çekmeceli modeller ise mevcut dağınıklığın giderilmesini sağlar. Kolayca açılıp kapanabilen geniş hacimli çekmeceli köşe raflarının içerisine birçok kişisel bakım malzemenizi yerleştirebilirsiniz.Siz de ihtiyacınız olan en ucuz köşe banyo raflarını hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.