İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bargello

Bargello, kendine özgü dokularla tasarladığı, kalıcı ve kaliteli kokular ile hazırladığı çeşitli ürün alternatiflerini ÇiçekSepeti’nde sizler için bir araya getirdi! En sevilen Bargello ürünlerini bu sayfa içerisinde bulabilir ve yüzlerce alternatif içerisinden seçerek kolayca satın alabilirsiniz.

Bargello’nun Unutulmayan Notlar ile Hazırladığı Çekici Kokular

Gördüklerimizi, duyduklarımızı ve hatta bazen yaşadıklarımızı unuturuz. Ancak unutulmayan öyle bir şey vardır ki hissedildiği anda tüm duyguları harekete geçirir. Unuttuğunuzu sandığınız yerden yeniden hatırlatır kendisini. Bu sihirli madde kokudur. Unutulmaz kokuların mimarı Bargello ile imzanız gibi sizinle bütünleşerek her daim hatırlanacak kokunuzu seçebilirsiniz.

Bargello’nun parfüm, vücut spreyi, kolonya, oda ve araç kokuları ile sevdiğiniz kokuları hayatınızın birçok alanına yansıtabilmeniz mümkün. Yeni sezon Bargello ürünleri içerisinden gün boyu üzerinizde taşıyabileceğiniz, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ya da evinize mis koku yaymasını istediğiniz tüm indirimli Bargello ürünlerini seçebilirsiniz. ÇiçekSepeti aracılığı ile günün her saati cep telefonu, tablet veya bilgisayarlarınızdan siparişinizi verebilir, ürünlerinizin adresinize teslim edilmesini sağlayarak online alışverişin kolaylığını ve keyfini yaşayabilirsiniz.

Bargello kampanya ürünleri içerisinde yer alan yüzlerce parfüm, sprey ve kolonya alternatifini değerlendirerek uygun fiyatlı Bargello ürünlerini inceleyebilir, bütçenizi yormayacak tercihler yapabilirsiniz. Bargello fiyatları her bütçeye hitap edebilen alternatifler sunar. İçerisinde parfüm, deodorant, bakım sabunu ve benzeri birçok tamamlayıcı ürünün yer aldığı setleri tercih ederek daha fazla ürünü daha cazip fiyatlarla satın alabilir, dilerseniz kendi kullanımınız için dilerseniz de sevdiklerinize hediye etmek için sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.