İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Banyo Takımları

Banyolarda hijyen sağlamaya yardımcı olan banyo takımları, benzersiz tasarımları sayesinde banyolara göze hoş görünen bir görünüm kazandırır. Banyolar tıpkı yatak odası, salon ve mutfak gibi evin önemli alanlarından biri. Bu yüzden o alanın size özel ve sizi rahat ettirecek şekilde dizayn edilmesi büyük önem taşır. Fayans seçimlerinden küvetlere ve duş kabinlerine her bir detayı özenle belirlemek gerekir. Banyolarda tamamlayıcı dokunuşu ise banyo takımları yapar. Siz de zevklerinize ve kullanım ihtiyaçlarınıza en uygun banyo takımlarını ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Banyolar için Kullanışlı ve Şık Çözümler

Banyoların nemli yapısı göz önüne alındığında, bu alanlarda kullanılacak objelerin de nem karşısında deforme olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Örneğin ahşap malzemeler nem karşısında kolay deforme olur. Yine de ahşabın yarattığı doğal görüntüyü seviyorsanız, üzeri koruyucu kaplamalı ahşap ürünleri tercih edebilirsiniz.

Banyo takımlarında en sık kullanılan malzemeler seramik, mermer, polyester, porselen, plastik ve krom olarak öne çıkar. Bu malzemelerle üretilen banyo takımları uzun süreli ve güvenli kullanım imkanı sunar. Seçim yaparken banyo takımının banyoda uyumlu bir görüntü yaratıp yaratmayacağına dikkat etmeniz gerekir. Banyo takımları, doğru seçildikleri takdirde incelikli tasarımları ve detayları sayesinde etrafındaki diğer objelerle uyum kazanır. Bütünlük sağlamak için banyo genelindeki dekorasyon tercihlerine sadık kalarak materyaller ve renkler arasında bağlantı kurmak işinizi kolaylaştırır.

Kendi eviniz için tercih edebileceğiniz banyo takımları aynı zamanda harika bir yeni ev hediyesi seçeneği olarak da değerlendirebilirsiniz. Yeni bir eve taşınan sevdiklerinize hem çok sevecekleri hem de işlevsel bir hediye almak istiyorsanız, banyo takımlarını hediye olarak düşünebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, hediye alacağınız kişinin dekorasyon zevklerini ve renk tercihlerini bilmeniz.

Banyolara Kimlik Kazandıran İyi Seçilmiş Takımlar

Alan sıkıntısı yaşıyorsanız ve banyonuzu olduğundan daha geniş ve ferah göstermek istiyorsanız, açık renkli banyo takımlarını tercih edebilirsiniz. Şık ve göz alıcı bir ambiyans için mermer banyo takımlarını tercih ederek istediğiniz görünümü banyonuza kazandırabilirsiniz. Bu noktada porselen ve krom seçenekleri değerlendirmek daha dinamik bir görünüm elde etmenizi sağlar. Yaşam alanlarında farklı dokunuşları seviyorsanız birden fazla materyalin bir arada kullanıldığı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Eğer banyonuz genişse renk konusundaki seçenek aralığı da geniş olur. Siyah renk, son derece şık ve göz alıcı bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Farklı formlarda tasarlanan siyah banyo takımları, görenlerin ilk bakışta dikkatini çeker. Banyo takımları konusunda tercihiniz koyu renkler olacaksa, banyonuzun iyi aydınlatıldığından emin olmalısınız. Neredeyse hiç doğal ışık almayan banyoların iyi derecede aydınlatıldığına dikkat etmeniz gerekir. Özellikle de dekorasyon tercihleriniz koyu renkleri içeriyorsa bu konu daha da önem kazanır.

Baskılı modeller banyolara canlı ve dinamik bir görünüm kazandırır. Konu banyo takımları olduğunda en sık kullanılan baskıların başında çiçek figürleri gelir. İç açıcı ve ferah bir ortam yaratmak için çiçek desenli modellerden yararlanabilirsiniz. Son yıllarda sıkça tercih edilen ürünlerden biri de ayna detaylı modeller olarak öne çıkar. Belli bir kısmı aynayla kaplı olan banyo takımları, aynaların herhangi bir alanı olduğundan daha geniş göstermesini sağlar. Daha ferah bir banyo hissi yaratmak istiyorsanız, ayna detaylı tasarımlar bu beklentiyi kolaylıkla karşılar.

Banyo Takımlarında Yüzlerce Seçenek, Tek Tıkla Sipariş Rahatlığı

Siz de banyonuz için kullanımı kolay ve şık bir banyo takımı arıyorsanız, ÇiçekSepeti'nde bulunan yüzlerce seçeneği inceleyebilir; içinize sinen, banyonuza çok yakışacağını düşündüğünüz takımı ise ÇiçekSepeti üzerinden tek tıkla kolayca sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.