İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

4684 ürün bulundu.

Banyo Yapı Setleri

Tasarımlarıyla dikkat çeken en iyi banyo yapı setleri ile banyonuzda hayal ettiğiniz ortamı oluşturmanız oldukça kolay. İhtiyaç duyulan tüm ürünlerin bir arada sunulduğu setler; tasarım, renk ve kullanılan malzeme özelliklerine göre gruplara ayrılır. Bu özellikler doğrultusunda sizin için en iyi ürünleri belirleyerek banyo yapı setleri sayfasında bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Birbirinden farklı ürünlerin bir araya geldiği banyo yapı setleri; sabunluk, çöp kovası ve diş fırçalık gibi ürünlerden oluşur. İhtiyaç duyduğunuz ürünlerin bir arada sunulduğu içeriklere sahip banyo setleri içerisinde farklı malzemelerden üretilen birçok seçenek mevcuttur. Tasarımlarıyla dikkat çeken seramik, granit ve beton gibi malzemeden üretilen setler ile oldukça estetik bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Modern çizgilere sahip uygun fiyatlı banyo setleri içerisinde sert plastik malzemeden üretilen ve özel basım teknikleriyle tasarlanan ürünler de bulunmaktadır. Ayrıca gündelik hayatın önemli bir alanını oluşturan banyolarda tuvalet kağıdı ve havlu askılıklarının yer aldığı setleri etkili duvar kullanımı için tercih edebilirsiniz.

Modern Tasarımlarıyla Banyo Yapı Seti Ürünleri

Banyo, tasarımı ile hayal ettiğiniz ortamı sunmanın yanı sıra kullanışlı olması gereken bir alan. Kişisel temizliğin yapıldığı bu alanda hijyen oldukça önemlidir. Kişisel temizlik sırasında işinizi kolaylaştıracak ürünler ile daha konforlu bir banyo ortamı yaratabilirsiniz.

 • Elleri yıkamak için kullanılan sıvı veya katı sabunların yerleştirildiği banyo sabunlukları ve diş fırçalıkları en çok kullanılan ürünler arasındadır.
 • Klozet temizliği için tuvalet fırçası ve oluşan peçete atıkları için çöp kovası da sıklıkla kullanılan ürünler içerisinde yer alır.
 • Banyo yapı setlerinde aynı tasarım çizgilerine sahip bu ürünler ile banyo tasarımının bütünlüğünü koruyabilir ve temizlik ihtiyaçlarınızı konforlu bir biçimde sağlayabilirsiniz.
 • Banyonuzun sahip olduğu renk dünyasına uygun seçenekleri seçerek bütünlüklü bir tasarım oluşturmanız daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Beyaz renkli banyolar için beyaz, bej veya gri renkli banyo setlerini tercih edebilirsiniz. Siyah, kahverengi veya metalik gibi renklere sahip ürünleri de seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz.
 • Renkli ve canlı banyolar için kullanabileceğiniz baskılı ürünler farklı tasarımları sevenlerin favorisidir. Bu ürünler üzerinde çiçek motiflerinin bulunduğu ürünlerin yanı sıra deniz yıldızı, kuş veya özgün tasarımların yer aldığı banyo setleri de estetik ayrıntılar için düşünebilirsiniz.
 • Banyonuzun çizgileriyle uyum sağlayan banyo aksesuarları set ürünleri içerisinde tepsili sabunluk ve diş fırçalığı setleri de yer alır. Bu setler, aynı malzemeden üretilen ve birbiriyle uyumlu tasarımlara sahiptir. 3’lü veya 5’li banyo setleri şeklinde sunulan ürünlerden ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz.

Banyo Duvarlarını Kullanışlı Kılan Yapı Setleri

Banyo tasarımı yaparken en büyük sorun genelde alanın dar olmasıdır. Farklı boyutlarda ürütelin banyo ürünleriyle banyonuzun boyutuna uygun bir ortam oluşturabilirsiniz.

 • Küçük banyolardaki yer problemini ortadan kaldıran ve duvardaki boşlukları işlevsel kılan setler, birbirinden farklı özel tasarımlara sahiptir. Banyo setleri içerisinde bulunan seramik ve granit gibi özel malzemeden üretilen ürünleri evinize hoş ayrıntılar kazandırmak için kullanabilirsiniz.
 • Banyolarda kullanabileceğiniz temel yapı setlerinin yanında askılıklı ve vantuzlu setler, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayan özelliklere sahiptir. Banyonuzda eskiyen ve nemden ötürü formunda bozulmalar yaşayan havlu askılığı, kağıtlık ve ayna gibi ürünleri estetik görünümlere sahip setler ile yenileyebilirsiniz.
 • Çeliğe benzeyen yapısıyla ve oldukça dayanıklı olan krom kaplama banyo setleri, uzun ömürlü olması nedeniyle en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Siz de bu tarz bir ürünü tercih ederek bütçenizle dost bir tasarım oluşturabilirsiniz.
 • Farklı boyutlara sahip banyo seti aynalı modelleri ile banyonuzun dizaynında ciddi bir değişiklik yaratabilirsiniz.
 • Banyo duvarına montelenebilen diş fırçalığı, sabunluk ve havluluk gibi ürünler içeren banyo setleri lavabo üzerindeki alanda ihtiyacınız olan ürünlere hızlıca ulaşabilmenizi sağlar. Metal, sert plastik ve cam gibi ürünlerle üretilen duvar kullanımlı ucuz banyo yapı setleri içerisinden banyonuzun tasarımıyla eşleşen ve estetik bütünlüğü en iyi şekilde yakalayan keşfedebilirsiniz.
 • Banyo setleri içerisinde kağıtlık ve askılık gibi iki ürün içeren, yalnızca ihtiyaç duyduğunuz ürünler sunan seçenekler de vardır. Bu tarz setler spesifik ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur.

Dekoratif Banyo Yapı Setleri Fiyatları

Şık tasarımlara sahip seramik, porselen banyo seti seçeneklerinin yanında metal, plastik ve beton gibi birçok malzemenin tercih edildiği setler de bulunmaktadır. Uygun fiyat seçeneklerine sahip plastik yapı setleri içerisinde banyonuz için ihtiyaç duyduğunuz temel ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Seramik ve porselen malzemeden üretilen değerli ürünler ise uzun ömürlü kullanımıyla kendi fiyatını karşılayan bir kullanıma sahiptir.

Banyonuzun dekoruna uyum sağlayabilen bir set bulmanız ÇiçekSepeti’nin sunduğu filtreleme seçenekleri çok kolay. Banyonuzda ihtiyaç duyduğunuz ürünleri belirledikten sonra kampanyalı fiyatlar ve hızlı teslimat ayrıcalıklarıyla siparişinizi verebilir, hayalinizdeki banyoyu gerçek kılabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.