Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Barfiksler

Vücut geliştirme sporlarıyla yakından ilgilenen herkesin kullandığı barfiks demiri ve şınav barları, işlevsel özellikleriyle kaslarınızı geliştirmenizi kolaylaştırıyor. Spor yapmayı keyifli hale getiren barfiks ürünleri, dayanıklı yapısıyla vücut ağırlığınızı rahatlıkla taşıyor. Ergonomik tasarıma sahip barfiks ürünleri arasından ihtiyaçlarınızı karşılayan birçok modeli ÇiçekSepeti üzerinden bulabilirsiniz.

Vücut Geliştirmenize Destek Olan Barfiks Modelleri

Spor sürecini verimli hale getiren ve pratik şekilde takıp çıkarılan barfiks barları sayesinde vücudunuzun üst bölümünü güvenli şekilde çalıştırabilirsiniz. Vücut geliştirme faaliyetlerini kolaylaştıran barfiks modelleri, kaliteli ve sağlam malzemeden üretildikleri için yoğun ilgi gösterilen ürünler arasındadır. Kas gelişimine büyük ölçüde destek olur ve farklı tasarımlarıyla öne çıkmayı başarır.

Çelik veya metal yapısıyla uzun süre kullanım için idealdir. Ergonomik tutuşuyla hareket halindeyken rahat etmenizi sağlar. Farklı tutuşa sahip olan modelleriyle vücudunuzun diğer bölgelerinin de çalışmasına yardımcı olur. Duvara monte edilmesiyle her alanda kolaylıkla kullanılır. Ürünlerin çok fazla suyla temas etmemesi ve rutubet olmayan ortamlarda muhafaza edilmesi barfiks aletlerinin kullanım süresini artırmanıza yardımcı olur.

En çok tercih edilen çelik yapıdaki barfiks aletleri, özel el tutma alanıyla kavramınızı kolaylaştırır. Kauçuk el alanı bulunan ürünlerle elleriniz acımadan barfiks aletini tutabilirsiniz. Böylelikle uzun saatler boyunca spor yapmanıza destek olur. El desteği bulunan barfiks ürünleri, antrenman sonrasında elinizin su toplamasını ve yorulmasını da önler.

Spor Tutkunlarının Vazgeçilmezi Barfiks Barı

Sabitlemek için kullanılan vidalar olmadan kullanılan barfiks aletlerinin taşıma kapasitesi her modelde değişiklik gösterebilir. Ağırlık kapasitesiyle ilgili problem yaşanmaması için barfiks aletinin tüm özellikleri detaylı şekilde incelenmelidir. Güvenliğinizi ön planda tutan ürünlerle çeşitli egzersizler yapabilirsiniz. Duvara sabitlenen modellerle kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Çok amaçlı özellikleri bulunan barfiks aletleri, değişik tutuş seçenekleriyle büyük beğeni kazanıyor. Kapıya sabitlenen barfiks aletleri, istediğiniz her an spor yapmanızı sağlıyor. Geniş ya da dar tutuşa sahip barfiks ürünleriyle kullanım alanlarını artırabilirsiniz. Tek bir ürünle hem karın hem de kol kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.

Zahmetsiz şekilde monte edilen ve kolayca çıkarılan barfiks barları, faydalı özellikleriyle kısa zamanda vazgeçilmezlerinizden biri olmayı başarır. Bütün vücudunuzu çalıştırmanıza yardımcı olan egzersizleri zorlanmadan yapabilirsiniz. Çok fazla yer kaplamayan boyutları sayesinde koltuk veya yatak altı gibi birçok alanda muhafaza edilebilir. Modern tasarımlarıyla sportif hatlarını ortaya çıkaran barfiks barlarını ÇiçekSepeti sayesinde inceleyerek dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Barfiks Ürünleriyle Üst Vücut Kaslarınızı Çalıştırın

Barfiks aletleri arasından tercih yapmadan önce çalışılacak ortamı ve vücudunuzun çalışmasını istediğiniz bölgelerini çok iyi belirlemeniz gerekiyor. Evinizde kullanmak için bir barfiks aleti arıyorsanız kapı üzerine monte edilen modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tür barfiks aletleri arasından seçim yaparken ilk olarak kapıya uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz. Kurulum sırasında gerekli olan boşluğu ve kapı çerçevesinin kalınlığını da unutmamanız gerekiyor.

Barfiks aletlerinin kullanım talimatlarına dikkat ederek kullanım ömrü daha da uzatılabilir. Farklı renk seçenekleri bulunan ve şık görünüme sahip modeller tercih ederek spor yapmayı keyifli hale getirebilirsiniz. Sportif tarzı en iyi yansıtan ve kullanım kolaylığıyla öne çıkan barfiks aletleriyle vakit kaybetmeden vücut geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Gün içerisinde her an spor yapmanıza destek olan barfiks aletlerini kullandıktan sonra temizlemeniz büyük önem taşıyor. Spor sırasında terden dolayı leke ve kirler oluşabilir. Bu nedenle nemli ya da kuru bir bez yardımıyla temizleyerek daha hijyenik bir kullanım elde edebilirsiniz. Farklı kullanım özelliklerine sahip barfiks modellerine ÇiçekSepeti farkıyla kolayca sahip olabilirsiniz.