İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Barilla ÇiçekSepeti'nde!

1877 yılında kurulan ve makarnada dünya lideri olan Barilla, bir İtalyan markası. Birbirinden farklı makarna çeşitleri ve sosları ile Barilla markası, şimdi ÇiçekSepeti'nde!

Kaliteli makarna ve sosları ile yıllardır sofralarda yer alan Barilla markası, herkesi kendi mutfağının şefi olmaya davet ediyor. Barilla makarnalar ile buluşan lezzetli soslar, makarna deneyimini bir üst noktaya taşıyor. En pratik yemeklerden olan makarnalar, Barilla farkı ile en favori yemeğiniz oluyor. Siz de uygun fiyatlı Barilla ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Lezzetli Barilla Ürünleri

Hemen herkesin en sevdiği besinlerden olan makarnalar, Barilla markasının kalitesi ile bir araya geldiğinde ortaya tadına doyulmaz bir lezzet çıkıyor. %100 tam buğdaydan üretilen Barilla markalar, diğer markalara oranla iki kat daha fazla lif içeriyor. Tam tahıllı Barilla makarnalara ise Barilla Pesto Alla Genovese ve Barilla Arrabbiata soslar çok yakışıyor. İndirimli Barilla ürünleri, ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor! Barilla marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti'nde bulabilir ve kampanyalı Barilla ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

İtalyan kültüründe önemli bir yere sahip olan “al dente” dokuyu Barilla makarnalar ile yakalayabilirsiniz. Siz de avantajlı Barilla fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.